Önerilen Tarifeler

*Tarifeler altyapınıza göre değişiklik gösterebilir.

**Vodafone Red tarifelerine özel indirimli fiyatlardır.

Neden Vodafone Evde İnternet?

Neden Vodafone Evde İnternet?

Vodafone Evde internet dünyasının ayrıcalıklarını keşfet, avantajların tadını çıkar! Detayları incele

  • Red’liye özel aylık 10 TL indirim!
  • Vodafone TV'ye tarife fiyatınıza ek olmadan ücretsiz erişebilirsiniz.
  • Arıza durumunda 16 GB internet hediye!
  • Başka bir operatördeyseniz 600 TL’ye varan cayma bedeli desteği bizden!

Evde İnternet sahibi nasıl olursunuz?

Adresini gir

Adresinizi girin.

Adresinizi girip altyapınızı sorgulayın.

Tarifenizi seçin.

Altyapınıza uygun Fiber ve ADSL tarifelerinden birini seçin.

Sizi arayalım.

Başvurunuz sonrası kurulum için sizi arayalım.

Ücretsiz kuralım.

Adresinize gelip modeminizi ücretsiz olarak kuralım.
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Fiber nedir?

Fiber internet, iletinin fiber optik kablolar aracılığıyla yapıldığı yüksek hızlı internet teknolojisidir.Vodafone Fiber internet hizmetiyle, fiber altyapı üzerinden internet hızı 1000 mbps’e kadar çıkabilir. Fiber modemle evinizde kesintisiz bir internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Fiber internet paketlerine, fiber internet hizmetinin sunulabildiği yerlerde bulunan tüm müşteriler başvurabilir. Evinizin fiber altyapısını sorguladıktan sonra fiber internet paketlerimizi inceleyerek sizin için en uygun olan paketlerden faydalanabilirsiniz.

ADSL nedir?

ADSL internet, iletinin bakır kablolar aracılığıyla yapıldığı internet teknolojisidir. Vodafone ADSL internet hizmetiyle, internet hızı 24 mbps’e kadar çıkabilir.Evinizin altyapısını sorguladıktan sonra ADSL internet paketlerimizi inceleyerek sizin için en uygun olan paketlere başvurabilirsiniz. ADSL internet hizmetinden tüm müşterilerimiz yararlanabilir.

Bu içeriği faydalı buldunuz mu?
Redbox nedir, neden Redbox tercih etmeliyim?

RedBox, Vodafone 4.5G teknolojisiyle çalışan yeni nesil ev internetidir. Özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı ev interneti imkanı sunar. Gücünü Vodafone’un 4.5G mobil şebekesinden alan RedBox sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme derdi olmadan istediğiniz her yerde yüksek hızlı evde internet deneyimi yaşayabilirsiniz.

Redbox’ı istediğim başka bir adrese taşıyabilir miyim?

Tarifenize ek ayda 30 TL’ye RedBox Her Yerde Paketi’ni satın alarak RedBox’ınızı yazlığa, tatile, memlekete yanınızda götürebilir, 4.5G şebekesinin uygun olduğu her yerde rahatça kullanabilirsiniz.

Mevcut modemimle Vodafone Evde İnternet abonesi olabilir miyim?

Vodafone Evde İnternet aboneliğiniz başlatılırken İnternet hizmetiyle birlikte tarifeye ek yeni bir modem alınması gerekmektedir. Teknik ekiplerimiz Vodafone modeminize uzaktan erişebilmekte ve destek ihtiyacınız olduğunda sizlere kolaylıkla destek verebilmektedirler, bu sebeple Vodafone modemi sahibi olmak internet hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilmeniz için gerekli bir uygulamadır.

Vodafone mobil hat sahibiyim, evde internet başvurularında bana özel teklifler var mı?

