Fiber altyapıyla şirket internetiniz
daha güvenli

Güvenilir Altyapı ve sorunsuz
kurulumla siz de Vodafone
Fiber'li olun!
Hemen Başvur

01. Kurumsal Fiber

Vodafone Kurumsal Fiber İşinize Neler Katacak?

Hız

İnternet'e fiber optik altyapının sağladığı hız garantisiyle yüksek hızda veri indirme ve veri yükleme hızıyla tanışın.

Kesintisiz Hizmet

Yedekli fiber ağı üzerinden internete 7/24, kesintisiz olarak erişin. Tüm iş uygulamalarını (SAP, CRM, e-mail gibi) bulut teknolojileriyle kullanın.

Sınırsız İnternet

İnterneti kotanız olmadan ve hızınız düşmeden, limitsiz kullanın.

Güvenlik

Internet'e güvenli kurumsal fiber ağı üzerinden erişin.

Ürün Detayı ve Paketler

Tüm paketlerde 36 ay ve 48 ay ek taahhüt seçenekleriyle

5 Mbps

10 Mbps

20 Mbps

30 Mbps

40 Mbps

50 Mbps

70 Mbps

100 Mbps

  • Tek fiyat üzerinden yararlanın (Modem, switch cihazları dahil).
  • Tek Sayfa Taahhütname ile sorunsuz bir müşteri deneyimi yaşayın.

DDOS

DDOS hizmetiyle Kurumsal Fiber’iniz uçtan uca güvenli!

Kurumsal Fiber Paketlerimizin içinde gelen DDOS korumasıyla şirketiniz daha güvenli.

Üstelik şirketinizin özel ihtiyaçları için ek paketlerimizi de tek taahhütle alabilirsiniz!

Firewall

Bilgilerinizin bütünlüğünü ve gizliliğini merkezi Firewall hizmetimizle sağlıyoruz.

Atak Önleme

Şirketinize yapılacak bütün siber saldırıları uzak tutuyoruz

Tam Güvenlik Paketi

Bütün güvenlik ihtiyaçlarınızı tek paketle sağlıyoruz

02. Telefon

Vodafone Fiber Telefon İşinize Neler Katacak?

Her Yöne Konuşma

İhtiyacınıza yönelik Her Yöne geçerli Telefon paketlerinden yararlanın!

Güvenlik

Vodafone Fiber Internet kurulumunu takiben 5 iş günü içinde kurulmazsa ilk faturanız hediye!

Şeffaflık

Tek Sayfa Taahhütname ile sorunsuz müşteri deneyiminden faydalanın!

Sorunsuz Müşteri Deneyimi

Tek Fiyat ile Ek Hat Ücreti alınmadan konuşmaya başlayın!

Ürün Detayı ve Paketler

2000 DK

Her Yöne

5000 DK

Her Yöne

10000 DK

Her Yöne

  • Tek fiyat üzerinden yararlanın (Modem, switch cihazları dahil).
  • Tek Sayfa Taahhütname ile sorunsuz bir müşteri deneyimi yaşayın.
  • Stratejik bölgelerde fiber yoğunluğunun tadını çıkarın.

03. Sanal Ağ (VPN)

Vodafone Fiber Sanal Ağ (VPN) İşinize Neler Katacak?

Kesintisiz Hizmet

Hızlı kurulumla kesintisiz hizmetimizi 30-60 gün içinde alın.

Güvenlik

Güvenli bir şekilde şube ve merkezleri arasında bağlantı kurun!

Sorunsuz Müşteri Deneyimi

Sorunsuz müşteri deneyiminden yararlanın!

Ürün Detayı ve Paketler

5

Mbps

20

Mbps

50

Mbps

100

Mbps

  • Tek fiyat üzerinden yararlanın (Modem, switch cihazları dahil).
  • Tek Sayfa Taahhütname ile sorunsuz bir müşteri deneyimi yaşayın.
  • Radio Link teknolojisi ile 3 km'ye varan erişim.

Müşteri Deneyimleri

Vodafone Fiber Internet

• Kampanya 01.11.2018 tarihine kadar geçerlidir.

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

• Kampanya’dan Kurumsal Müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilirler.

• Red Fiber İnternet Kampanyası ile Müşteriler, Vodafone Net fiber altyapısı üzerinden Metro Ethernet yöntemi ile Vodafone Net omurgasının erişim noktalarına (PoP) bağlanarak Fiber İnternet Hizmeti’n den faydalanabileceklerdir. Kampanya kapsamında Müşteriler Fiber İnternet Hizmetine ilişkin 5Mbps, 10Mbps, 20Mbps, 50Mbps ve 100Mbps simetrik hız kapasitesitelerine sahip Metro Ethernet İnternet Paketleri’nden birini seçerek taahhüt süresince seçtikleri paket için belirtilen indirimli aylık bedel üzerinden faturalandırılır.

• Kampanya kapsamında yer alan tüm İnternet paketlerine Cisco SF300 24-Port switch cihazı ile SFP kartı dahildir ve aylık olarak 23 TL olarak Müşteriler’e faturalandırılır.

• Kampanya kapsamında 8400 TL’lik fiber hat kurulumu Müşteri’den herhangi bir bedel talep edilmeksizin Vodafone Net tarafından sağlanacaktır.

• Müşteriler’in Red Fiber İnternet Kampanyası kapsamında sunulan İnternet hizmetinden faydalanabilmesi için FireWall Güvenlik ve Router cihazlarına sahip olması gerekir. Kampanya kapsamında Müşteriler dilerlerse Vodafone Net’ten FireWall ve Huawei AR1220C Router cihazlarından birisini veya her ikisini de alabilecek olup, talep edilmesi halinde bu cihazlar aylık bedellerle Müşteri’ye faturalandırılacaktır.

• Müşteriler’in kampanya ile opsiyonel olarak sunulan FireWall ve Router cihazlarını Vodafone Net’ten talep etmemesi halinde, İnternet bağlantısı kurulabilmeleri için sahip oldukları FireWall ve Router cihazlarının Metro Ethernet erişim yöntemini destekliyor olması gerekmektedir.

• Müşteriler’e sağlanan cihazlar kampanya yürürlük tarihinden itibaren 2 (iki) yıl süresince garanti şartlarına tabidir ve cihazlar ile ilgili teknik sorunlarda üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları geçerlidir.

• Kampanya kapsamında Müşteriler dilerlerse Vodafone Net’ten DDOS Koruma Hizmeti alabilecek olup, bu hizmetin talep edilmesi halinde hizmet aylık bedellerle Müşteri’ye faturalandırılacaktır.

• Red Fiber İnternet Hizmeti;
I) 7 gün 24 saat kesintisiz İnternet erişimi (mücbir sebepler ve Vodafone Net’in sorumlu olmadığı durumlar haricinde geçerlidir),
II) Servis sağlayıcı bağımlı IP adresi tahsisi,
III) Vodafone Net ve Müşteriler’i sürekli bağlantıda tutacak özel bir data hattı tahsisi,
IV) Erişim için kullanılan hatta meydana gelebilecek arızalarda gerekli arıza başvurusunun yapılması ve takibi,
V) 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri Destek Hattı,
VI) 7 gün 24 saat uzaktan izleme,
VII) 7 gün 24 saat uzaktan teknik desteği kapsamaktadır.

• Red Fiber İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone Net fiber altyapısının 200 metre’ye kadar çervresinde bulunan Müşteri’lere İnternet hizmetinin sunulabilmesi için işbu Kampanya taahhütnamesinin imzalanması ile kurulum çalışmaları Vodafone Net tarafından başlatılacak ve Hizmet kurulumların tamamlanması ile aktive edilecektir. Müşteri lokasyonunda bina için kablolama Müşteri’ye aittir. Hazır olan hizmetin Müşteri’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeni ile başlatılamaması halinde Müşteri’nin bu kampanya şartlarını ihlal ettiği kabul edilecektir.

• İşbu Kampanya taahütnamesinin imza tarihinden itibaren 30 - 60 (otuz veya altmış) iş günü içerisinde Vodafone Net tarafından İnternet Hizmeti kurulumlarının tamamlanamadığı durumlarda Müşteriler'in Kampanya kapsamındaki ilk faturaları iptal edilecektir. 30-60 günlük kurulum süresi; Kampanya taahhütnamesi imza tarihinden itibaren gerçekleştirilecek fiber hat tesisi, switch ve istenilen durumlarda Router veya FireWall cihaz kurulumlarının tamamlanacağı tarih arasındaki dönemi kapsamaktadır. İlgili operasyon Vodafone Net kurulum süresi raporları esas alınarak yapılacaktır.

• Kampanya ile sağlanacak İnternet hizmeti kapsamında Müşteriler kendi yerel şebeke ortamlarının ve uygulamalarının konfigürasyonlarını yaparlar. Müşteriler, kendilerine ait hat ve sistemlerin Vodafone Net’in kullanmakta olduğu sistem ve network yazılımları ile izlenebilmesi için gereken konfigürasyonların yapılmasına izin verirler. Gerekli konfigürasyonların yapılmasına izin verilmediği takdirde, hat ve sistem izlemeleri Vodafone Net’in sorumluluğunda değildir. Vodafone Net, gerekli olan durumlarda teknik konfigürasyon değiştirme hakkını saklı tutacaktır.

• Kampanya ile sağlanacak İnternet hizmeti kapsamında Müşteriler, Vodafone Net tarafından kendilerine verilen IP numaralarından yararlanırlar. Müşteriler, kendi şebekelerinde özel IP adreslerini kullanıyorlarsa, Vodafone Net omurgasına çıkış noktasında, gerekli NAT (Network Address Translation) işlemini kendi IP yönlendiricileri ya da kendi FireWall’ları üzerinde kendileri yapacaktır.

• Kampanya ile opsiyonel olarak sunulan DDOS Koruma Hizmeti kapsamında Müşteriler, Vodafone Net tarafından kurulumu ve yönetimi yapılan DDOS Koruma Sistemi’ni bypass ederek yapacakları her türlü bağlantı ve konfigürasyon değişikliğinin oluşturacağı güvenlik açıklarından sorumludurlar.

• Kampanya ile sunulan DDOS Koruma Sistemi’nin kurulmasından sonra korunacak host ya da networklerin değişmesi durumunda hizmetin devam edebilmesi için yeni networklerin Vodafone Net’e yazılı olarak bildirilecektir.

• Kampanya ile DDOS Koruma Hizmeti alan Müşteriler kendilerine yapılan atak durumlarını tespit ettiklerinde ya da korumak istedikleri networkü DDOS penetrasyon testine tabii tutmak istediklerinde Vodafone Net’e yazılı olarak bilgi vermekle yükümlüdürler. Aksi taktirde oluşabilecek durumlar Müşteriler’in sorumluluğundadır.

• Kampanya ile sunulan Firewall cihazına ilişkin Müşteri’nin güvenlik politikalarının oluşturulması ve kurulumları sırasında Müşteri’nin yetkili kişilerinden alınan IP bilgileri ve network konfigürasyon bilgileri kullanılır. Bu bilgilerin doğruluğu Müşteri’nin sorumluluğundadır.

• Müşteriler, Vodafone Net’ten aldığı bu Kampanya kapsamındaki hizmetler ile ilgili oluşan arıza/problem bildirimleri, değişiklik talepleri, soru, şikayet ve önerilerini İşlem Yetkilisi aracılığı ile 7 gün 24 saat 0850 250 0 250 nolu Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattı’na telefon açarak veya destek@vodafone.net.tr e-posta göndererek ulaştırabilir ve kayıt açtırabilirler. Vodafone Net, kendi kontrolü altındaki ve kendinden kaynaklanan problemlerle ilgili açılan bu kayda 1 saat içerisinde müdahale edecektir. Arıza ya da talep zamanında veya uygun şekilde Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattına bildirilmediği takdirde Vodafone Net çözümün gecikmesinden sorumlu tutulamaz. Müşteriler, kendi denetimlerindeki cihaz ve diğer lokal altyapı ile ilgili problemleri çözmekten sorumludurlar.

• Kampanya ile sağlanan Hizmetler kapsamında Vodafone Net,
(I) Müşterilerin kendi yönetiminde olan sunucularından, network sistemlerinden, kullandıkları uygulamalardan ve kullanıcılarından kaynaklanan güvenlik problemlerinden, kast ve ihmalinden kaynaklanan yazılım ve/veya donanım ile ilgili arızalardan dolayı oluşacak bilgi kayıplarından,
(II) müşteri verilerinin, özel programlarının, dosyalarının diğer İnternet kullanıcıları tarafından değiştirilmesinden, silinmesinden ve bu yolla gelebilecek zararlardan, İnternet trafiğinde kaybolacak ve/veya eksik alınacak ve iletilecek bilgilerden,
(III) Cihazlar üzerinde Müşteriler tarafından yapılan konfigürasyon değişikliklerinden kaynaklanan sorunlardan,
(IV) Gece saat 24:00 ile 06:00 arasında yapılan Vodafone Net planlı çalışmalarından,
(V) Lokasyonlarda oluşan hat kesintilerinde, uzaktan ilk müdahale ve/veya devam eden arıza süreci esnasında Vodafone Net tarafından uzaktan gerekli görülen cihaz, kablosal ve benzeri kontroller için Müşteri lokasyonunda iletişime geçilecek personele ulaşılamaması ve yerinde müdahale kapsamında gerekebilecek desteğin lokasyonda yetkilinin olmaması, lokasyon çalışma saatleri dışında ve Müşteri’den kaynaklanan nedenlerle lokasyona giriş yapılamamasından,
(VI) Alınan servisi olumsuz yönde etkileyen bölgesel veya ülke çapındaki genel sorunlardan,
(VII) Mücbir Sebeplerden, sorumlu tutulamaz. Müşteriler, bu gibi durumlardan dolayı uğrayabilecekleri zararlarla ilgili olarak Vodafone Net'ten herhangi bir hak ya da tazminat talep etmemeyi kabul ederler.

• Kampanya kapsamında Müşteriler’e Vodafone www.alisverisortagim.com adresinde yapılacak olan alışverişlerde kullanabilecekleri, 5Mbps’lik paket için 1.000 TL, 10Mbps’lik paket için 2.000 TL, 20Mbps’lik paket için 3.000 TL, 50Mbps’lik paket için 4.000 TL ve 100Mbps’lik paket için 5.000 TL’lik Alışverişortağım Hediye Çeki ücretsiz olarak verilecektir.

• Müşteriler kampanya kapsamında kazandıkları Alışverişortağım Hediye Çeklerini kampanya taahhüt süresi sonrasında kullanamayacaklar ve/veya üçüncü şahıslara devredemeyecekler, satamayacaklar ve nakit karşılığını talep edemeyeceklerdir.

• Müşteriler’e kampanya kapsamında verilen Alışverişortağım Hediye Çek’leri karşılığında alınacak ürünlere ilişkin olarak doğabilecek sorunlarda (bozulma, hasar vb.), Tüketici Hakları Mevzuatı kapsamında üretici, ithalatçı, distribütör firmaların garanti şartları geçerli olacaktır ve garanti kapsamındaki hizmetleri üretici/ithalatçı firma yetkili servislerinden alabileceklerdir.

• Müşteriler’e kampanya kapsamında verilen Alışverişortağım Hediye Çeki kullanımları için hazırlanan ürün kataloğunun duyurusu Vodafone Net İnternet kanalı vb. (www.alisverisortagim.com) mecralarından yapılacaktır. Bu duyuru kanallarındaki seçenekler Kampanya süresince Vodafone Net tarafından güncellenebilecektir.

• Müşteriler kampanya taahhüt süresince, seçmiş oldukları Red Fiber İnternet paketinden üst paketlere geçiş yapmaları halinde ilave Alışverişortağım Hediye Çeki talep edemeyeceklerdir.

• Müşterilerin taahhüt süresi dolmadan başka bir kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.

• Müşteri’nin taahhüt süresi dolmadan Kampanya taahhütnamesini iptal etmesi durumunda kampanya kapsamında iptal tarihine kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, aylık cihaz bedellerinin ödenmemiş kalan tutarları, alınmayan fiber hat kurulum bedelleri, Alışverişortağım Hediye Çeki tutarı ve diğer fayda bedellerinin tahsil edilmemiş tutarları toplamı Müşteri’ye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutarlar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Müşteri tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

• Taahhüt süresi sona erdikten sonra Müşteri’nin Hizmet’leri almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Müşteri’ye taahhütnamenin ön sayfasında yer alan ilgili paketteki standart Red Fiber İnternet Tarifesi aylık ücretleri üzerinden faturalandırılacaktır.

• Müşteriler, Red Fiber İnternet Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt ederler.

Vodafone VPN(Red VPN)

• Kampanya 01.10.2017 tarihine kadar geçerlidir.wKampanya’dan Kurumsal Müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilirler.

• Red VPN (Sanal Ağ) Kampanyası ile sağlanacak VPN Hizmeti kapsamında Müşteriler, Vodafone Net fiber omurgası üzerinden MPLS-VPN teknolojisi ile uçtan uca uygulama güvenliği ve data izolasyonundan faydalanacaklardır.

• VPN Hizmetinin verileceği lokasyon ile Vodafone Net fiber omurgası arasıdaki data bağlantısı Radyo Link (“RL”) cihazı (3 kilometreye kadar ve açık görüş hattı ile) veya Fiber Optik (“F/O”) kablo (200 metreye kadar) vasıtasıyla tesis edilecektir.

• Kampanya kapsamında Müşteriler VPN Hizmeti’ne ilişkin 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70, 80, 90 ve 100 Mbps simetrik hız kapasitesitelerine sahip paketlerden birini seçerek taahhüt süresince indirimli aylık bedel üzerinden faturalandırılır.

• Kampanya kapsamındaki VPN paketlerine Cisco SF300 24-Port switch cihazı ile SFP kartı dahildir ve aylık 23 TL olarak faturalandırılır.

• Kampanya ile hat başına 8.400 TL’lik F/O kablo veya 12.200 TL’lik RL cihaz kurulumu Müşterilerden herhangi bir bedel talep edilmeksizin Vodafone Net tarafından sübvanse edilecektir.

• Müşterilerin VPN hizmetinden faydalanabilmesi için Router cihazlarına sahip olması gerekir. Müşteriler dilerlerse Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten Huawei AR1220C Router cihazı da alabilecek olup, talep edilmesi halinde bu cihaz aylık bedellerle ayrıca Müşteri’ye faturalandırılır. Müşteri’nin Vodafone Net’ten router cihazı talep etmemesi halinde, VPN bağlantısı kurulabilmeleri için sahip olduğu router cihazlarının Metro Ethernet erişim yöntemini destekliyor olması gerekmektedir.

• Müşteri Vodafone Net’ten güvenlik hizmeti (FireWall) alabilir. Vodafone Net’ten FireWall hizmeti alınması halinde, bu FireWall hizmeti işbu taahhütname haricinde ayrı bir ek taahhütname ile tanımlı şartlara tabidir.

• Müşterilere sağlanan cihazlarda Müşterilerin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar kampanya yürürlük tarihinden itibaren 2 (iki) yıl süresince garanti şartlarına tabidir ve teknik sorunlarda Vodafone Net’in sorumluluğu dışında üretici veya ithalatçı firmaların garanti şartları geçerlidir.

• Red VPN Hizmeti;
I) Müşteri merkezi ve lokasyonları arasında 7 gün 24 saat kesintisiz erişim,
II) Erişim için kullanılan hatta meydana gelebilecek arızalarda gerekli arıza başvurusunun yapılması ve takibi,
III) 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri Destek Hattı,
IV) 7 gün 24 saat uzaktan izleme ve teknik destek ve
V) Müşteri’ye özel kullanıcı adı ve şifresi ile raporlamayı kapsamaktadır.

• Red VPN Kampanyası kapsamında Müşterilere F/O kablo veya RL cihazları vasıtasıyla VPN hizmetinin sunulabilmesi için işbu Kampanya taahhütnamesinin imzalanması ile kurulum çalışmaları Vodafone Net tarafından başlatılacak ve tamamlanması ile Hizmet aktive edilecektir.

• Müşteri, Hizmet için gerekli F/O kablo tesisi veya bina çatısına RL cihaz cihaz kurulumunun yapılması ve Hizmetin bu taahhütnamede belirtilen şartlara uygun olarak verebilmesi için Müşteri lokasyonunda gerekli tüm mülk izinlerini ve mal muvafakatlarını alacak ve Vodafone Net ve/veya Vodafone Net tarafından yetkilendirilen 3. kişilere gerekli çalışma koşullarını sağlayacaktır. Müşteri lokasyonlarına giriş sırasında yaşanacak sıkıntılardan, çalışma ortamının hazır olmamasından ve bunların doğuracağı sonuçlardan Vodafone Net sorumlu değildir. Müşteri lokasyonlarında bina için kablolama Müşteri’ye aittir. Hazır olan hizmetin Müşteri’nin yükümlülüklerini yerine getirememesi nedeni ile başlatılamaması halinde Müşteri’nin bu kampanya şartlarını ihlal ettiği kabul edilecektir.

• İşbu Kampanya taahütnamesinin imza tarihinden itibaren 30 (otuz) takvim günü içerisinde Vodafone Net tarafından VPN Hizmeti kurulumlarının tamamlanamadığı durumlarda, ilgili lokasyonlar için Müşterilerin Kampanya kapsamındaki ilk faturaları iptal edilecektir. 30 günlük kurulum süresi; Kampanya taahhütnamesi imza tarihinden itibaren gerçekleştirilecek F/O hat veya RL cihaz tesisi, switch ve istenilen durumlarda Router veya FireWall cihaz kurulumlarının tamamlanacağı tarih arasındaki dönemi kapsamaktadır. İlgili operasyon Vodafone Net kurulum süresi raporları esas alınarak yapılacakıtır.

• Kampanya ile sağlanacak VPN hizmeti kapsamında Müşteriler kendi yerel şebeke ortamlarının ve uygulamalarının konfigürasyonlarını yaparlar. Müşteriler, kendilerine ait hat ve sistemlerin Vodafone Net’in kullanmakta olduğu sistem ve network yazılımları ile izlenebilmesi için gereken konfigürasyonların yapılmasına izin verirler. Gerekli konfigürasyonların yapılmasına izin verilmediği takdirde, hat ve sistem izlemeleri Vodafone Net’in sorumluluğunda değildir. Vodafone Net, gerekli olan durumlarda teknik konfigürasyon değiştirme hakkını saklı tutacaktır.

• Müşteriler, Kampanya ile sağlanacak VPN hizmeti kapsamında kendi özel IP adreslerini kullanabilirler.

• Kampanya ile sağlanacak VPN Hizmet’ini yedekleme (Back-up) sorumluluğu Müşteriye aittir. Müşteri’ler hizmet seviyesini yükseltmek isterlerse Vodafone Net’ten ikinci bir erişim alabilirler. Yedekleme hizmetleri işbu taahhütname haricinde ayrı bir döküman ile tanımlı şartlara tabidir.

• Kullanılan kritik uygulamalar için Müşterilerin belirleyeceği servis önceliklerine uygun tanımlamalar Vodafone Net tarafından yapılacaktır. Vodafone Net omurgasında MPLS-VPN teknolojisi ile Quality of Services (QoS) tanımları, erişim teknolojisine bağlı olmak kaydıyla yapılmaktadır.

• Müşteriler, Vodafone Net’ten aldığı VPN hizmeti ile ilgili oluşan arıza/problem bildirimleri, değişiklik talepleri, soru, şikayet ve önerilerini İşlem Yetkilisi aracılığı ile 7 gün 24 saat 0850 250 0 250 nolu Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattı’na telefon açarak veya destek@vodafone.net.tr e-posta göndererek ulaştırabilir ve kayıt açtırabilirler. Vodafone Net, kendi kontrolü altındaki ve kendinden kaynaklanan problemlerle ilgili açılan bu kayda uzaktan en geç 1 saat içerisinde müdahale edecektir. Arıza ya da talep zamanında veya uygun şekilde Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattına bildirilmediği takdirde Vodafone Net çözümün gecikmesinden sorumlu tutulamaz. Müşteriler, kendi denetimlerindeki cihaz ve diğer lokal altyapı ile ilgili problemleri çözmekten sorumludurlar.

• Kampanya ile sağlanan VPN Hizmeti kapsamında Vodafone Net, (i) Müşterilerin kendi yönetiminde olan sunucularından, network sistemlerinden, kullandıkları uygulamalardan ve kullanıcılarından kaynaklanan güvenlik problemlerinden, kast ve ihmalinden kaynaklanan yazılım ve/veya donanım ile ilgili arızalardan dolayı oluşacak bilgi kayıplarından, (ii) Cihazlar üzerinde Müşteriler tarafından yapılan konfigürasyon değişikliklerinden kaynaklanan sorunlardan, (iii) Gece saat 24:00 ile 06:00 arasında yapılan Vodafone Net planlı çalışmalarından, (iv) Lokasyonlarda oluşan hat kesintilerinde, uzaktan ilk müdahale ve/veya devam eden arıza süreci esnasında Vodafone Net tarafından uzaktan gerekli görülen cihaz, kablosal ve benzeri kontroller için Müşteri lokasyonunda iletişime geçilecek personele ulaşılamaması ve yerinde müdahale kapsamında gerekebilecek desteğin lokasyonda yetkilinin olmaması, lokasyon çalışma saatleri dışında ve Müşteri’den kaynaklanan nedenlerle lokasyona giriş yapılamamasından, (v) Alınan servisi olumsuz yönde etkileyen bölgesel veya ülke çapındaki genel sorunlardan, (vi) Mücbir Sebeplerden, sorumlu tutulamaz. Müşteriler, bu gibi durumlardan dolayı hizmette kesinti nedeniyle uğrayabilecekleri zararlarla ilgili olarak Vodafone Net'ten herhangi bir hak ya da tazminat talep etmemeyi kabul ederler.

• Müşterilerin taahhüt süresi dolmadan başka bir kampanyaya geçiş yapabilmesi, ancak bu kampanyadaki aboneliklerini kampanya koşullarında belirtilen usulle sona erdirerek mümkün olabilecektir.

• Müşteri’nin taahhüt süresi dolmadan Kampanya kapsamındaki Hizmet’i iptal etmesi durumunda kampanya iptal tarihine kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, aylık cihaz bedellerinin ödenmemiş kalan tutarları, alınmayan F/O hat veya RL cihaz kurulum bedelleri ve diğer fayda bedellerinin tahsil edilmemiş tutarları toplamı Müşteri’ye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; bu tutarlar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Müşteri tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

• Taahhüt süresi sona erdikten sonra Müşteri’nin Hizmet’i almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Müşteri’ye bu taahhütnamede yer alan ilgili paketteki standart Red VPN Tarifesi aylık ücretleri üzerinden faturalandırılacaktır.

• Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.wMüşteriler, Red VPN Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt ederler.

Vodafone Fiber Telefon(Red Fiber Phone)

• Kampanya 31.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.
•Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. •Kampanya’dan Kurumsal Müşteri’ler 24 ay taahhütle faydalanabilirler.
•Red Fiber Phone Kampanyası ile Müşteriler’e, VoIP hizmeti sağlanacak olup, VoIP hizmetine ilişkin 2.000 Dakika, 5.000 Dakika,10.000 Dakika paketleri seçilerek, Vodafone Net şebekesi üzerinden Şehiriçi, Şehirlerararsı, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Mobil, Uluslararası Kademe 1-PSTN, Uluslararası Kademe 1-GSM ve Vodafone Net yönlerine doğru aramalarda taahhüt süresince seçilen paket için belirtilen indirimli aylık bedel üzerinden faturalandırma yapılır.
•Müşteri’ler, Red Fiber Phone Kampanyası kapsamında aynı dakika paketini veya farklı dakika paketlerini birleştirerek 5 adete kadar satın alabilirler. Bu durumda ücretlendirme seçilen paket adedine göre ilgili dakika paketleri fiyatları üzerinden hesaplanır.
•Diğer yönlere doğru yapılan aramalar ve aşımlar aşağıda belirtilen tarifeler üzerinden kullanıma bağlı olarak faturalandırılır.

Aşım Ücreti

Paket Harici Ücret

Paket Harici Ücret

Destinasyon

Ücret (Kr)

Destinasyon

Ücret (Kr)

Destinasyon

Ücret (Kr)

Şehiriçi

15

Kıbrıs

29

Alternatif Operator

15

Şehirlerarası

15

Kıbrıs GSM

44

1180

148

Turkcell

15

Kademe 2-PSTN

36

11888

106

Vodafone

15

Kademe 2-GSM

65

11820

190

TT Mobile

15

Kademe 3-PSTN

76

11818

190

VFNET

15

Kademe 3-GSM

76

11824

124

Kademe 1-PSTN

15

Kademe 4-PSTN

120

444

15

Kademe 1-GSM

65

Kademe 4-GSM

120

• Ücretlendirme periyodu 11824 ve 444 yönler haricinde 60, 11824 için 6, 444 için 1 saniyedir.
• Kampanya kapsamında Müşteri’lerin seçtiği paket içinde yer alan dakikalar bir fatura dönemi için geçerlidir, kullanılmayan dakikalar bir sonraki fatura dönemine devrolmaz.

• Müşteri’ler üst dakika paketlerine geçiş yapabilirler.

• Müşteriler’in Kampanya kapsamında sunulan VoIP hizmetinden faydalanabilmesi için gerekli olabilecek altyapı cihazlarına sahip olmaları gerekmektedir. Müşteri’ler dilerlerse yukarıda belirtilen Switch ve Voice Gateway cihazlarını Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten satın alabilirler. Vodafone Net’ten cihaz talep edilmesi halinde Müşteri’ler tarafından seçilen cihazlar aylık bedellerle faturalandırılacaktır.

• Müşteri’ler dilerse Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten Bulut Santral Hizmeti satın alabilirler. Bu durumda ayrı bir Bulut Santral Hizmet Taahhütnamesi imzalanması gerekmektedir.

• Müşteriler’e sağlanan cihazlar 2 (iki) yıl süresince garanti şartlarına tabidir. Cihazlar ile ilgili teknik sorunlarda kullanımdan kaynaklı arızalar dışında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları geçerlidir.

• Müşteri’lerin Vodafone Net’ten data hizmeti alması halinde, bu Kampanya’ya özel VoIP hizmetinde kullanılmak üzere 2 Mbps VPN hat tahsisi ücretsiz olarak Vodafone Net tarafından sağlanacaktır.

• VoIP hizmetinin sunulabilmesi için işbu Kampanya taahhütnamesinin imzalanması ile kurulum çalışmaları Vodafone Net tarafından başlatılacak ve Hizmet kurulumların tamamlanması ile aktive edilecektir.

• Müşteri’lerin Vodafone Net’ten Vodafone Red Fiber İnternet Kampanyası ile internet hizmeti almış olması ve halihazırda data hattının aktif olması halinde bu Kampaya’nın imza tarihinden itibaren 5 (beş) işgünü günü içerisinde Vodafone Net tarafından VoIP Hizmeti kurulumlarının tamamlanamadığı durumlarda, VoIP Hizmeti kurulumlarının tamamlanarak hizmetin sunulmaya başlaması ile Müşteriler’in Kampanya kapsamındaki ilk fatura dönemine ilişkin paket bedeli sonraki ayın faturasından düşülecek olup, Müşteri’nin sonraki fatura dönemine kadar olan kullanım kaynaklı aşım ücretleri ve paket harici ücretlendirme ise ayrıca ilk dönem faturasında ayrıca faturalandırılacaktır. İlgili operasyon Vodafone Net kurulum süresi raporları esas alınarak yapılacakıtır. Numara taşımalarda verici operator ve numara taşıma sistemi kaynaklı gecikmeler kapsam dışında bırakılacaktır.

• Kampanya ile sağlanacak VoIP hizmeti kapsamında Müşteri’ler kendi yerel şebeke ortamlarının ve uygulamalarının konfigürasyonlarını yaparlar. Müşteri’ler, kendilerine ait sistemlerin Vodafone Net’in kullanmakta olduğu sistem ve network yazılımları ile izlenebilmesi için gereken konfigürasyonların yapılmasına izin verirler. Gerekli konfigürasyonların yapılmasına izin verilmediği takdirde, hat ve sistem izlemeleri Vodafone Net’in sorumluluğunda değildir. Vodafone Net, gerekli olan durumlarda teknik konfigürasyon değiştirme hakkını saklı tutacaktır.

• Müşteri’ler, bu Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten aldığı hizmetler ile ilgili oluşan arıza/problem bildirimleri, değişiklik talepleri, soru, şikayet ve önerilerini İşlem Yetkilisi aracılığı ile 7 gün 24 saat 0850 250 0 250 nolu Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattı’na telefon açarak veya destek@vodafone.net.tr e-posta göndererek ulaştırabilir ve kayıt açtırabilirler. Vodafone Net, kendi kontrolü altındaki ve kendinden kaynaklanan problemlere müdahale edecektir. Arıza ya da talep zamanında veya uygun şekilde Vodafone Net Müşteri Hizmetleri Destek Hattına bildirilmediği takdirde Vodafone Net çözümün gecikmesinden sorumlu tutulamaz. Müşteriler, kendi denetimlerindeki cihaz ve diğer lokal altyapı ile ilgili problemleri çözmekten sorumludurlar.

• Lokasyonlarda oluşan hat kesintilerinde, uzaktan ilk müdahale ve/veya devam eden arıza süreci esnasında Vodafone Net tarafından uzaktan gerekli görülen cihaz, kablosal ve benzeri kontroller için Müşteri lokasyonunda iletişime geçilecek personele ulaşılamaması ve yerinde müdahale kapsamında gerekebilecek desteğin lokasyonda yetkilinin olmaması, lokasyon çalışma saatleri dışında ve müşteriden kaynaklanan nedenlerle lokasyona giriş yapılamaması hallerinde yaşanabilecek gecikmelerden dolayı Vodafone Net sorumlu olmayacaktır.

• Bu Kampanya ile sağlanan VoIP hizmeti kapsamında Müşteri'lerin santrali veya telefon altyapısında Müşteri tarafından yapılan düzenlemeler nedeniyle hizmetten kısmi veya tamamen yararlanılamaması ya da bazı yönlerde aramaların başarısız olması durumunda Vodafone Net sorumlu tutulmayacaktır.

• Müşteri’nin taahhüt süresi dolmadan Kampanya taahhütnamesini iptal etmesi durumunda Kampanya kapsamında iptal tarihine kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, aylık cihaz bedellerinin kalan, tahsil edilmemiş tutarları toplamı Müşteri’ye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; cihazların tahsil edilmemiş kalan bedelleri hariç olmak üzere, diğer sağlanan faydalara ilişkin tutarlar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Müşteri tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.

• Taahhüt süresi sona erdikten sonra Müşteri’nin Vodafone Net tarafından sunulan Hizmetler’i almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmetler Müşteri’ye bu taahhütnamenin ön sayfasında yer alan ilgili paketteki standart Red Fiber VoIP Liste fiyatı üzerinden aylık olarak faturalandırılacaktır. Vodafone Net’in Müşteri’ye makul bir süre önceden bilgi vererek standart Red Fiber VoIP Liste fiyatlarını değiştirme hakkı saklıdır. Bu halde Müşteri’nin taahhüt süresi sonunda Vodafone Net’ten VoIP hizmeti almaya devam etmesi ve farklı bir kampanyaya giriş yapmaması halinde, Müşteri’ler VoIP hizmetini iptal edebilir.

• Vodafone Net cihazların markasını değiştirme hakkını saklı tutar.

• İşbu taahhütnamenin imzalanmasında doğan damga vergisi Müşteri’lerin sorumluluğundadır.

• Müşteri’ler, Red Fiber Phone Kampanya koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt ederler.

Kampanya 01.07.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Evet, tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya’dan Kurumsal Müşteriler 24 ay taahhütle faydalanabilirler.

Red VPN (Sanal Ağ) Kampanyası ile sağlanacak VPN Hizmeti kapsamında Müşteriler, Vodafone Net fiber omurgası üzerinden MPLS-VPN teknolojisi ile uçtan uca uygulama güvenliği ve data izolasyonundan faydalanacaklardır.

