realme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartabrealme telefonlar - telefonlartab
omix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartabomix telefonlar - telefonlartab
redmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartabredmi 12-13c - telefonlartab
tecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tabtecno camon 30 - telefonlar tab
samsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartabsamsung z fold - telefonlartab

126 cihaz gösteriliyor

  Faturaya Ek Telefonlar

  Kullandığınız mobil hat faturasına ek taksitlendirme seçenekleri ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Büyük bir ödeme kolaylığı sunan faturaya ek cihaz satın alma sürecini Vodafone ile deneyimleyebilirsiniz. Faturaya ek telefon modelleri ile hayalinizdeki cep telefonunu size uygun ödeme koşulları ile satın alabilirsiniz. Faturanıza ek bir ödeme yaparak kendinize ya da yakınlarınıza cep telefonu alabilirsiniz. Faturaya ek cep telefonları için Vodafone, kullanıcıya konforlu bir araştırma deneyimi sunuyor. Vodafone faturaya ek telefon modelleri için kolay bir filtreleme altyapısı sunarak aradığınızı kolayca bulmanızı sağlıyor. Hem faturaya ek telefon modelleri, hem fiyatları hem de özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebileceğiniz pratik bir sayfa üzerinden ilerleyebiliyorsunuz. Ayrıca ödeme koşullarını da hemen görüntüleyebiliyorsunuz. Faturaya ek telefonları listelemek üzere Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz.

  Faturaya Ek Cep Telefonu Modellerini İncelemek Çok Kolay

  Mevcut faturanıza ek bir ödeme ile cep telefonu almak için Vodafone üzerinden ürün seçerken farklı filtreleme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Cep telefonları için yüksek hafıza, gelişmiş kamera, geniş ekran, uzun pil ömrü gibi beklentilere uygun ürünleri kolayca listeleyebilirsiniz. Böylece tam da ihtiyacınız olan cep telefonu modelini bulabilir, özelliklerini inceleyebilir ve faturanıza ek ödeme kolaylığı ile satın alabilirsiniz.

  Faturanıza ek bir bedelle satın alacağınız telefonu seçerken de Vodafone, kullanışlı bir online altyapı ile size destek oluyor. Telefonları markaya göre, hafızasına ya da rengine göre sıralamanız mümkün oluyor. Ayrıca ödeme tipi (faturaya ek ödemeli veya kredi kartına peşin) seçebiliyorsunuz. Diğer yandan listelenen ürünler için aylık ödeme tutarı gibi seçimlere göre de filtreleme yapabiliyorsunuz. Elbette cihazların toplam fiyatına göre de bir filtreleme butonu var.

  Nasıl Bir Cep Telefonu Almalı?

  En ucuz telefon , uyguna cep telefonu ya da taksitle telefon gibi arayışlarla en cazip ödeme kolaylığını arıyor olabilirsiniz. Faturanıza ek ödeme ile cep telefonu almaya karar verdiğinizde bu ödeme biçimi, sizin için oldukça pratik ve avantajlı olabilir. Ancak belirlemeniz gereken bir diğer konu da cep telefonu modelleri arasından nasıl bir seçim yapacağınızdır. Peki, nasıl bir cep telefonu almalı? Cep telefonu tercihinde kararsız kaldıysanız size rehberlik edecek olan aşağıdaki ipuçlarını dikkate alabilirsiniz. Böylece en iyi telefon arayışında da en uygun fiyatlı telefon arayışında temelde sizin beklentinizin karşılanıyor olmasının önemini daha iyi anlayabilirsiniz.

  • Marka İsteğiniz Nedir?

   Telefon markaları, giderek çeşitleniyor. Bazı kullanıcılar için doğrudan özellik ve fiyat ilişkisi önemlidir. Fiyat performans odaklı bakan kullanıcı, marka algısını önemsemez. Ancak bazen de markanın sunduğu prestij ya da bazı özgün özellikler dikkate alınabilir. Eğer bir marka beklentiniz varsa bunu göz önüne alarak telefon modellerini markasına göre filtreleyebilirsiniz.

   Örneğin faturaya ek iPhone modelleri ya da faturaya ek Samsung telefonlar gibi bir daraltma ile yüzlerce ürün arasında boğulmamış olursunuz.

  • Hafıza Beklentiniz Nedir?

   Cep telefonu satın alma kararında hafıza konusu, çok önemli bir kriterdir. Günlük sosyal medya kullanımı, iletişim gereksinimleri için çok büyük bir hafıza gerekmeyebilir. Ancak oyun oynamak, video indirmek, iş dosyalarını kullanmak ve zengin uygulama kullanımı için güçlü bir hafızaya ihtiyacınız olabilir. Bu bakış açısıyla telefonları GB sayısına göre filtreleyebilirsiniz. 32 GB, 64 GB, 128 GB, 256 GB, 512 GB, 1 TB gibi seçeneklerden size uygun olanı değerlendirebilir ve faturanıza ek ödeme kolaylığı ile alabilirsiniz.

