Faturasız Esnaf Avantaj Tarifeleri

Yükleniyor

Faturasız Esnaf Avantaj Tarifeleri

İş Ortağım'dan esnaflara özel yepyeni tarifeler!

Vodafone İş Ortağım'ın yükleme koşulu olmadan avantajlı fiyattan konuşturan tarifesi Faturasız Esnaf Avantaj ile artık ne kadar yükleme yaparsanız yapın her yöne 10 dakikası 50 kuruşa konuşabilirsiniz. Faturasız Esnaf Avantaj'da yükleme miktarı arttıkça indirimli görüşebileceğiniz gün sayısı artıyor. Böylece 20 Tl altı yüklemelerinizde yüklediğiniz TL kadar gün, 20 TL ve üzeri yüklemelerinizde 30 gün boyunca avantajlı fiyattan sevdiklerinizle görüşebilirsiniz. Böylece 5 TL yüklediğinizde 5 gün, 15 TL yüklediğinizde 15 gün, 20 TL yüklediğinizde tam 30 gün boyunca 10 dakikası 50 Kuruşa konuşabilirsiniz.

Faturasız Esnaf Avantaj
Yükleme Miktarı 0 TL 20 TL altı 20 TL üstü
İndirimli görüşme süresi indirimsiz tarife Yüklenen TL kadar gün 30 gün
Kısa konuşmalar Dakikası 41 kuruş ilk 10 saniye 10 Kuruş ilk 10 saniye 10 Kuruş
Her Yöne Dakikası 41 kuruş 10 dakika 50 kuruş 10 dakika 50 kuruş
Yurt içi SMS 33 kuruş/adet 33 kuruş/adet 33 kuruş/adet
Yurt dışı SMS 75 kuruş/adet 75 kuruş/adet 75 kuruş/adet
- Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
- Tarifenin 10 dakikası 50 kuruş fiyatlandırması 02.03.2011 tarihinden itibaren ilk 10 saniyesi 10 kuruş,sonraki 50 saniyesi 30 kuruşve 60. saniyeden sonra 10 dakikaya kadar 10 kuruş olacak şekilde ücretlendirilmektedir.
 • Her Yöne Midi SMS Paketi : Ayda sadece 7,5 TL'ye yurt içi heryöne 500 SMS göndermek için MIDI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.
 • Cep Dolusu SMS Paketi : Ayda sadece 9 TL'ye yurt içi heryöne tam 3.000 SMS göndermek için CEPDOLUSU yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.
 • Vodafonelularla Maksi SMS Paketi : Ayda sadece 7,5 TL'ye yurt içi Vodafonelulara 5.000 SMS göndermek için VFMAKSI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.
 • Her Yöne Maksi SMS Paketi : Ayda sadece 9 TL'ye yurt içi heryöne 2.000 SMS ve Vodafonelulara 10.000 SMS göndermek için HYMAKSI yazıp 7999'a ücretsiz kısa mesaj olarak göndermeniz yeterli.
 • Bu tarifeden TESK kimlik kartından, esnaf ve sanatkarlar sicil müdürlükleri ile esnaf odalarınca verilen sicil tasdiknamesinden veya Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesindeki e-vergi levhası sorgulama ekranından alınacak çıktıdan herhangi birini ibraz eden kurumsal ve bireysel faturalı aboneler yararlanabilirler.Bu belgeleri ibraz edemeyen esnaf kişilere ait şahıs şirketleri için yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen kimlik bilgisi alınarak tarifeye kaydı yapılır. Özel kuruluş niteliğinde olan esnaflar ise yazarkasa fişi ve fiş ile eşleşen vergi levhası beyan etmeleri durumunda tarifeye katılabilirler.
 • Faturasız Esnaf Avantaj bireysel ve kurumsal abonelikler için geçerlidir.
 • Faturasız Esnaf Avantaj'da aboneler indirimli tarifelerden yararlanabilmek için yükleme yapmalıdırlar.
 • Aboneler 20 TL altı yüklemeler için, yükleme yaptıkları tutar kadar gün indirimli tarifeden faydalanır, 20 TL ve üstü yuklemelerde indirimli süre 30 gün olarak uygulanır. Abonenin ilgili süreler içinde tekrar yukleme yapılmaması durumunda indirimsiz tarife olan 41 kuruş/dk'den ücretlendirilmektedir.
 • Aboneler 20 TL ve üstü yükleme yaptıklarında, 30 gün boyunca tüm Vodafone İş Ortağım müşterilerini ücretsiz arayabilirler.
 • Yükleme koşulu ile uygulanan tarifede Ücretlendirme periyodu 10 dak/50 kuruş için ilk 10 saniyesi 10 kuruş, sonraki 50 saniyesi 30 kuruş, 60 sn den 600. saniyeye kadar olan kısım 10 kr olarak ücretlendirilir.
 • Maksimum indirimli tarife süresi yükleme sonrası 30 gündür.
 • İndirimli tarife süresi içinde yapılacak olan yüklemelerin, inidirmli konuşmadan geriye kalan günden büyük olmaması durumunda indirimli süre değişmez.
 • Yükleme miktarının küsuratlı olması durumunda indirimli konuşma hakkı kazanılan gün sayısı, tamsayı kısmına bakılarak belirlenir. (örn: 17,5 yüklenmesi durumında 17 gün kazanılır)
 • Özel servis aramaları yurt içi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.
 • Kıbrıs aramaları uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.
 • Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
 • Hem tarifeniz, hem de varsa kampanya, konuşma, mesaj veya internet paketlerinizle sahip olduğunuz hakların (Dakika, SMS, MMS ve internet) bakiyesini OZET yazıp 7000'e ücretsiz bir mesaj göndererek kolayca öğrenebilirsiniz. Kolay Bakiye Servisi ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.