Maç Bileti Çekilişi

Beşiktaş’ı Vodafone Park’ta tribünden destekleme şansına sahip olmak için hemen tıkla.

 


Esaslar :

 


 

Hediye Maç Biletleri Çekiliş ve Dağıtım Koşullları:


Vodafone KaraKartal abonelerine Beşiktaş’ın Vodafone Park’ta oynadığı maçlarında geçerli olacak maç bileti hediye edilecektir. Maç bileti her ay Milli Piyango İdaresi gözetiminde yapılacak olan yukarıda bahsedilen genel çekilişle talihlilere dağıtılacaktır. Kampanyaya katılım için üyeler https://vftr.co/karakartalbasvuru adresindeki formu doldurararak çekilişe katılmaya hak kazanabilirler.
Kampanyadan yararlanmak için gerekli koşulları sağlayan üyelere telefonla ulaşılıp maç biletleri elektronik ortamda Passolig kartlarına yüklenecektir.

Passolig zorunluluğundan dolayı yalnızca Beşiktaş Passolig Kartı olan ve üyelik paketlerinden birini satın alarak programa katılmış Vodafone KaraKartal üyeleri kampanyadan faydalanabilir. Abonenin aktif statüde Vodafone KaraKartal Programında üye olarak bulunması gerekmektedir.

Biletler her bir kampanya boyunca stoklarla sınırlı olacaktır. Kampanya kapsamında dağıtılacak biletler tek kişiliktir ve sadece 1 iç saha maçını kapsar. Kampanyaya katılan üyeler, ad, soyad, telefon numarası ve TCKN bilgilerinin Vodafone Telekomunikasyon A.Ş tarafından yetkilendirilen firmalar ile paylaşılacağını ve sadece etkinlik özelinde kullanılacağını kabul ederek, hediye edilecek etkinlik bilet veya davetiyesini, yasa dışı yollarla satışa sunmayacağını taahhüt etmiş sayılacaktır. Üyeler TCKN bilgisini yetkili firma ile paylaştıktan sonra Kombine Bilet sahibi olan, Passolig kartı olmayan, Passolig E-Bilet süresi dolmuş ve Cezalı-Bloke üyelere hediye bilet yüklenemez.

Tüm çekiliş kampanyalarında yetkili Milli Piyango ajansı Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Promo. Hizm. Tic. Ltd. Şti.’dir.
Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 

→ Diğer Kampanyalar