Vodafone Evde İnternet

Kampanya sona ermiştir!

Paraşüt Nedir?

Tüm esnaf ve kobilerin finansal işlemlerini daha kolay ve verimli bir şekilde yönetmesini ve finansal durumunu kolayca takip edebilmesini sağlamak için geliştirilmiş bulut tabanlı bir uygulamadır.

Paraşüt'ün Avantajları

%50 İndirimli Paraşüt Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Kampanyaya Esnaf ve Red Business tarifelerindeki tüm Vodafone müşterileri katılabilir.

Paraşüt Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Deneme Hesabınızı oluşturun.
www.parasut.com linki üzerinden Paraşüt'teki ücretsiz deneme sürecini başlatın.

Paket seçim sayfasına gidin.
Deneme süresi içerisinde "ABONE OL" butonuna tıklayın veya deneme sürenizin sonunda paket seçme sayfasına giriş yapın.

Vodafone Kampanyasını seçin.
"Vodafone Kampanyası Katılım" bağlantısına tıklayın, Vodafone Yanımda uygulaması "Bana Ne Var" menüsü içinden aldığınız şifrenizi ve telefon numaranızı paket seçim ekranına girin.

Esaslar

 • Kampanya 19.12.2017-28.02.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Vodafone aktif Red Business, Esnaf ve Red Business Pro üyeleri, Vodafone Avantaj Cepte veya Yanımda uygulamalarından alacakları kampanya kodu ile 12 aylık Paraşüt aboneliklerini %50 indirimli başlatacaklardır. Paraşüt"te ücretsiz deneme süresi başlattıktan sonra, deneme süreniz devam ederken veya bitiminde, Paraşüt aboneliği satın alımı esnasında kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılım için öncelikle Parasut.com ziyaret edilmeli ve deneme süresi başlatılmalıdır. Bu işlemden sonra program içerisinde yer alan abonelik sayfasından "Abone Ol" butonuna tıklanarak (henüz girilmediyse kampanyaya özel açılacak alana telefon numarası ile birlikte Vodafone"dan alınacak kod girilmeli) 12 aylık paket aboneliği başlatılmalıdır. Bunun üzerine 12 aylık paket fiyatı üzerinden abonelik işlemi başlatılır ve %50 indirim uygulanır.
 • Deneme süresinin bitiminde abonelik sayfasından "Abone Ol" butonuna tıklanarak (henüz girilmediyse promosyon kodu girilmeli) abonelik başlatılmalıdır. Bunun üzerine %50 indirimli fiyat üzerinden 12 aylık abonelik işlemi başlatılacaktır.
 • Kampanya sadece Paraşüt üzerinden Vodafone kodu ile satın alınacak 12 Aylık paket için geçerlidir. 1 Aylık, 6 Aylık ve 3 Yıllık paketler kampanyaya dahil değildir.
 • Halihazırda ücretli Paraşüt aboneliği bulunan firmalar mevcut paketleri üzerinden kampanyaya dahil olabilirler. Kampanyadan yararlanabilmek için "Abone Ol" alanından Vodafone cep numarası ile birlikte Vodafone tarafından sağlanan kodu girerek 12 Aylık kampanyalı paket seçilmelidir. Ardından mevcut pakete 12 Ay daha eklenmiş olur. Örneğin, mevcut paketin bitmesine 2 Ay kalmış ise 12 Aylık paket bu sürenin sonuna eklenir.
 • Her bir kampanya kodu yukarıda belirtilen süre içerisinde bir defa kullanılabilir.
 • Kampanya kodu başkasına devredilemez.
 • Kampanyaya katılım stok ve kontenjanlarla sınırlıdır.
 • Vodafone kampanyası farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Paraşüt ve Vodafone Telekomünikasyon A.Ş.'de saklıdır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti 0212 963 00 20 numaralı Paraşüt Çağrı Merkezi"ne veya iletisim@parasut.com e-posta adresine iletebilirsiniz. Vodafone, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.
main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube