Size özel paket ve fırsatlar için, bizimle iletişime geçin.

Size özel fırsatlar ve uygun paket teklifleri
için bizimle iletişime geçin, sizi hemen arayalım.

Metro Ethernet

Kurulumdan kullanıma sorunsuz, hızlı, güvenli ve şirketinize özel internet altyapısı, size özel teklif ve paket seçenekleriyle Vodafone Metro Ethernet'te.

Kurulumdan kullanıma sorunsuz, hızlı, güvenli ve şirketinize özel internet altyapısı, size

özel teklif ve paket seçenekleriyle Vodafone Metro Ethernet'te.

Metro Ethernet Avantajları

Metro Ethernet Avantajları

Masrafsız Kurulum

Masrafsız Kurulum

Tüm Türkiye’de sürekli gelişen ve genişleyen altyapısıyla hizmet veren Vodafone Metro Ethernet, kurulum esnasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar paketinize dâhil olduğu için size ekstra masraf çıkarmaz.

Kesintisiz Tarifeler

Kesintisiz Hizmet

Şirketinize özel uzaktan devre izleme hizmeti sayesinde internetinizde herhangi bir yavaşlama riskine karşı anında önlem alınır. Bu sayede interneti kesintisiz ve hız garantili olarak kullanabilirsiniz.

DDOS Güvenlik

DDOS Güvenlik

İnternet hizmetine ek olarak pakete dâhil olan DDOS saldırı önleme hizmeti sayesinde internet bağlantınıza yapılan saldırıları tespit eder, böylece iş sürekliliğinizi ve bilgi güvenliğinizi en üst düzeyde sağlar.

Hemen Başvur

Kimler İçin Uygundur?

Metro Ethernet Kimler İçin Uygundur?

• İnternete şirketine özel altyapı sayesinde kesintisiz, hız kaybı olmadan ve yüksek hızlı bağlanmak isteyen

• E-posta, Office 365 ve benzeri iş uygulamalarını verimli kullanabilmek için veri indirme ve yükleme hızı eşit internet bağlantısına ihtiyaç duyan

• İnternete yedekli ve güvenli bir ağ üzerinden 7/24 kesintisiz erişmek isteyen

• Şirketine özel satış sonrası destek servisi sayesinde her ihtiyacına anında çözüm bulmak isteyen şirketler tarafından tercih edilebilir.

Vodafone Metro Ethernet, bu ihtiyaçlar doğrultusunda turizm, yazılım, üretim, bankacılık, otomotiv ve tekstil gibi sektörlere ek olarak, hastane ve okullardaki kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı ihtiyacına yanıt verir.

Hemen Başvur

Nasıl Kurulur ve Çalışır?

Nasıl Kurulur ve Çalışır?

Özel Teknoloji Danışmanlarımız aracılığıyla şirket ihtiyacınızın bilgisi alınır. Daha sonra uzman ekiplerimiz şirketinizin bulunduğu lokasyonda keşif yapar ve altyapının yer altından F/O kablo ile mi, yoksa Radio Link teknolojisi sayesinde mi sağlanacağını yerinde tespit eder. Bölgede gerçekleştirilecek çalışma için ilgili izinlerin toplanmasının ardından ekiplerimiz kurulumu ve bina içi kablolama işlemini tamamlar. Bu işlemin ardından Vodafone Metro Ethernet internet hizmetiniz kullanıma hazır hale gelir.

Hemen Başvur

Esaslar

• Metro Ethernet Kampanyası Esasları için tıklayınız.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube