Microsoft Azure

Azure bulut platformu, bugünün zorluklarını çözmek ve geleceği yaratmak için hayata yeni çözümler getirmenize yardımcı olmak üzere tasarlanmış ürün ve bulut hizmetidir. Seçtiğiniz araçlar ve çerçevelerle birden çok bulutta, şirket içinde ve uçta uygulamalar oluşturun, çalıştırın ve yönetin.

Vodafone Business & Azure İş Birliği

Bulut servisleri kurumsal uygulama geliştirme ve barındırma süreçleri için en verimli opsiyonları sunmaya devam ediyor ve Vodafone Business olarak hedefimiz bulut servislerin imkan verdiği tüm kabiliyetleri müşterilerimize avantajlı şekilde kullandırabilmek.

Yükselen teknoloji eğilimlerinden çoklu bulut çözümleri, bulut servis kullanıcılarına sektörlerine en uygun çözümü en iyi fiyata seçme şansını, birden fazla iş ortağı ile alternatifli çalışma imkanını sunuyor..

65’ten fazla bölgede 200’den fazla veri merkezinde 200’den fazla bulut ürün ve servisiyle hizmet veren çoklu bulut iş ortağımız Microsoft ile birlikte sunduğumuz hizmetleri inceleyin.

Ürünler

Virtual Machine

Virtual Machine

Sanal Sunucu, bir donanımsal sunucu üzerinde birbirinden bağımsız ve izole olarak birden fazla işletim sisteminin maksimum performansla barındırılmasına olanak sağlayan bir teknolojidir.

Storage

Storage

Müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için ölçeklenebilir, yüksek oranda erişilebilir, güvenli, dayanıklı ve kullanılabilirliğe dayanan modern uygulamalara yönelik bulut depolama çözümüdür.

Backup

Backup

Verilerinizi Azure üzerinde yedeklenmesini ve geri yüklenmesini sağlayan bir bulut tabanlı yedekleme hizmetidir. Azure Backup, Azure Virtual Machines, SQL Server yedeklemeleri, SharePoint, Exchange ve daha birçok Azure hizmetinde depolanan verileri otomatik olarak yedekleyebilir.

Azure App Service + Container

Azure App Service + Container

Azure Container Apps, sunucusuz bir platformda mikro hizmetleri ve kapsayıcılı uygulamaları çalıştırmanızı sağlayan tam olarak yönetilen bir ortamdır.

Sql Database

Sql Database

Yükseltme, düzeltme eki uygulama, yedekleme ve izleme gibi veritabanıişlevlerinin çoğunu kullanıcı müdahalesi olmadan gerçekleştiren tam olarak yönetilen hizmet olarak platform (PaaS) veritabanıaltyapısıdır.

Firewall

Firewall

Azure'da çalışan bulut iş yükleriniz için en iyi tehdit korumasını sağlayan bulutta yerel ve akıllı bir ağ güvenlik duvarı güvenlik hizmetidir.

VDI – Virtual Desktop Interface

VDI – Virtual Desktop Interface

Bulut üzerinde çalışan bir masaüstü uygulaması hizmetidir. Kurumlarımız içerisinde halihazırda kullandığı bütün uygulama ve araçları kullanabilmek gibi bütün masaüstü avantajlarını sağlayabilen servistir.

App Gateway

App Gateway

Web uygulamalarınıza trafiği yönetmenizi sağlayan bir web trafiği yük dengeleyicisidir. 

DDOS

DDOS

Sanal ağda dağıtılan hizmetler için tasarlanmıştır. Diğer hizmetler için, yaygın ağ katmanı saldırılarına karşı koruma sağlayan varsayılan altyapı düzeyinde DDoS koruması uygulanır.

Azure Defender

Azure Defender

Bulut tabanlı uygulamaları çeşitli siber tehditlere ve güvenlik açıklarına karşı korumak için tasarlanmış bir dizi güvenlik önlemi ve uygulamaya sahip buluta özel bir uygulama koruma platformudur.

Alanında uzman dijital danışmanlarımızla görüşün

Vodafone Business'ın iş ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlerini, zengin ürün ve çözüm portföyünü, alanında uzman destek kadrosuyla keşfedin!

*Zorunlu alanlar

*Bireysel müşteriler bu hizmetten faydalanamaz

Yükleniyor