Vodafone Evde İnternet teklifleri Vodafone faturalı hat sahipleri için daha avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır. Faturalı tarife kullanan müşterilerimiz evde internet paketlerinden 5 TL /ay indirimle, Red tarife kullanıcısı faturalı müşterilerimiz 10 TL / ay indirimle Vodafone Evde İnternete sahip olabilirler.

Gençlere özel evde internet fırsatları var mı?

Gençlere özel 12 ay taahhütlü özel fiyatlarla evde internet teklifleri sunulmaktadır.

Ev interneti ile birlikte ev telefonu da bağlatmak zorunda mıyım?

Ev interneti hizmetimizden yararlanmak isterseniz, ev telefonu bağlatma zorunluluğunuz bulunmamaktadır.

Başka bir adrese taşındım, ev internetimin taşınma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

Çağrı merkezimizi arayarak ya da Vodafone bayilerimizden açık adres bilgilerinizi ileterek uygun altyapı olması durumunda nakil işleminizi anlık veya ileri tarihli başlatabilirsiniz. Nakil işlem ücreti 110 TL olup, seçilecek taksit tutarına bağlı çıkacak faturalarınıza yansıtılacaktır.

Yeni bir adrese taşınıyorum, internet nakil işlemi kaç günde tamamlanır?

Altyapıya göre değişkenlik göstermekte olup, 7-10 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Vodafone Evde sabit internet müşterisi olduktan sonra çıkacak ilk faturamın tarihi, içeriği ve detayı nedir?

Aboneliğinizin aktiflenmesinden sonra çıkan ilk faturanızda, interneti kullanmaya başladığınız tarihten fatura kesim tarihine kadar olan kullanım bedeliniz faturalandırılır. Örneğin fatura kesim tarihinden 10 gün önce internetiniz aktif konuma geldi ise ilk faturanıza 10 günlük kullanım bedeli yansıtılır. Kullanım tercihlerinize göre modem ve tablet gibi ek ürün ve hizmet bedelleri de faturanıza ek olarak yansıtılır.Faturalamada 2 dönemimiz bulunmaktadır. Faturalar ay sonu veya her ayın 15’inde kesilir. Sisteme yansıması yaklaşık 3 gün sürdüğünden, 3 gün sonrasında bir hafta sürecek şekilde sms göndererek bilgi verilmektedir. Son ödeme tarihleri kesim tarihi sonrasındaki 15.gündür.

Evde İnternet aboneliğimi dondurabilir miyim?

Evde internet hizmetinizi her 6 ayda 1 kez olmak üzere tek seferde 3 ay dondurma hakkınız vardır. Dondurma işlemi 29,58 TL karşılığı yapılmakta olup Vodafone Çağrı Merkezini arayarak veya Vodafone bayilerine uğrayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Teslimatım/kurulumum ne kadar sürede gerçekleşir?

Fiber tarifeler için ortalama 2-4 gün, DSL tarifeler için ise ortalama 5-7 gün içinde kurulum gerçekleştirilmektedir.

Kurulum ekibi covid döneminde özel önlemler alarak mı geliyorlar?

Yaşadığımız bu hassas süreçte Vodafone olarak hem müşterilerimizin sağlığını hem de çalışanlarımızın sağlığını son derece önemsiyoruz ve kurulum ekiplerimizin siz değerli müşterilerimizin evlerine tüm hijyenik önlemleri almış olarak gelmesini sağlıyoruz.

Başvuru ücretli mi?

Vodafone Evde İnternet abonesi olmak için yapılan başvuru tamamen ücretsizdir.

Modem ücretli mi?

Fiber altyapısında, Gençlik tarifeleri hariç tüm tarifelerde aylık 10 TL modem kiralama ücreti bulunur. ADSL altyapısında ise 24 ay taahhütlü tarifelerimizde aylık 10 TL, 12 ay taahhütlü tarifelerimizde aylık 20 TL modem ücreti bulunur.

Online başvuru süreci nasıl işliyor?

Vodafone Evde İnternet sayfamızdan Altyapımı Sorgula veya Hemen Başvur diyerek başvuru sürecine başlayabilirsiniz. Size cep telefonunuzu, adres bilgilerini ve kişisel bilgilerinizi doldurmanız gereken formlar göstereceğiz. Verdiğiniz adres bilginize dayanarak altyapınız kontrol edilecek ve altyapınıza uygun tarifeler listenelecektir. Tarifenizi seçerek ve gerekli tüm bilgileri doldurarak başvurunuzu tamamlamış olacaksınız. Başvuru sonrasında Vodafone Evde İnternet ekibimiz başvurunuzun teyidini sağlamak ve dilerseniz daha detaylı bilgi aktarımı yapmak için sizleri aramaktadırlar.

Kurulum esnasında evde kimin olması gerekir?

Seçtiğiniz tarife Fiber altyapısında ise kurulum ve evrak işlemleri için evde bulunması gereken kişi başvuru esnasında bilgileri verilen kişi olmalıdır. Seçtiğiniz tarife DSL altyapısında ise kurulum ve evrak işlemleri için evde herhangi bir kişinin bulunması yeterli olmaktadır.

Kurulum esnasından ibraz etmem gereken bir belge var mı?

TC Kimlik belgenizin yanınızda olması yeterlidir.

Kurulum gerçekleştikten sonra internetimi kullanmaya hemen başlayabilir miyim?

Kurulum esnasında internet aktifliğiniz kontrol edilir ve kurulumdan hemen sonra internetinizi kullanmaya başlamanız sağlanır.

Kurulum ekibi gelmeden arayacak mı?

Evde İnternet kurulum ekibimiz, kuruluma gelmeden önce sizi arayarak uygun olduğunuz tarih ve saat için sizlerden randevu almaktadır.

Türk vatandaşı değilim, evde internet alabilir miyim?

Türk vatandaşı olmayan müşterilerimiz de ev internetinden faydalanabilmektedirler. Yetkili bayilere giderek başvurularını gerçekleştirebilirler.

Fiber ve DSL altyapısında sunulan hızlar nelerdir?

Fiber altyapısında 24, 35,50,100 ve 200 Mbps hızları, DSL altyapısında 16,24,35,50 Mbps hızları sunulmaktadır.

İnternet altyapım yoksa ne yapabilirim?

Altyapınız olmasa bile Redbox paketleri ile evde internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. Redbox evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı taşınabilir ev interneti imkanı sunar.

Başka bir hizmet sağlayıcının evde internet hizmetinden yararlanıyorum, Vodafone Evde İnternete geçmem halinde cayma bedelim ödenir mi?

Başka bir internet sağlayıcısı ile olan taahhütünüzü iptal edip Vodafone Evde İnternet’e gelmeniz durumunda DSL için 300 TL’ye kadar, Fiber için 500 TL’ye kadar olan cayma bedeliniz Vodafone tarafından karşılanır.

Evde internet tarifeleri sınırsız mıdır?

Vodafone Evde İnternet tarifelerinin hepsi sınırsızdır, herhangi bir kota uygulaması bulunmamaktadır.

Mbps Nedir?

Kısaca Mbps olarak ifade edilen Mega Bits Per Second standart hız birimidir. 1 saniyede aktarılan veri sayısını megabit cinsiyle ifade etmek amacıyla kullanılır.

Download ve upload hızı nedir?

Download Hızı, internetten veri indirme; upload hızı ise karşıya veri yükleme yapmak amacıyla sağlanan hızdır.

AKN Nedir? Kota dolunca internet kesilir mi?

AKN Adil Kullanım Noktası anlamına gelmektedir. AKN uygulaması ülkemizde artık uygulanmamakta olup, Vodafone Evde İnternet tarifelerinin tamamı da sınırsız ve kotasız olarak sunulmaktadır.

Evde İnternet’e hemen başvurun,
adresinize gelip ücretsiz kurulum yapalım!

Hemen Başvur
vodafone.com.tr