Dijital Pazarlama Danışmanlığı | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Vodafone Dijital Pazarlama Danışmanlığı geliştirilmiş kapsamı ile V-Hub: Dijital Danışmanım’da! İşinizi dijitale taşırken, dijital güvenlikten bir web sitesi veya çevrimiçi mağaza kurmaya kadar olan görevler ve konular için V-Hub’ı ziyaret edebilirsiniz.

*Vodafone Dijital Pazarlama Danışmanlığı başvuruları 4 Mart 2022 itibari ile kapanmıştır. Danışmanlığa başvurmuş Esnaf ve KOBİ lerimiz 5 Haziran 2022 tarihine kadar 0850 218 5 200 numarasını arayarak Dijital Pazarlama Danışmanlığı’ndan yararlanmaya devam edebilecektir.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı nedir?

Dijital Pazarlama Danışmanlarımız, ürün ve hizmetlerinizi arama motoru ve sosyal medya mecralarında daha görünür kılmak, müşterileriniz tarafından daha kolay bulunmak ve geniş kitlelere ulaşmak için işletmenizin potansiyelini analiz ederek en doğru stratejiyi sizlerle birlikte belirler ve bunların uygulanmasında size destek olur.

Hizmet kapsamında neler var?

Arama Motoru

Arama Motoru

Arama motoru işletme hesabı oluşturulması/destek hizmetleri, arama motoru reklam kampanya planlaması, web sitesi performans analizi, arama motoru optimizasyonu

Sosyal Medya

Sosyal Medya

En çok kullanılan sosyal medya mecralarında işletme hesabı oluşturulması, reklam ve satış yönetimi

Vodafone Dijital Pazarlama Danışmanım’dan nasıl destek alabilirim?

Başvuru formunu doldurun.

Formda paylaştığınız GSM numarasına gelecek olan hizmetin tanımlanmasına ilişkin SMS’i takip edin.

SMS geldikten sonra 3 ay boyunca 0850 218 5 200 numarasını arayarak Vodafone Dijital Pazarlama Danışmanı’nıza ulaşabilir, telefonla ya da uzaktan bağlantıyla ücretsiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.