Migros ve Vodafone olarak güçlerimizi birleştirdik!

İletişiminiz hep güçlü olsun diye, Migros ve Vodafone olarak güçlerimizi birleştirdik!

Değerli Migros’lu, Vodafone Ailesine Hoşgeldin!

 

Size ve iletişiminize iyi gelecek adımlar tasarlıyor, her gün yenilikçi çözümler üretiyoruz. Migros çalışanlarına özel olarak hattınızı kuryelerimiz ile kapınıza kadar getiriyor, aktivasyon işlemlerinizi kapınızda gerçekleştiriyoruz.

 

Vodafone’a nasıl kolaylıkla geçiş yapabileceğinizi aşağıdaki adımlarda bulabilirsiniz.

 • Birazdan devam edeceğiniz sayfa, bireysel hattını farklı bir operatörden taşımak isteyen Migros çalışanlarına özel sunulan indirimli Vodafone kurumsal tarifelerimizden birine geçiş sürecinizin başlangıç aşamasıdır.

 • Yeni bir kurumsal hat alarak ilerlemek istiyorsanız veya taşımak istediğiniz bireysel numaranız halihazırda zaten Vodafone’a ait ise, buradan işlem       yapmanıza gerek yoktur. Bu durumlarda, işlemlerinizi doğrudan Migros İK Portal’i üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 • Devam edeceğiniz sayfa üzerinden, geçiş tarifesi olarak belirlediğimiz Mini 100 tarifesi için numara taşıma başvurunuzu yapabileceksiniz.

 • Mini 100 tarifesi, sınırlı bir içeriğe sahiptir (100MB ve 100DK) ve nihai tarifeniz olmayacaktır. Sadece, farklı operatördeki bireysel hattınızı Vodafone’a     taşımanız için belirlenmiş olan geçiş tarifesidir.

 • Başvurunuzdan kısa bir süre sonra, kurye adres teyidi için aranacaksınız ve tarafınıza başvuru onay SMS’i iletilecek.

 • Sim kart teslimatı sırasında kurye tarafından size verilecek olan boş devir evrağını, Vodafone hat aktivasyonunuz gerçekleştikten sonra doldurup       kurumunuza iletmeniz gerekmektedir.

 • Ardından, Migros İK Portal’i üzerinden geçiş yapmak istediğiniz indirimli Vodafone kurumsal tarifesini seçerek, kurumunuz ile evrak süreçlerini     tamamlamalısınız.

Numara taşıma süreci tamamlandıktan sonra, geçiş tarifesi kaynaklı kota eksikliği ve aşım yaşamamak için Migros İK Portali üzerinden 

indirimli tarifelerimize geçiş işlemlerinizi bir an önce tamamlamalısınız.