VPN Hizmetinin verileceği lokasyon ile Vodafone Net fiber omurgası arasıdaki data bağlantısı Radyo Link (“RL”) cihazı (3 kilometreye kadar ve açık görüş hattı ile) veya Fiber Optik (“F/O”) kablo (200 metreye kadar) vasıtasıyla tesis edilecektir.

Kampanya kapsamında Müşteriler VPN Hizmeti’ne ilişkin 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 60, 70, 80, 90 ve 100 Mbps simetrik hız kapasitesitelerine sahip paketlerden birini seçerek taahhüt süresince indirimli aylık bedel üzerinden faturalandırılır.

Paket Fiyatları/Hat Başı 5Mbps 10Mbps 15Mbps 20Mbps 25Mbps 30Mbps 35Mbps 40Mbps
Aylık Paket Bedeli 1.107 TL 1.639 TL 2.089 TL 2.490 TL 2.850 TL 3.209 TL 3.531 TL 3.852 TL
Aylık İndirim Bedeli 431 TL 713 TL 913 TL 1.064 TL 1.174 TL 1.283 TL 1.355 TL 1.426 TL
Kampanyalı Aylık Ücret* 676 TL 926 TL 1.176 TL 1.426 TL 1.676 TL 1.926 TL 2.176 TL 2.426 TL
Paket Fiyatları/Hat Başı 45Mbps 50Mbps 60Mbps 70Mbps 80Mbps 90Mbps 100Mbps -
Aylık Paket Bedeli 4.149 TL 4.446 TL 5.002 TL 5.529 TL 6.032 TL 6.516 TL 6.982 TL -
Aylık İndirim Bedeli 1.473 TL 1.520 TL 1.826 TL 2.103 TL 2.356 TL 2.590 TL 2.806 TL -
Kampanyalı Aylık Ücret* 2.676 TL 2.926 TL 3.176 TL 3.426 TL 3.676 TL 3.926 TL 4.176 TL -

Evet, Kampanya taahüt süresi içerisinde Müşteri’ler isterlese üst paketlere geçiş yapabilirler.

Evet, Müşterilerin VPN hizmetinden faydalanabilmesi için Router cihazlarına sahip olması gerekir. Müşteriler dilerlerse Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten Huawei AR1220C Router cihazı da alabilecek olup, talep edilmesi halinde bu cihaz aylık bedellerle ayrıca Müşteri’ye faturalandırılır. Müşteri’nin Vodafone Net’ten router cihazı talep etmemesi halinde, VPN bağlantısı kurulabilmeleri için sahip olduğu router cihazlarının Metro Ethernet erişim yöntemini destekliyor olması gerekmektedir.

Evet, Müşteriler Vodafone Net’ten güvenlik hizmeti (FireWall) alabilir. Vodafone Net’ten FireWall hizmeti alınması halinde, bu FireWall hizmeti işbu taahhütname haricinde ayrı bir ek taahhütname ile tanımlı şartlara tabidir.

Müşterilere sağlanan cihazlarda Müşterilerin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar kampanya yürürlük tarihinden itibaren 2 (iki) yıl süresince garanti şartlarına tabidir ve teknik sorunlarda Vodafone Net’in sorumluluğu dışında üretici veya ithalatçı firmaların garanti şartları geçerlidir.

Red VPN Hizmeti; i) Müşteri merkezi ve lokasyonları arasında 7 gün 24 saat kesintisiz erişim, ii) Erişim için kullanılan hatta meydana gelebilecek arızalarda gerekli arıza başvurusunun yapılması ve takibi, iii) 7 gün 24 saat Müşteri Hizmetleri Destek Hattı, iv) 7 gün 24 saat uzaktan izleme ve teknik destek ve v) Müşteri’ye özel kullanıcı adı ve şifresi ile raporlamayı kapsamaktadır.

Evet, Müşteriler Kampanya ile sağlanacak VPN hizmeti kapsamında kendi özel IP adreslerini kullanabilirler.

Hayır, Kampanya ile sağlanacak VPN Hizmet’ini yedekleme (Back-up) sorumluluğu Müşteriye aittir. Müşteri’ler hizmet seviyesini yükseltmek isterlerse Vodafone Net’ten ikinci bir erişim alabilirler. Yedekleme hizmetleri işbu taahhütname haricinde ayrı bir döküman ile tanımlı şartlara tabidir.

Vodafone Fiber Telefon (Red Fiber Phone)

Kampanya 30.04.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Evet, tüm fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.

Kampanya’dan Kurumsal Müşteri’ler 24 ay taahhütle faydalanabilirler.

Red Fiber Phone Kampanyası ile Müşteri’ler, Vodafone Net şebekesine bağlanarak, şehiriçi, şehirlerararsı, Vodafone, Turkcell, Türk Telekom Mobil ve uluslararası Kademe 1-PSTN, uluslararası Kademe 1-GSM, VF Net yönlerdeki ses trafiğinin taşınması ve sonlandırılması hizmeti’den faydalanabileceklerdir.

Kampanya kapsamında Müşteriler Red Fiber Phone hizmetine ilişkin 2. 000 Dakika, 5. 000 Dakika ve 10.000 Dakika paketlerinden birini seçerek taahhüt süresince seçtikleri paket için belirtilen indirimli aylık bedel üzerinden faturalandırılırlar.

Red Fiber Phone Liste Paket Fiyatı Kampanyalı Aylık Birim Paket Ücret
Red Fiber Phone - 2.000 Dakika 178 TL 89 TL
Red Fiber Phone - 5.000 Dakika 378 TL 189 TL
Red Fiber Phone - 1.0000 Dakika 578 TL 289 TL
Aşım Ücreti Paket Harici Ücret Paket Harici Ücret
Destinasyon Ücret (Kr) Destinasyon Ücret (Kr) Destinasyon Ücret (Kr)
Şehiriçi 15 Kıbrıs 29 Alternatif Operator 15
Şehirlerarası 15 Kıbrıs GSM 44 1180 148
Turkcell 15 Kademe 2-PSTN 36 11888 106
Vodafone 15 Kademe 2-GSM 65 11820 190
TT Mobile 15 Kademe 3-PSTN 76 11818 190
VFNET 15 Kademe 3-GSM 76 11824 124
Kademe 1-PSTN 15 Kademe 4-PSTN 120 444 15

Hayır, Red Fiber Phone paketleri ile kullanılacak olan sabit numaralar için herhangi bir ücret bulunmamaktadır.

Hayır, Red Fiber Phone paketleri ile kullanılacak olan sabit numaralar için bir adet sınırlaması bulunmamaktadır.

Evet, Kampanya taahüt süresi içerisinde Müşteri’ler isterlese üst paketlere geçiş yapabilirler.

Hayır, kullanılmayan dakikalar sonraki aya devretmez. Red Fiber Phone paketleri içerisindeki dakikalar ilgili ayın sonuna kadar kullanılabilmektedir.

Red Fiber Phone Kampanyası, Müşteriler’in Vodafone Net’ten VoIP paketi ile birlikte İnternet hizmeti alması halinde, bu Kampanya’ya özel VoIP hizmetinde kullanılmak üzere Müşteri’lere 2 Mbps VPN hattı Vodafone Net tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır.

Kampanya kapsamında Red Fiber Phone paketlerinden en çok 5 adet alınabilir.

Evet, Kampanya kapsamında Müşteri’ler aşağıdaki tabloda aylık bedelleri belirtilen opsiyonel cihazları alabilmektedirler.

Opsiyonel Cihazlar Aylık Cihaz Bedeli Toplam Cihaz Bedeli
Cisco SF300 24-Port switch cihazı ve SFP kartı 23 TL 552 TL 
Audiocodes-MP114 FXS  58TL 1.396 TL
Audiocodes-MP118 FXS-FXO 108 TL 2.597 TL 
Audiocodes-MP118 FXS  108 TL 2.597 TL
Quintum-AXM800 208 TL 4.983 TL 
Audiocodes Mediant 1000 438 TL 10.512 TL 

Evet, VoIP ses hizmeti için İnternet bağlantısı gerekmektedir. Red Fiber İnternet kampanyasından faydalanan müsterilere, Vodafone Red Phone servisinin verilebilecegi 2 Mbps VPN hattı tahsis edilir.

Evet, Red Fiber Phone VoIP hizmetinden faydalanmak için 81 ilde il alan kodlarıyla (0212, 0216 ve 0312 gibi) coğrafi telefon numarası alınabilecği gibi var olan sabit telefon numarası Vodafone Net’e taşınabilir. Ayrıca hizmetten coğrafi lokasyon bağımsız 0850’li numaralar ile de faydalanılabilir.

Sabit numara taşıma, mevcutta kullanmakta olduğunuz sabit telefon numarasının değiştirilmeden mevcut operatörden farklı bir operatöre taşınması işlemidir. Sabit numara taşıma işlemi sonrasında hizmet alınan mevcut operatör ile Müşteri arasında ticari ve fiziki bağlantı ortadan kalkmakta ve mevcut sabit telefon numarası ile ilgili tüm hizmetler yeni operatör tarafından sağlanmaktadır. Numara taşıma işlemi kapsamında sadece ses (arama) hizmeti taşınır, diğer operatörden alınmış olunabilecek (uyandırma vs.) hizmetleri taşıma işlemi kapsamında değildir.

Numara taşıma hizmetinden faydalanmak için herhangi bir önkoşul yoktur, 444’lü numaralar haricindeki sabit telefon numaraları farlı bir operatörden Vodafone Net’e taşınabilir.

Sabit numara taşıma hizmeti için herhangi bir taşıma adeti sınırlaması yoktur.

Sabit numara taşıma işlemi için Vodafone Net tarafından herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Hayır, sabit numara taşıma işlemi sonrasında mevcut numarada herhangi bir değişiklik olmamaktadır.

Numara taşıma işlemi mevcut operatör hattının deaktif olması ve yeni operatörün hattı aktiflemesi ile gerçekleşmektedir. Bu geçiş, Müşteri’nin tercih edeceği tarih ve zaman aralığı esas alınarak minimum kesinti ile yapılmaktadır.

Evet. Taşınmak istenen numara başka bir müşteriye aitse (Müşteri hattın gerçek sahibi değilse), kimlik bilgileri eksik veya yanlış ise, devam eden başka bir taşıma işlemi varsa veya devam eden bir numara değişikliği talebi varsa taşıma talebi reddedilir.

Sabit telefon numarası Vodafone Net’e taşınırken mevcut operatöre herhangi bir başvuru yapılmasına gerek bulunmamaktadır.

Müşteri’nin son fatura kesim tarihinden geçiş yaptığı tarih aralığına kadar olan dönemdeki görüşmeleri için eski operatörü tarafından son faturası kesilecektir.

Red Fiber Phone hizmeti için Müşteri’lre Vodafone Net tarafından tek bir fatura iletilmektedir.

Alıcı Şebeke: Müşterinin geçiş yapmak istediği operatör
Verici Şebeke: Müşterinin ayrılmak istediği operatör
Coğrafi Numara: Ulusal numaralandırma plânında rakamları coğrafi anlam taşıyan (belli bir il veya bölgeye ait olan) ve şebeke sonlanma noktasına çağrının yönlendirilmesini sağlayacak şekilde yapılandırılan numaralardır (0212xxxxxxx, 0312xxxxxxx vb).
Coğrafi olmayan Numara: Ulusal numaralandırma plânında rakamları coğrafi anlam taşımayan (belli bir il veya bölgeye ait olmayan) numaralardır (0850xxxxxxx vb).

Hayır, kampanya kapsamında aktivasyon ücreti alınmamaktadır.

Taahhüt döneminin sonrasında yeni bir kampanya ya da değişiklik talebi olmaması durumunda, Red Fiber Phone VoIP hizmeti o dönemde geçerli olan liste fiyatları üzerinden ücretlendirilmeye devam edilecektir.

Taahhüt süresi dolmadan Kampanya kapsamında alınan hizmetin iptal edilmesi durumunda Kampanya kapsamında iptal tarihine kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler, aylık cihaz bedellerinin kalan tahsil edilmemiş tutarları toplamı Müşteri’ye Vodafone Net tarafından faturalandırılır. Şu kadar ki; cihazların tahsil edilmemiş kalan bedelleri hariç olmak üzere, diğer sağlanan faydalara ilişkin tutarlar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen paket kapsamında Müşteri tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.