Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi

Yükleniyor

Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi

Bu kampanya yeni abone alımına kapalıdır. Kampanyadan yararlanan mevcut aboneler 31.12.2015 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirler.

Şimdi Freezone Faturasız’a gelmenin tam zamanı! Vodafone Freezone’dan sadece 18 yaş altına değil yoğun istek üzerine tüm gençlere duble internet!

Tüm ihtiyaçlarım tek pakette olsun diyorsan sen de hemen Vodafone FreeZone’a numaranı taşı ya da Vodafone’dan yeni bir faturasız hat al, sadece 26 TLye özgürce konuş, mesajlaj ve internette dolaş!

Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi ile artık 1 GB yerine tam 2 GB internet + Her Yöne 500 dakika + 5.000 SMS +1.000 MMS ayda sadece 26TL!

Faturasız Duble İnternet

26 TL

Hey Yöne 500 Dk

Her Yöne 5.000 SMS

1.000 MMS

2 GB InternetNASIL KATILABİLİRİM?
Abone olmak için
Yeni Abone Olacaklar: HEPSI yazıp 7000’e SMS göndermen yeterli!
Mevcut Hepsi Bir Arada Paket Kullanan gençlerin, bakiyeleri olması durumunda paket otomatik olarak yenilenecektir.

Bakiye sorgusu için:
SOR HEPSI yazarak 7000’e SMS göndermen yeterli!

 • KAPSAM: Her Yöne 500 Dk+Her Yöne 5000 SMS+ 2 GB İnternet+ 1.000 MMS= 26 TL
 • ÜYE OLMAK İÇİN: HEPSI yazıp 7000’e SMS gönderebilirsin.
  Vodafone Mağazaları ya da Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketini alabilirsin.
 • BAKİYE SORGUSU: Pakette kalan dakika, SMS ve interneti sorgulamak için SOR HEPSI yazarak 700O’e ücretsiz SMS göndermen yeterli!
 • Hepsi Bir Arada Duble Paketi her ay iptal edilmediği ve bakiyeniz yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenir
  Hepsi Bir Arada Duble İnternet Kampanyası Esaslar:
 • Yeni hat alan veya numarasını taşıyarak Hepsi Bir Arada Paketine gelen ve mevcutta Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi kullanan gençler faydalanabilir. 18 yaş altı abonelik, veli muvafakati ile sağlanır.
 • 24 Şubat itibariyle Hepsi Bir Arada Özgürlük paketi kapsamında, bakiyesi olup paketlerinin yenilenmesi durumunda, paketleri dahilindeki 500 dk , 5000 SMS ve 1 GB a ek olarak 30 gün boyunca kullanabilecekleri 1000MMS ve 1GB internete sahip olacaklardır.
 • Aylık +1GB ve +1.000 MMS, 31 Aralık 2015'e kadar geçerli olacaktır. 31 Aralık 2015 sonrasında, Hepsi Birarada Paketininin yenilenmesi halinde, +1GB ve +1.000 MMS hediyesi verilmeye devam edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında hediye kazanımına konu olacak MMS + Data yurtiçi kullanımları içerir.
 • Hediye kazanılan 1 ay (30 günlük) dönemler arasında, kampanyaya katılan aboneler kampanyaya katıldıktan sonra kayıt iptali ; sebeke içi ve şebekeler arası geçiş (MNT ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil ) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Faturasız hat aboneleri, kampanyadan kazandıkları ve harcayabilecekleri kullanım bakiyelerini bakiyelerini 7000 SMS servisinden ögrenebileceklerdir.
 • Kampanyaya bakiye sorgulama ücretsizdir. Aboneler dilerlerse *7000# alt menulerinden de sorgulama yapabilirler.
 • Kampanya kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Kampanyadan kazanılan internet kb üzerinden ücretlendirilir.
 • Hepsi Birarada Özgürlük Paketine üye olan aboneler otomatik olarak kampanyadan yararlanmaya başlayacaktır (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

 • Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi Esasları:
 • Kampanya 18 Aralık 2013 – 31 Mayıs 2014 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten faydalanamaz.
 • Yeni hat alan ya da numarasını faturasız tarifelere taşıyan 26 yaş altı bireysel müşterilerimiz, Cep Özgür ve Yeni Özgür Genç tarifelerine kampanya tarihleri arasında kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabileceklerdir.
 • Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi 26 TL karşılığında satın alarak katılınabilir, paketi almak için HEPSI yazıp 7000'e SMS göndermek gerekmektedir. Paket kampanya tarihleri içinde satın alınmalıdır.
 • Paket ile verilen dakika, SMS ya da internetin bitmesi durumunda, sonraki kullanımlarınız için mevcut tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
 • Özel servis numaraları aramaları paket kapsamına dahil değildir. Paketi satın alacak olan abone bir özel servis numarası olmamalıdır.
 • 444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.
 • Paket dahilinde görüşme hakkı sadece yurtiçinden başlatılan aramalar için geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de Roaming halindeyken yapılan aramalar hariçtir. Bu paketteki dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.
 • Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir.
 • Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.
 • Paketi satın alacak abone kara listelerde yer almamalıdır.
 • Hepsi Bir Arada Özgürlük paketine abonelerinin paketleri her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir.
 • Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi, 30 günde bir abonenin hesabında yeterli TL bakiyesi olduğu anda düşülerek yenilenir. Kullanılmayan dakikalar dönem sonunda devretmez ve silinir. Yetersiz bakiye nedeniyle paket yenilenememişse yeterli bakiye koşulu sağlandığında yenileme yapılır.
 • Paket sahibi aboneler şebekeler arası geçiş (numara taşıma ,ön ödemeli hattan faturalı hatta ya da faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş dahil) veya devir, dondurma işlemi yaparsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paketin ücreti KDV ve ÖİV dahil 26 TL'dir. Bu ücret onay mesajını takiben faturasız aboneler için yeterli TL olması durumunda bakiyelerinden anında düşer.
 • Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.
 • Dakika paketi, ilk defa satın alınması durumunda Vodafone tarafından gönderilen onay mesajının ardından devreye girer.
 • Abone kalan dakika bakiyesini öğrenmek için "SOR HEPSI" yazıp 7000'a SMS göndermelidir.
 • Abone talep ederse paketini iptal edebilir. Konuşma paketini iptal etmek için abone "IPTAL HEPSI" yazıp 7000'a mesaj atabilir. 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika, SMS ve internet hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.
 • Paketin FCT cihazlarında ve ticari amaçlı olarak kullanılmaması gereklidir. Tespit edilen aboneler için ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Vodafone Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi’ni istediği tarihte sona erdirme veya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışlar abonelerin, numaranın tekrar Vodafone’a taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.

1.       Kampanya adı nedir?
Hepsi Bir Arada Özgürlük Paketi Duble İnternet Kampanyası

 

2.       Kampanya hangi tarihler arasında geçerlidir?
Hepsi Birarada Özgürlük Paketi 13 Haziran'a kadar abone alımına açıktır. Bu tarihten itibaren yeni abone alımına kapanmıştır.

Pakete üye olan aboneler, Hepsi Birarada Özgürlük Paketi Duble İnternet Kampanyası’ndan 31 Aralık 2015 tarihine kadar yararlanılabilir. Buna göre aylık ek 1GB ve ek 1.000 MMS, 30 Eylül 2014 'e kadar geçerli olacaktır. 31 Aralık 2015 sonrasında, Hepsi Birarada Paketininin yenilenmesi halinde, ek 1GB ve ek 1.000 MMS hediyesi verilmeye devam edilmeyecektir.

 

3.       Kampanya nedir?
24 Şubat itibariyle Vodafone FreeZone Faturasız Hepsi Bir Arada Paketine gelen internetini 2’ye katlanacaktır: Her Yöne 500 Dk+Her Yöne 5000 SMS+ 2 GB İnternet+ 1.000 MMS 26 TL’ye verilecektir. Her ay iptal edilmediği ve bakiye yeterli olduğu sürece otomatik olarak yenilenecektir. Bu paketten aynı ay içinde yalnızca bir defa satın alınabilir. 

 

4.       Kampanyaya nasıl katılabilirim?
- Yeni Abone Olacaklar: HEPSI yazıp 7000’e SMS göndererek. Hepsi Bir arada paketine abone olunması gerekmektedir. Abone olunduktan sonra otomatik olarak interneti 2’ye katlanarak 2 GB olacak & 1000 MMS hediye edilecektir.

-          Mevcut Hepsi Birarada Paketi Aboneleri: Katılım 24 Şubat itibari ile otomatik olarak gerçekleşecektir (aboneler kayıt olmaya gerek olmadan +1GB ve +1.000 MMS alacaklardır)

 

 

5.       Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Faturasıza gelen 26 yaş ve altı aboneler

-          Yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçişi son 30 günde tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen, Hepsi Bir Arada Paketine abone olan aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.

Vodafone’daki faturasız mevcut aboneler:

-          Hali hazırda Hepsi Bir Arada paketindeki aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.

Kurumsal hat aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

 

6.       Vodafone faturasız kullanan bir abone numarasını başka bir operatöre taşıyıp numara taşıma ile Vodafone’a tekrar gelirse bu kampanyadan faydalanabilir mi?

Aboneler eğer daha önce hatlarını Vodafone'dan başka bir operatöre taşımışlar  ise, numaranın tekrar Vodafone’a  taşındığı tarih ile numaranın Vodafone’dan taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün olmalıdır.
 

7.       Yabancı uyruklu aboneler kampanyadan faydalanabilir mi?
Hayır faydalanamaz.
 

8.       Kampanya kapsamında abonelerden hangi evraklar alınacaktır?
Kampanyaya katılım için evrak zorunluluğu bulunmamaktadır.

 

9.       Kampanyada tarife kısıtlaması var mıdır?
Kampanya Yeni Özgür Genç tarifeleri kullanıcılarından Hepsi Birarada Paketine abone olan gençler için geçerlidir.

 

10.   Kampanyada yaş kısıtlaması var mıdır?
Kampanya sadece 26 yaş ve altı aboneler için geçerlidir.

 

11.   Ara ödemeden dolayı kısıtlanan hatlar kampanyadan faydalanabilir mi?
Dakika paketinden yararlanabilmek için hattın aktif konumda olması gerekmektedir.

 

12.   Kampanyaya girişte bir kısıt/engel var mı?

Faturasıza gelen 26 yaş ve altı aboneler

-          Yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçişi son 30 günde tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen, Hepsi Bir Arada Paketine abone olan aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.

Vodafone’daki faturasız mevcut aboneler:

-          Hali hazırda Hepsi Bir Arada paketindeki aboneler otomatik olarak 2 GB internet alacaklardır.

Kurumsal hat aboneleri bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu paketten aynı ay içinde yalnızca bir defa satın alınabilir.

 

13.   Kampanyaya girişler ve çıkışlar anlık mıdır?
Kampanyaya girişler anlıktır, dakikalar paketin satın alınması ve Vodafone’dan gönderilen onay mesajını takiben 30 gün boyunca geçerlidir.
Ancak iptal taleplerinde 30 günlük sürenin sonuna kadar paketteki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket iptal edilir ve yenilenmez.

 

14.   Kampanyadan faydalanmak için kurallar nelerdir?
Abonenin kredi kartı, Cep Aran ve OKS kara listelerinde olmamalıdır.

Abone 26 yaş ve altı olmalıdır.

 

15.   Abone 18 yaşını doldurduğunda kampanyadan yararlanmaya devam edebilir mi?

Evet devam edebilir.

 

 

16.   Kampanya süresince tarifeler arası geçiş yapabilir miyim?
Faturasız tarifeler arasında Yeni Özgür Genç ve Cep Özgür tarifeleri haricindeki tarifelere geçiş yapılması durumunda Hepsi Bir Arada Özgürlük paketi iptal olacağından, kampanya kapsamında + 1GB ve + 1.000 MMS verilmeye devam edilmeyecektir.

 

17.   Kampanya kapsamındaki paketlere anlık/ileri tarihli mi giriş yapılır?
Pakete bakiyenin yeterli olması halinde anlık giriş yapılır.             

 

18.   Kampanya kapsamında verilen dakikaların ve internetin ücretlendirme periyodu nedir?
Paketteki dakikaların atış periyodu 60 saniyedir. İnternet KB üzerinden ücretlendirilir.

 

19.   Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısında bir kısıtlama var mıdır?
Kampanyadan yararlanacak abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.

 

20.   Kampanya dahilinde (kampanya sms numarası) gönderilecek SMS’ler nasıl ücretlendirilecektir?
Kampanyaya katılmak, bakiye sorgulamak ve kampanya iptali yapmak için 7000’e gönderilecek SMS’ler ücretsizdir.

 

21.   Kampanyadan bir GSM numarasının kaç kez yararlanması mümkündür?
Kayıt olan aboneler aynı ay içinde yalnızca bir defa yararlanabilir

 

22.   Aynı müşteri birden fazla hattıyla kampanyadan yaralanabilir mi?
Bir abone en fazla 3 adet faturasız hattı ile bu avantajdan faydalanabilir.

