2017-2018 11.Dönem Çekiliş Sonuçları

2017-2018 11.Dönem çekilişi hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

FORMA KAZANAN ASİL TALİHLİLER 
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 YUNUS MEHMET ONARAN ANTALYA
2 EYÜP EMRE ALPTEKİN  
3 ANIL UYGUN İSTANBUL
4 FATİH ARSLAN ANKARA
5 METEHAN YAZICI TRABZON
6 ZÜMRÜT AKSOY DENİZLİ
7 EMRE BERK SAKALLI  
8 EROL AKDAN BALIKESİR
9 HALİS YINANC İSTANBUL
10 İSMAİL CEM GÜLENÇ SİNOP
11 TALAT BURAK KISKAÇ EDİRNE
12 BEYTULLAH ATİLA İSTANBUL
13 GÖKHAN KARAMELEK İSTANBUL
14 ALİ RAMAZAN AYDOĞAN NİĞDE
15 İBRAHİM ÇETİN ŞANLIURFA
16 DİLARA RABİA BAYIR İSTANBUL
17 ŞAMİL CAMALAN ADANA
18 ABDULHALİM BAĞCI İZMİR
19 HÜSEYİN DAĞDELEN BURSA
20 MEHMET ZAHİD YEŞİLMEN İSTANBUL
21 SERGEN VANLI KAYSERİ
22 EMRE UTKU AYDIN KIRKLARELİ
23 NURİ ERDOĞAN İSTANBUL
24 ABDULLAH SIRTLAN ESKİŞEHİR
25 YASEMİN SAFRAN İSTANBUL
26 ENES UĞUR TANYILDIZI İSTANBUL
27 AYTEK KUNDUHOĞLU ANTALYA
28 ELİF DÖNMEZ KIRKLARELİ
29 NURGÜN ATAVLI SAKARYA
30 HÜSEYİN ÜTÜK ADANA
31 AKIN REMZİ AKSOY İSTANBUL
32 OĞUZHAN KARAĞAÇ İSTANBUL
33 GÖKAY YILDIZ İSTANBUL
34 BUSE TÜRKÖLMEZ KARABÜK
35 YILMAZ KAPLAN İSTANBUL
36 İLKER AKINOCAK TEKİRDAĞ
37 MEHMET TÜTÜNCÜ İSTANBUL
38 KUDRET GÖVEN İSTANBUL
39 EREN BECENEN EDİRNE
40 BİLAL ERGİNÖZ  
41 DAMLA HAŞLAMA BURSA
42 MAHMUT DURMUŞ İSTANBUL
43 BATURALP ABAYLI  
44 IBRAHIM GUZEL ANKARA
45 KURTULUŞ ÇELİKPARMAK İSTANBUL
46 SAVAŞ CEBECİ SİVAS
47 KÜBRA GÖKAY BURSA
48 SONER BENGÜ  
49 UĞUR YILDIZ İZMİR
50 BARIŞ BAYRAM İZMİR
51 ENDER DUYGU İNAN ANKARA
52 ŞÜKRÜ AKBULUT ŞANLIURFA
53 ERSİN AKGÜN İSTANBUL
54 ONUR SEVİNÇ İSTANBUL
55 NECDET İLİNGİ İSTANBUL
FORMA KAZANAN YEDEK TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 ALİCAN GÖKTEPE KOCAELİ
2 DORUK ÇAVDAR İSTANBUL
3 CEVDET KURT İSTANBUL
4 RAFET KÜÇÜKKALE İSTANBUL
5 SEMRA YAPCI İSTANBUL
6 SELİM BAS SAMSUN
7 MUTLU ZİYA TUZCUOĞLU İZMİR
8 ÜNSAL BAKIR MUĞLA
9 FERİDUN YAKAR İSTANBUL
10 EMRE HARUN İSTANBUL
11 FATİH SULTAN BAKIR İSTANBUL
12 ÖNDER ÇANKAYA AYDIN
13 ŞEVKET DÖNMEZ BURSA
14 İBRAHİM BOZKAYA BİLECİK
15 GAMZE SELİMOĞLU İSTANBUL
16 MUSTAFA BAYANSAL İSTANBUL
17 ERHAN EROĞLU MANİS
18 UĞUR KAYA İSTANBUL
19 SERGEN ÖZER İSTANBUL
20 AYHAN AYDOĞAN İSTANBUL
21 ALİ BEŞİR KAVAS ANKARA
22 BURÇİN GENÇER ANKARA
23 ALİ GÖKHAN BERBEROĞLU KOCAELİ
24 SÜHEYLA NUR GÜNEY ANKARA
25 EZGİ HAKAN İSTANBUL
26 NESLİHAN KOÇ İSTANBUL
27 ÜNAL SAMET UĞUR GAZİNTEP
28 DENİZ BULDUM İSTANBUL
29 FAHRİ TÜRE SAMSUN
30 ATİLLA ERCAN ÇANAKKALE
ŞEREF TURU KAZANAN ASİL TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 PAŞA KOCA İSTANBUL
2 ŞİRİN SENTURK TEKİRDAĞ
3 SAMET PEHLİVAN ANKARA
4 ÖZLEM KESKİN SAMSUN
5 ENES AYDIN MEŞELİ İSTANBUL
6 KEMAL DOĞUŞ İSTANBUL
7 OSMAN VOLKAN GÜNDOĞDU TEKİRDAĞ
8 ŞÜKRÜ GARA İSTANBUL
9 RIDVAN AKYÜZ İSTANBUL
10 ZUHAL MERT İSTANBUL
ŞEREF TURU KAZANAN YEDEK TALİHLİLER
SIRA NO AD SOYAD ŞEHİR
1 YILDIZ ÖZTEL İSTANBUL
2 AHMET CENGİZ TEKİRDAĞ
3 CAN MUHSİN KIZILTAY İSTANBUL
4 AYCAN TEKSEN İSTANBUL
5 ORHAN ÜNDOĞDUAKA HATAY
6 KAMİL ŞEN TEKİRDAĞ
7 NURİ YAKUPOĞLU İSTANBUL
8 İBRAHİM BEKTAŞ  
9 HÜSEYİN AKBABA TEKİRDAĞ
10 YİĞİT EFE PULAT İSTANBUL