Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hemen indir

Nasıl kart satın alabilirim?

Süper Tombala

Nasıl kart satın alabilirim?

Cüzdanına bakiye yükledikten sonra Kart Alsayfasından farklı tutarlardaki dilediğin kartı satın alabilir ya da “Rastgele al” seçeneğinden kendine rastgele bir kart atanmasını sağlayabilirsin.

Bakiye Yükleme: Süper Tombala ekranında bakiye yükle butonuna tıklanır. Gelen cüzdan yükleme ekranından kullanıcı sadece kendi banka/kredi kartına ait bilgiler ile cüzdanına bakiye yükleyebilir.

Kart Seçimi ve Satın Alma: Oyuncular, her çekiliş için değişmeyen kartlardan istedikleri kartı seçebilirler. Kart satın alırken, oyuncular listenin içinden seçim yapabilir veya sistem tarafından rastgele bir kart atanmasını sağlayabilirler.

Rastgele Atama: Rastgele al seçildiğinde, sistem henüz alınmamış veya en az miktarda satın alınmış olan kartlardan birini oyuncuya atar. Ayrıca satın alınan her kart için sistem tarafından o karta özel bir bilet numarası atanarak kayıt altına alınır.

Kart Detayları ve İkramiye Bilgileri:Kartlarım sayfasından, her çekiliş ve oyun odası için satın alınan kartlara ve detaylarına ulaşılabilir. Burada, her odanın toplam ikramiye bedeli ve satılan kart sayıları anlık olarak görüntülenebilir.

Oyun Kartlarının Takibi: Kartlar üzerinde, kaç oyuncu tarafından satın alındığı ve kazanılabilecek ikramiye bilgileri anlık olarak hesaplanır ve görüntülenir.