×

Arama

Size özel fırsatlar ve uygun paket teklifleri için bizimle iletişime geçin, sizi hemen arayalım
vifi icon

Hızlı kaybı olmayan, kesintisiz internet

upload download icon

Eşit hızda veri indirme ve yükleme

müşteri danışmanı icon

Kişiye özel müşteri danışmanı

vifi icon

5 Mbps’ten 100 Mbps’e kadar hız seçenekleri

Masrafsız Kurulum

Masrafsız Kurulum

Tüm Türkiye’de sürekli gelişen ve genişleyen altyapısıyla hizmet veren Vodafone Metro Ethernet, kurulum esnasında ihtiyaç duyulan tüm ekipmanlar paketinize dâhil olduğu için size ekstra masraf çıkarmaz.

Kesintisiz Tarifeler

Kesintisiz Hizmet

Şirketinize özel uzaktan devre izleme hizmeti sayesinde internetinizde herhangi bir yavaşlama riskine karşı anında önlem alınır. Bu sayede interneti kesintisiz ve hız garantili olarak kullanabilirsiniz.

DDOS Güvenlik

DDOS Güvenlik

İnternet hizmetine ek olarak pakete dâhil olan DDOS saldırı önleme hizmeti sayesinde internet bağlantınıza yapılan saldırıları tespit eder, böylece iş sürekliliğinizi ve bilgi güvenliğinizi en üst düzeyde sağlar.

Vodafone Metro Ethernet, bu ihtiyaçlar doğrultusunda turizm, yazılım, üretim, bankacılık, otomotiv ve tekstil gibi sektörlere ek olarak, hastane ve okullardaki kesintisiz ve hızlı internet bağlantısı ihtiyacına yanıt verir.

Özel Teknoloji Danışmanlarımız aracılığıyla şirket ihtiyacınızın bilgisi alınır. Daha sonra uzman ekiplerimiz şirketinizin bulunduğu lokasyonda keşif yapar ve altyapının yer altından F/O kablo ile mi, yoksa Radio Link teknolojisi sayesinde mi sağlanacağını yerinde tespit eder. Bölgede gerçekleştirilecek çalışma için ilgili izinlerin toplanmasının ardından ekiplerimiz kurulumu ve bina içi kablolama işlemini tamamlar. Bu işlemin ardından Vodafone Metro Ethernet internet hizmetiniz kullanıma hazır hale gelir.