Vodafone Yazarkasa Kampanyası

Yükleniyor

Vodafone Yazarkasa Kampanyası

Bu kampanya sona ermiştir.

Aylık sadece 89 TL ödeyerek hem "500 MB Data+48 Saat GSM Data" paketi hem de yazarkasa sahibi olabilirsiniz.

"500MB M2M Data+ 48 Saat GSM Data" paketine 24 ay tahhüt veren müşterilerimiz, 19,5 TL yerine sadece 9,5 TL ödüyor. Üstelik üzerine 24 ay taksitle aylık +79,5 TL ödeyerek yazarkasa sahibi olabiliyorlar

 • Kampanyadan sadece Vodafone M2M faturalı kurumsal hattı sahibi M2M tarifesi aboneleri yararlanabilmektedir.
 • Müşteri’ye faturalanan Ürün ve Hizmet bedeli, Vodafone tarafından Müşteri tarafından imzalanan Kampanya taahhütnamesi ve ŞİRKET ile yapılan temlik aracılığı ile Müşteri’den 24 aylık taksitler halinde tahsil edilecektir.
 • Cihazlar kampanyaya katılan çözüm ortağı tarafından direkt olarak sağlanacaktır.
 • Kampanya Cihazı,kurulum ve 2 yıllık garanti hizmeti dahil fiyatlar aşağıdaki gibidir:

  24 Ay Tasitli Kampanya

  Çözüm Ortağı

  Cihaz

  Cihaz Aylık Taksit Tutarı

  Hugin

  VX-675 EFT Pos Özellikli Yazarkasa

  79,50 TL

 • Kampanya kapsamında 4. Maddedeki cihazlar ile birlikte 24 ay taahhütlü alınması gereken data paketi seçeneği 500MB M2M Data+48 Saat GSM Data M2M data paketidir. Paket fiyatları aşağıdaki gibidir:

  24 Ay Taahhütlü M2M Data Paketi

  Data Paketi

  İndirimsiz Aylık Paket Tutarı

  Kampanya kapsamında İndirimli Paket Tutarı

  500MB M2M Data+48 Saat GSM Data

  19,5 TL

  9,5 TL

 • Kampanya kapsamında Çözüm Ortağı (cihaz ve servisi sağlayan firma) cihaz ve Yeni Nesil Yazarkasa cihaz bedelinin tamamı için aboneye fatura kesecek fakat söz konusu fatura karşılığında Çözüm Ortağı’na herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. Çözüm Ortağı’na herhangi bir ödeme yapılırsa, bu Vodafone sorumluluğunda olmayacak ve Vodafone’dan herhangi bir iade talebinde bulunulmayacaktır. Muhasebeleştirilecek fatura Çözüm Ortağı’nın kestiği fatura olacaktır.
 • Kampanya konusu cihazlar çözüm ortakları tarafından, kampanya katılımına dair imzalı evrakların kendisine ulaşmasını takiben 2(iki) iş günü içinde kargo aracılığıyla veya elden müşterinin adresine teslim edilmiş olacaktır.
 • Cihazları teslim alan abone çözüm ortağına ait telefon numaralarını arayarak veya e-posta yoluyla kurulum talebinde bulunacaktır. Kurulum talebinden itibaren en fazla 2(iki) iş günü içinde olmak kaydıyla aboneye çözüm ortağı tarafından mutabık kalınmış bir kurulum günü belirlenecektir.
 • Müşterinin çözüm ortağı ile mutabık kaldığı kurulum randevu tarihinde değişiklik yapmak istemesi durumunda kurulumdan en az 2 (iki) iş günü önce tarih değişikliği talebini Çözüm Ortağı’na belirtmesi gerekecektir.
 • Verilen adreste doğru kişiye teslimatından Vodafone veya çözüm ortağı sorumlu olmayacaktır.
 • Kampanya için kullanılacak M2M SIM kartları abone aksini belirtmediği sürece aboneler adına çözüm ortaklarına cihazlara takılmak üzere Vodafone Kurumsal Bayisi tarafından kargo ile veya elden teslim edilecektir.
 • Garanti dahilindeki hizmetlerden ücret alınmayacaktır. Garanti dışı kullanıcıdan kaynaklanan ürünün düşürülmesi, kırılması, darbe alması, ezilmesi, bükülmesi, kısa devre edilmesi, düşük, yüksek yada ani voltaj uygulamaları, topraklama hataları, eksikliği, satıcı tarafından temin edilmeyen hatalı aksesuar yada sarf malzemelerinin neden olduğu arizalar, yetkili olmayan kişilerin yaptığı bakim, onarım, kapasite artırımı, kaza, yangın, felaketler, taşıma işlemlerinden oluşabilecek arizalar, normal aşınma ve yıpranmalar, garanti kapsamına alınmayacaktır. Ayrıca garanti belgesinde detaylandırılan diğer olumsuz kullanım durumlarında ürün garanti kapsamına alınmayacaktır. Gerektiği durumlarda istenirse ücretli onarım ve hizmetlerden faydalanılabilecektir.
 • Kurulumlar sadece haftaiçi günler gerçekleştirilir.
 • Kurulum saatleri haftaiçi günlerde 08:30-17:30 arasında olacaktır.
 • Vodafone kaynaklı olmayan sorunlarda, cihazlarda müşteri ve kullanım hatalarından kaynaklı olmayan ve sistemin doğru çalışmasını engelleyen garanti kapsamındaki bir sorun olması durumunda sorunun Vodafone’dan kaynaklanmadığının anlaşılmasını takiben 2 gün içerisinde Çözüm Ortağı sorun yaşanan cihazların hasar tespitini yapacak ve 3 iş günü içerisinde sorun tamamiyle çözülecektir.
 • Cihaz bedellerine ek olarak her ay 500MB M2M Data+48 Saat GSM Data içeren M2M Data paketi KDV ve ÖİV Dahil 9,5 TL olarak abone faturasına yansıyacaktır.
 • Kampanya taahhüt bitiminde itibaren abone başka bir pakete geçmez veya taahhüdünü yenilemez ise 500MB M2M Data+48 Saat GSM Datadan oluşan data paketi taahhütsüz olarak 19,5 TL standart fiyatı ile faturaya yansımaya devam edecektir.
 • Data paketleri kapsamında sunulan "500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data" paketi sadece yurt içi kullanım içindir.
 • Data paketleri kapsamında sunulan datadan kullanılmayan miktarlar bir sonraki aya devretmeyecektir.
 • Aylık 500MB M2M Data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1kB'lık kullanım 0,09 Kuruş olarak ücretlendirilir. Aylık 48 Saat M2M GSM data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1 Dakika'lık kullanım 0,21 Kuruş olarak ücretlendirilir.
 • Aylık "500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data" data paketi için adil kullanım hakkı 2 GB'tır. Adil kullanım miktarına ulaşılması durumunda fatura dönemi sonuna kadar aboneler M2M data paketinden 128 kbps’ye kadar olan hız ile faydalanabilirler.
 • Aylık "500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data" data paketini kullanan aboneler ilgili fatura dönemi içinde yapacakları data ve GSM data kullanımlardan dolayı en fazla 200 TL ücret ödeyeceklerdir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinizden düşer. Paket aşımında da yine alınan ve gönderilen veri paket aşım ücreti üzerinden ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamındaki data paketleri bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • Abonelere kampanya kapsamında kurumsal APN ücretsiz olarak sunulmaktadır.
 • Abonelerimizin sms ve/veya bu paket haricinde eş zamanlı olarak kullanabilecekleri diğer data paket kullanımları faturada ayrıca ücretlendirilecektir.
 • Abonelerimizin Kampanyaya girişi anlık olup, ilk girişlerde ücret ve kullanım kapasitesi ilk fatura döneminin kalan gününe göre hesaplanıp"eşit olarak bölünmüş" şekilde kullanıma sunulur
 • Taahhüt süresi dahilinde Kampanyadan çıkılır ise kalan aylar için taahhüt edilmiş olan toplam tutarı (cihaz bedeli ve Kampanyada kalınan süre boyunca aylık paket ücreti üzerinden Vodafone tarafından yapılan kampanyaya özel indirim) abonelerimizin ilk faturasına ceza bedeli olarak yansıtılacak ancak data paketi için belirtilen cezai şart tutarı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hiçbir zaman, taahhütnamenin fesih ya da sona erme tarihinden ilgili taahhütnamenin süresi sonuna kadar olan dönem için aboneler tarafından ilgili taahhütname uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam data tutarını aşmayacaktır. Cihaz bedelinin kalan taksitleri her durumda bir sonraki faturaya yansıtılacaktır.
 • Ek cihaz ve özellikler ilk satınalma esnasında talep edildiğinde çözüm ortağı tarafından belirtilen fiyatlar üzerinden aboneye çözüm ortakları tarafından peşin olarak sunulabilecektir.
 • Kampanya taahhüt süresi bittiğinde data paketinin aylık sabit ücreti (KDV ve ÖİV dahil) 500MB M2M Data+48 Saat GSM Data için 19,5 TL’ye yükselecektir. 24. aydan sonraki aylarda hizmet bedeli Çözüm Ortağı tarafından ayrıca ücretlendirilecek ve ayrı bir fatura ile fatura edilecektir. Hizmet bedeli çözüm ortaklarına göre değişkenlik gösterebilecektir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vodafone’un ve/veya Çözüm Ortağı’nın Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun belirlediği usul ve esaslara uygun olarak Kampanya’da değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Taahhütname için tıklayın

Bu kampanyadan kimler yararlanabilir?
 

Sadece kurumsal faturalı M2M aboneleri yararlanabilir.

Kampanya ücretleri nedir?

Aylık “500 MB M2M Data + 48 Saat GSM Data Paketi” fiyatı 19,5 TL’dir. Kampanya dahilinde   satış fiyatı 9,5 TL’dir.

48 Saat GSM Data paketinin faydası nedir?

Paket dahilinde 500 MB M2M data paketiyle birlikte verilen 48 Saat GSM Data paketi data erişiminin olmadığı lokasyonlarda GSM ses hizmeti üzerinden üzerinden data iletişimi yapılabilmesini sağlamaktadır. Bu paket sadece veri iletişimi yapmak için kullanılabilir ve ses iletişimine kapalıdır.

Paketi’mdeki MB bittiğinde nasıl ücretlendirilirim?

Müşterilerimiz, aylık 500 MB M2M Data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1kB'lık kullanım  0,09 Kuruş olarak ücretlendirilir. Aylık 48 Saat M2M GSM data paketi kullanım miktarının aşılması durumunda her 1 Dakika'lık kullanım 0,21 Kuruş olarak ücretlendirilir.
 
Kurumsal tek fatura aboneleri bu hizmetten yararlanabilir mi?

Evet yararlanabilirler.
 

Kampanya kapsamında verilen data opsiyonları iptal edilebilir mi?

Hayır, bu kampanya kapsamında hatta tanımlanan data hakkı iptal edilemez; iptal edilirse abone kampanyadan çıkar  ve cezai bedel oluşur.

Cihaz taksit bedeli faturada hangi kalemde gözükecektir?

Kampanya kapsamında abonelerimizin tercih edecekleri Yeni Nesil Ödeme Cihazı için ilgili Vodafone Çözüm Ortağı’na ait aylık cihaz taksit bedeli taahhüt süresince “Tahsilatına Aracılık Edilen Bedel” olarak gözükecektir.

Kampanyaya giriş için genel kurallar nelerdir? (Kredi Kartsız kampanyaya dahil olması için kriterler)

-Satış sadece KSK'lar ve Vodafone Direkt Satış tarafından yapılabilir.

-Kampanyaya girecek GSM in Mernisi doğrulanmış olmalıdır.

-Kampanyaya girecek GSM yada müşteri numarası aşağıdaki listelerde yer almamalıdır.

- OKS Kara/Gri Liste

- Kredi Kartı Black Listesi

- Ceparan black listesi

-Gelir İdaresi Başkanlığı’ndan alınacak izin belgesi

Kampanyaya katılmak için müşteri tarafından hangi evrakların imzalanması gerekmektedir?

Kampanyaya katılmak için Vodafone Tipi Abonelik Sözleşmesi, 24 aylık özel kampanya taahhütnamesi ve Vodafone Çözüm Ortağı’na ait sözleşmenin abonelerimiz tarafından ıslak imza ile imzalanması gerekmektedir.

Fiyata açılış vergileri dahil midir?

Hayır, kampanya fiyatına Simcard Bedeli, Yeni Tesis ÖİV, TK Ruhsat, ve TK Kullanım vergileri dahil değildir.

Kampanya kapsamında verilen data opsiyonları iptal edilebilir mi?

Hayır, bu kampanya kapsamında hatta tanımlanan data hakkı iptal edilemez; iptal edilirse abone kampanyadan çıkar ve cezai bedel oluşur.

Kampanyadan çıkış yapılır ise toplu süre ücretinin tamamı mı ödenir?

Taahhüt süresi dahilinde Kampanyadan çıkılır ise kalan aylar için taahhüt edilmiş olan toplam tutarın (cihaz bedeli ve Kampanyada kalınan süre boyunca aylık paket ücreti üzerinden Vodafone tarafından yapılan kampanyaya özel indirim) abonelerimizin ilk faturamızasına ceza bedeli olarak yansıtılacak ancak belirtilen cezai şart tutarı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun cezai şartlarla ilgili kararına uygun olarak hiçbir zaman, taahhütnamenin fesih ya da sona erme tarihinden ilgili taahhütnamenin süresi sonuna kadar olan dönem için aboneler tarafından ilgili taahhütname uyarınca taahhüt edilmiş olması nedeniyle ödenmesi gereken toplam data tutarını aşmayacaktır. Cihaz bedelinin kalan taksitleri her durumda faturaya yansıyacaktır.

Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.