Mobile Form

Akıllı Bas Konuş

Mobil Form

Kurumların kağıt üzerinde doldurduğu formları mobil uygulama aracılığı ile dijital platforma taşıyan bir çözümdür. IT yatırımı yapılmadan sahadan hızlı bilgi toplama ve anlık olarak raporlama avantajı sağlar.

 • Vodafone kurumsal müşterilerine Mobil Form lisansları tanımlanır.
 • Tanımlanan kullanıcıların GSM numaralarına gönderilen SMS ile uygulamanın Android ve IOS cihazlara yüklenmesi sağlanır.
 • Web Yönetim Ekranı üzerinden kullanıcı ve grup tanımlaması yapılır. Bu gruplar içine sınırsız sayıda kişi eklenebilir.
 • Kurumun tüm süreçlerinde farklı ihtiyaçlarına yönelik sınırsız sayıda form tasarımı yapılabilir. Form öğeleri her kurumun ihtiyacını karşılamak üzere detaylı formlar hazırlamaya yönelik tasarlanmıştır.
 • Metin, sayı, e-posta, tarih, saat, seçimli öğeler, resim, konum, imza, NFC/QR kod/barkod okuyucu, km ölçer, pusula, harita gibi öğeler ile istenen tüm bilgiler uygulama üzerinden kolayca doldurulur ve gönderilir. Form doldurup göndermenin bir sınırı yoktur.
 • Kişi ve gruplara tarih ve konum bazlı iş emri atamaları yapılır. Doldurulması istenen formun hangi tarihte ve lokasyonda doldurulacağı belirlenir. İstenen lokasyon dışında formun doldurulması istenmediği takdirde, belirli bir çap dışında form doldurulması engellenir.
 • Gönderilen tüm form raporları internetin erişiminin olduğu herhangi bir yerden web yönetim ekranları üzerinden alınır. Bu raporlar excel ya da otomatik mailler aracılığıyla alınabilir. Geçmişe dönük tüm form raporları bulutta saklanır; bu sayede hem arşivleme sorunu ortadan kalkar hem de istenen tarih aralığındaki raporlara anında ulaşılır.

Kimler Kullanabilir


Her sektör ve ölçekteki firmanın ihtiyacını karşılayan bir uygulamadır. Öne çıkan sektörler:

Öne çıkan sektörler:

 • Denetim
 • Kamu Firmaları (Belediye vb.)
 • FMCG
 • Sağlık
 • OSGB ve İSG
 • Gıda ve Perakende
 • Teknik Servisler
 • Temizlik
 • Turizm Otelcilik
 • Organizasyon

Çözüm Ortağı:


Biotekno

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube
ekpaket main_icn_Add_or_Plus main_icn_Ratings pass card icon 72