 

23.   Kampanya dahilinde verilen hediye dakika/SMS/data hangi yönlere geçerlidir?
Hediye verilen 500 dakika, 5000 SMS, 1000MMS yurtiçi heryöne geçerlidir. 2 GB internet yurtiçi kullanım için geçerlidir.

 

24.   Kampanya dahilinde verilen hediye dakika/SMS/data Kıbrıs yönüne geçerli midir?
Paket dahilindeki dakika/SMS/data sadece yurtiçinden başlatılması durumunda geçerli olup, yurtdışında veya KKTC'de uluslararası dolaşım (roaming) halindeyken yapılan arama/SMS gönderimi/data kullanımı hariçtir, dakikalarla konferans görüşme servisi kullanılamaz.

 

25.   Kampanyadan kalan dakikalar/SMSler/ internet sorgulanabilir mi? (SMS/WEB/MH)
Paketteki kalan dakika bakiyesini öğrenmek için “SOR HEPSI” yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilebilir.

 

Paket ve kampanyalardan kalan toplam bakiyeyi öğrenmek için OZET yazıp 7000’e ücretsiz SMS gönderilebilir.

 

26.   Kampanyada verilen haklar bir sonraki döneme devreder mi?
Kullanılmayan bakiyeler 30 günün sonunda silinir ; bir sonraki aya devretmez.

 

 

27.   Kampanyayı iptal edebilir miyim?
Kampanya iptal edilebilir. İptal edilen paketler için 30 günlük sürenin sonuna kadar abonenin paketindeki dakika hakkı geçerli olup, 30 günün sonunda paket sonlanır ve yenilenmez.

 

28.   Kampanya iptal edildiğinde tekrar kampanyaya girebilirmiyim?

Hayır, abone yeni hat ya da MNP ile faturasız hatta geldikten sonra 30 gün içinde kampanyaya girebilir ve kampanyadan çıkarsa tekrar yararlanamaz.

 

29.   Aboneler hangi durumlarda kampanyadan çıkartılır?
Şebeke içi geçiş (faturasız hattan faturalı hatta geçiş), iptal, dondurma, devir, numara taşıma ile başka operatöre geçiş durumlarında eğer varsa paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir.

 

30.   Cezai şart var mıdır?
Hayır, yoktur.

 

31.   Tarife değişikliği yapılıp yeniden geri dönüldüğünde bu kampanyadan yararlanmaya devam eder mi?
Sadece Yeni Özgür Genç ve Cep Özgür tarifeleri arasındaki geçişlerde yararlanmaya devam edebilir. bunun dışındaki tarifelere geçilirse paket iptal olur

 

32.   Numara değişikliği yaptığımda kampanya devam eder mi?
Numara değişikliğinde abone paketini kullanmaya devam edebilir.

 

33.   Devir yapıldığında kampanya devam eder mi?
Hayır, paketin dakika bakiyesi silinir ve paket aboneliği iptal edilir.

 

34.   Kampanya kapsamında gönderilen SMS metinleri nelerdir?Ücretli midir?
7000’e gönderilen tüm SMS’ler ücretsizdir. Abonelik için HEPSI, bakiye sorgusu için SOR HEPSI, paket iptali için IPTAL HEPSI yazılıp 7000’e gönderilebilir.
Paket iptal edildiğinde paket dakikalarının hangi tarihe kadar geçerli olduğu aboneye SMS ile bildirilir. Abonelere paket yenilemelerinden 3 gün önce ve paket bittiğinde SMS ile bilgi verilir.

 

35.   Kampanya kapsamında %100 SMS’leri gönderilir mi?
Evet, gönderilir.

 

36.   Kampanya Kapsamında %80 SMS’leri gönderilir mi?
Evet, gönderilir.

 

37.   444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar nasıl değerlendirilecek ve ücretlendirilecektir?

444’lü numaralara ve 1’le başlayan 3 haneli numaralara yapılan aramalar sabit hat araması olarak değerlendirilecek ve paket kapsamında değerlendirilecektir.

 

38.   Hepsi Birarada Paketi yenilenmese de ek 1GB ve ek 1000MMS hakkı yenilenecek midir?

Hayır, sadece paket yenilendiği sürece ek 1GB ve 1.000 MMS hakkı yenilenecektir. 

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.