  • Marka İsteğiniz Nedir?

   Telefon markaları, giderek çeşitleniyor. Bazı kullanıcılar için doğrudan özellik ve fiyat ilişkisi önemlidir. Fiyat performans odaklı bakan kullanıcı, marka algısını önemsemez. Ancak bazen de markanın sunduğu prestij ya da bazı özgün özellikler dikkate alınabilir. Eğer bir marka beklentiniz varsa bunu göz önüne alarak telefon modellerini markasına göre filtreleyebilirsiniz.

   Örneğin faturaya ek iPhone modelleri ya da faturaya ek Samsung telefonlar gibi bir daraltma ile yüzlerce ürün arasında boğulmamış olursunuz.

  • Ekran Beklentiniz Nedir?

   Akıllı cep telefonları için ekran özellikleri, çok belirleyicidir. Geniş ekran gereksinimi, genellikle oyunlar ve görseller üzerinde çalışmak için önemli olabilir. Ancak böyle bir kullanım ihtiyacı söz konusu değilse geniş ekranı kullanıcı için bir zorluğa da dönüşebilir. Çünkü büyük bir cep telefonunu taşımak da küçüğe göre daha az konforlu olabilir. Ayrıca ekran hızı, renk zenginliği gibi konular da gerçekçi görseller için ve özellikle de oyun deneyimi için istenebilir.

  • Şarj Konusunda Beklentiniz Nedir?

   Kablosuz şarj, hızlı şarj ve uzun süreli şarj kullanımı gibi özellikler gerçekten de çok büyük konfor sunabilir. Hatta kullanıcı deneyimini yükselten özelliklerin başında gelir. Ancak daha çok bir kablo bağlantısına yakın konumda çalışanlar için bu özelliklerin en üst seviyede olması çok da gerekli olmayabilir. Dışarıda çalışanlar, aktif olarak dışarıda vakit geçirenler için ise elzem konular arasında yer alabilir.

  • Kamera Beklentiniz Nedir?

   Cep telefonu alırken kamerasına bakıyorsanız, yalnız değilsiniz. Zaten akıllı cep telefonlarının iletişim dışında sunduğu en önemli özelliklerden biri de sahip oldukları kamera teknolojisidir. Bir cep telefonundan kamera ile ilgili beklentiniz yüksek ise yeni teknoloji sunan ve kamera özellikleri zengin olan bir cihaz tercih edebilirsiniz.

   Yukarıda saydığımız beş madde dışında tasarım, renk, model yılı ve bağlanabilirlik özellikleri de sizin kullanıcı beklentilerinize yön verebilir. Renk seçenekleri ile size özel bir cihaza sahip olmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tasarım özellikleri de yine kişisel beğeninizle ilişkili olduğu için cihazı kişiselleştirmenize etki edebilir. Bağlanabilirlik teknolojisi konusunda sunulan özellikler ise yoğun internet kullanımı ihtiyacı için çok önemli olabilir. Yine yeni model bir telefon almak da isteyebilirsiniz. Örneğin en yeni iPhone modellerinden birine ya da en yeni Huawei telefon modellerinden birine sahip olmak isteyebilirsiniz. Belki de sizin için model yılının bir önemi yoktur. Tüm bu detayları göz önüne alarak ihtiyacınıza uygun cep telefonu için konforlu, hızlı ve güvenilir bir platform olarak Vodafone.com.tr rehberliğini seçebilirsiniz.

   Vodafone ile sadece cep telefonları için değil farklı cihazlar için de fatura ek ödeme konforunu deneyimleyebilirsiniz. Akıllı telefonlar dışında tablet ve bilgisayarlar , bu cihazlarla uyumlu aksesuarlar , akıllı ev ürünleri için de faturaya ek ödeme seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Vodafone ile ikinci el telefonlar için de geniş bir seçenek havuzuna ulaşabilirsiniz.

  • Telefon Fiyatları

   Telefon fiyatları, pek çok kullanıcı için sürekli güncelliğini koruyan bir konu. Telefon fiyat bilgisi için online araştırma yapmak ise en konforlu seçenek. Ancak cep telefonu fiyatları için araştırma yaparken önceliğin beklentinizi karşılayan bir cihazı bulmak olmasına dikkat etmeniz uzun vadede bütçenizi koruyabilir. İhtiyacınıza uygun cihazı bulduktan sonra da ona en cazip fiyat avantajı ile sahip olmak üzere araştırma yapabilirsiniz. Taksitli telefon ya da faturaya ek telefon gibi arayışlarla ödeme kolaylıkları yakalayabilirsiniz.

  Yardıma mı ihtiyacınız var?

  Tüm Sorular

  Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

  Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

  Taksitle Telefon Alma Şartları

  Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

  Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

  Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

  Telefona Taksit Yapılıyor mu?

  2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

  Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

  Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

  Taksitli Telefon Nereden Alınır?

  Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

  12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

  Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

  Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

  Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

  Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

  Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

  Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

  Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

  Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
   

  Nasıl öderim?

  Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
  Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

  Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

  Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.