Dijital Dönüşüm Zirvesi

Dijital Dönüşüm Zirvesi

2016 Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

Konuşmacı Videoları


Sir Martin Sorrell

WPP'nin Kurucusu ve CEO'su Sir Martin Sorrell, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde konuştu.

Hemen İzle

Mary Moloney

CoderDojo Vakfı'nın Global CEO'su Mary Moloney, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde konuştu.

Hemen İzle

Charles Landry

The Creative City Index Kurucusu Charles Landry, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde konuştu.

Hemen İzle

Nanxi Liu

Enplug CEO'su Nanxi Liu, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde konuştu.

Hemen İzle

Nils Rudi

INSEAD Teknoloji Profesörü Nils Rudi, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde konuştu.

Hemen İzle

Röportajlar


Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

"Dijital Dönüşümün parçası ol" temalı Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi'nin açılışı.

Hemen İzle

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi

Türk İş Dünyası Paneli

Hemen İzle

Engin Aksoy

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde Türkiye'nin dijital dönüşümüne yaptıkları katkıyı anlattı.

Hemen İzle

Ebru Özgüç ve Arzu Kaprol

Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç ve tasarımcı Arzu Kaprol, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde Türkiye'nin ilk interaktif mobil dijital senfonisini anlattı.

Hemen İzle

Ebru Özgüç ve Mercan Dede

Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç ve sanatçı Mercan Dede, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde Türkiye'nin ilk interaktif mobil dijital senfonisini anlattı.

Hemen İzle

Sebastian Thrun

Google eski Başkan Yardımcısı ve Udacity'nin kurucusu Sebastian Thrun, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde Google X'te geliştirdiği sürücüsüz araç teknolojisini anlattı.

Hemen İzle

Nanxi Liu

Enplug'ın CEO'su Nanxi Liu, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde şirketini anlattı ve bu alandaki öngörülerini paylaştı.

Hemen İzle

Daniel Kraft

Exponential Medicine kurucu ve yöneticisi Daniel Kraft, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde biyomedikal araştırma deneyimlerini ve dijital yenilikleri anlattı.

Hemen İzle

Tim Harford

Undercover Economist kitabının yazarı Tim Harford, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde dijitalleşen medyayı elverişlilik ve yaratıcılık açılarından anlattı.

Hemen İzle

Charles Landry

The Creative City Index'in kurucusu Charles Landry, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde kentsel değişim projelerinden örnekler ile geleceğin akıllı şehir tasarımlarını anlattı.

Hemen İzle

Gil Weinberg

Deneysel müzik enstrümanları ve robotları geliştiricisi Gil Weinberg, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde Shimon robotlarının ilham veren öyküsünü anlattı.

Hemen İzle

Nils Rudi

INSEAD Teknoloji ve Operasyon Yönetimi Profesörü Nils Rudi, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesinde analitik metodolojiyle futbolun dijital dönüşümüne sağlanan katkıyı anlattı.

Hemen İzle

TV Röportajları


Engin Aksoy

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, CNN Türk ile gerçekleştirdiği röportajda, Dijital Dönüşüm Zirvesi'ni anlattı.

Hemen İzle

Engin Aksoy

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, NTV ile gerçekleştirdiği röportajda kurumların, bireylerin ve şehirlerin dijital dönüşümlerini anlattı.

Hemen İzle

Ebru Özgüç

Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç, NTV ile gerçekleştirdiği röportajda Dijital Dönüşüm Zirvesi'nin ayrıntılarını anlattı.

Hemen İzle

Konuşmacılar


Dijital Dönüşüm Zirvesi'nde 2015'te neler oldu

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi 14 Mayıs 2015’te gerçekleşti!

Röportajlar


ENGİN AKSOY

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ni değerlendirdi.

Hemen İzle

EBRU ÖZGÜÇ

Vodafone Türkiye Kurumsal Pazarlama Direktörü Ebru Özgüç, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’ni değerlendirdi.

Hemen İzle

LEYLA ALATON

Alarko Yönetim Kurulu Üyesi ve Alvimedica CEO Vekili Leyla Alaton, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

ARZU KAPROL

Tasarımcı Arzu Kaprol dijital dünyanın lider isimlerini Türkiye’de buluşturan Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

ARZU KAPROL - DİJİTAL DEFİLE

Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi, ünlü tasarımcı Arzu Kaprol’un ilk dijital defilesine de ev sahipliği yaptı.

Hemen İzle

TİM JONES

Future Agenda Program Direktörü Tim Jones, Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde geleceğin gündemini değerlendirdi

Hemen İzle

DAN PFEİFFER

Beyaz Saray Eski İletişim Direktörü Dan Pfeiffer bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

CARLO RATTİ

Mimar ve Tasarımcı Carlo Ratti bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

JONATHAN FORSTER

Spotify Avrupa Başkanı Jonathan Forster bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

JAN GELDMACHER

Vodafone Global Enterprise CEO’su Jan Geldmacher bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

MİKE WALSH

Tomorrow’un CEO’su ve Fütürist Mike Walsh bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

DAVİD EPSTEİN

Gazeteci ve yazar David Epstein bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle

GUY HOFFMANN

MIT Öğretim Üyesi-Robot Tasarımcısı Guy Hoffmann bu yıl ilk kez "Yarına hoş geldiniz" temasıyla düzenlenen Vodafone Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde.

Hemen İzle
main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube