V Hub'ı kullanma: Hüküm ve koşullar

Web sitesindeki, web sohbetindeki veya telefonla sağlanan yazılı veya sözlü her türlü içerik (Bundan sonra kısaca "İçerik" olarak anılacaktır.) yalnızca genel bilgi amaçlıdır ve sizi Vodafone, ürünlerimiz ve haberlerimiz, özelliklerimiz, hizmetlerimiz ve ilginizi çekebilecek diğer web siteleri ve ürünler hakkında bilgilendirmek içindir. Teknik, mali, hukuki veya başka herhangi bir tavsiye (Bundan sonra kısaca "Tavsiye" olarak anılacaktır.) oluşturmaz ve herhangi bir amaç için buna güvenilmemelidir.

 

Lütfen profesyonel tavsiye almadan herhangi bir İçerik üzerinden aksiyon almayın veya aksiyon almaktan kaçının. Sorularınız ve/veya konularınız hakkında sadece bu web sitesinde, web sohbeti veya telefon yoluyla sağlanan bilgilere ve/veya yorumlara güvenmeniz kesinlikle tavsiye edilmez.

 

Vodafone, bu web sitesinde veya Vodafone ile bağlantılı herhangi bir üçüncü taraftaki herhangi bir veya tüm İçeriğe dayalı olarak alınan veya alınmayan eylemlerle ilgili tüm sorumluluğu yasaların izin verdiği ölçüde reddeder. Bu, kullanıcının maruz kaldığı doğrudan, dolaylı veya sonuç olarak ortaya çıkan kayıp veya hasarı içerir. İçerik, doğruluğu konusunda herhangi bir garanti, koşul veya garanti olmaksızın sağlanır. Yasaların izin verdiği ölçüde, Vodafone ve Vodafone'a bağlı üçüncü şahıslar, tüzükler ve teamüller tarafından aksi takdirde ima edilebilecek tüm koşulları, garantileri ve diğer şartları açıkça hariç tutmaktadır.