Girişiminiz dijital dünyanın vitrinine çıksın

Girişiminiz oyun dünyasının vitrinine çıksın

Vitrin programı nedir?

Vodafone ile girişim

Vodafone ile girişim

Vodafone’un Endeavor Türkiye iş ortaklığında yürüttüğü ve oyun sektörüne özel hazırlanan Vitrin Programı, 8 haftalık bir hızlandırma programı ile oyun girişimlerini ölçeklendirerek büyüme ve Vodafone ile iş birliği geliştirme yolunda destekliyor.

 

Çevrimiçi ve fiziksel buluşmalarla hibrit bir yapıda gerçekleşecek programa seçim sürecinden geçerek dahil olacak girişimlerin kurucuları, program boyunca her hafta gerçekleşecek atölye ve forumlarda Vodafone ve Endeavor’ın ölçeklenme alanında uzman yerel ve uluslararası Mentor Ağı’ndan destek alacak.

 

Programı bitiren girişimler arasından yapılan değerlendirme sonunda seçilen en az 3 oyun, Vodafone'un 15 milyondan fazla aktif müşterisine erişebileceği kanallardan yayınlanarak erişebilecek. 

Neden Vitrin Programı?

  • Endeavor
  • İş birliği
  • Girişim
  • Demo Day
Endeavor

 

Vitrin Programı’na katılan girişimler, dünyanın en hızlı büyüyen girişimleri ve alanında en uzman mentorların bulunduğu Endeavor yerel ağından yararlanma fırsatı yakalayacak.

Program süreci

Ürün, hizmet ya da teknolojisi yenilikçi ve ölçeklenebilir olan girişimler

Başarıya ulaşmak için elinden geleni yapmaya kendini adamış, yetkin bir ekip

Program 26 Nisan 2023’de başlayıp, 7 Haziran 2023’de tamamlanacaktır. Demo Day tarihleri ilerleyen günlerde belirlenecektir.

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Sorular

Vodafone ile vitrin programının ayrıcalıklarından faydalanmaya hazır mısınız?