Dijital Koruma sizi ve iş yerinizi internetteki zararlı olabilecek yazılım ve içeriklere karşı korur.

Güvenli

Dijital Koruma sizi cihazınıza zarar verebilecek ve bilgilerinizi çalmaya çalışan web sitesi ve yazılımlara karşı korur.

Kullanımı Kolay

Servise abone olduğunuz anda hiçbir uygulama indirmeden/kurulum yapmadan tehlikelere karşı korunmaya başlarsınız.

Erişilebilir

Tüm ayarlarınızı online self-servis’ten yapabilir. Tüm hatlarınız için güvenliğin etkin olmasını sağlayabilirsiniz

Şarj Dostu

Dijital Koruma Vodafone şebekesinde çalışır. Böylece cihazınıza hiçbir uygulama yüklemeniz gerekmez, telefonunuzu şarj etmeden daha uzun süre kullanırsınız.

Dijital Koruma ile herkes için koruma

Virüs, spam ve internet kaynaklı zararlı yazılımlar bilgisayarlarda yıllardır olduğu gibi artık mobil dünyanın da gerçeği. Dijital Koruma tüm cihazlardaki bilgilerin korunmasını sağlar.

Anti-virüs, Anti-malware

Dijital Koruma, cihazınıza zarar verebilecek, bilgilerinizi çalabilecek, ya da siz farkında olmadan yüksek ücretli SMS atan zararlı uygulamalara karşı her zaman koruma sağlar. Zararlı bir uygulama indirmeye çalıştığınızda sistem sizi engeller, SMS ile de uyarır.

Anti-phishing ve zararlı web siteleri

Sosyal medya giriş sayfaları görünümüyle kullanıcı adı ve şifrenizi çalmaya çalışan siteler bilgi güvenliğinizi riske atar. Dijital Koruma ile böyle bir siteye girmeye çalıştığınızda bir uyarı sayfasıyla karşılaşıp olası tehlikelere karşı korunursunuz.

İnternete Kapalı Zaman

Telefon ya da tabletinizi çocuğunuza verdiğinizde belirleyeceğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak internet erişimi kısabilir; uyku ve ödev zamanlarını verimli geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

İçerik Filtreleme

Dijital Koruma’in kolay kullanılır arayüzünden çocuklarınızın sadece yaşına ve eğitimine göre uygun gördüğünüz içeriklere erişmesini sağlayabilirsiniz.

Tüm Vodafone Aboneleri Dijital Koruma servisinden faydalanabilir.

Red Business 10, 15 ve VIP ile ücretsiz, Red Business 6 ile sadece 3 TL

Aktive etmek için satış temsilcinizle iletişime geçebilirsiniz.