Vodafone İş Ortağım

Yükleniyor

Verimlilik sağlayan çözümlerle Cicek Sepeti yarına hazır!

Vodafone İş Ortağım’ın Çiçek Sepeti için özel olarak geliştirdiği mobil uygulama ile tedarikten müşteri teslimine kadar tüm iş süreçleri dijital ortama taşındı.

Vodafone İş Ortağım olarak işletmeleri yarına hazırlamaya devam ediyoruz!Çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi CicekSepeti.com’a ve 500 çiçekçi iş ortağına özel olarak geliştirdiğimiz inovatif mobil uygulama ile tedarikten müşteri teslimine kadar tüm iş süreçlerini dijital ortama taşıdık.

İş birliği kapsamında çiçekçilerin çiçek ve malzeme ihtiyaç talepleri mobil uygulama üzerinden toplanarak iletiliyor ve akıllı cihazlarla çiçek hazırlayan personelin sipariş takibi anlık olarak gerçekleştiriliyor. Çiçeğin resminin dükkandan çıkmadan ya da teslimat anında çekilmesiyle teslim edilecek olan ürün birebir olarak müşteriye ulaştırılabiliyor. Üstelik anlık rotalama ve navigasyon çözümü sayesinde trafik bilgileri de kontrol edilerek zamanında ve hızlı bir şekilde teslimat yapılması sağlanıyor. Teslimat bilgisinin otomatik olarak sisteme girilmesiyle, teslimat fişi dijital imza ile kayıt alınabiliyor. Mobil uygulama sayesinde kağıt sarfiyatından ve operasyonel yüklerden kurtulan çiçeksepeti, artan verimliliğe ek olarak müşteri deneyimini farklılaştırıp müşteri memnuniyetini de iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Peki siz yarına ne kadar hazırsınız, dijital skorunuzu hesaplamak için hemen tıklayın!