Yurtdışı Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır

03 Ocak 2024

Yurtdışı Ücretsiz Arama Nasıl Yapılır

Birkaç yıl öncesine kadar yurt dışı gezilerinde telefonla konuşmak, lüks tüketim içine giriyordu. Günümüzde ise sevdiklerinizle telefon görüşmesi yapmak oldukça kolay. Bunun için öncelikli olarak hattınızı yurt dışına açmanız gerekli. Yurtdışında telefon kullanımı büyük bir ihtiyaç. Telefonu yurtdışında hem iş görüşmelerinizi organize etmek hem sevdiklerinizle iletişimde kalmak hem de yol tarifi gibi ihtiyaçlar için kullanmak isteyebilirsiniz. Uluslararası ücretsiz arama hizmetleri sayesinde, kabarık fatura tutarlarından kendinizi koruyabilirsiniz. Dilerseniz yurtdışını ücretsiz arama imkanları dahilinde, dünyanın bir ucundaki tanıdıklarınızla görüşebilir veya siz yurtdışındayken ülke içerisindeki sevdiklerinizi habersiz bırakmayabilirsiniz. Peki, uluslararası arama nasıl yapılır? Yazımızda, bu ve bunun gibi çok merak edilen soruları yanıtladık.

 

Telefonunu Yurtdışına Açmak İçin

 

Yurtdışında, telefon kullanımı epey önemli. Artık pek çok işlemin telefon üzerinden yapıldığı günümüzde, yurtdışında bu imkandan yararlanamamak seyahatleri zorlaştırabiliyor. ‘’Yurtdışı telefon görüşmesi nasıl yapılır?’’ sorusunun cevabı özellikle yakın vadede yurtdışına çıkacak kişiler tarafından merak ediliyor. Peki, yurtdışı telefon araması nasıl yapılır? Yurtdışı telefon görüşmesi için öncelikle hattınızın yurtdışına açılması gerekiyor. Aynı işlem için, yurtdışında aktif kullanılabilen bir paket de tercih edebilirsiniz. Ücretsiz yurtdışı telefon görüşmesi yapabilmek adına, bu görüşmeyi yapmak istediğiniz kişilerin de yurtdışına hatlarını açmaları gerekiyor. Vodafone yurtdışı arama yapmak istiyorsanız, hattınızı yurt dışına açmak için pratik bir işlem yapmanız yeterli. ‘’ULUS AC’’ yazıp 7000'e kısa mesaj göndererek, telefonunuzu uluslararası aramalara açabilirsiniz. ‘’Yurtdışı arama nasıl yapılır?’’konusu, yurtiçinden yurtdışındaki sevdiklerini aramak isteyen kişiler tarafından da araştırılıyor. Bunun için de aşağıda belirtilen yolu izleyebilirsiniz;

 

- Türkiye uluslararası çıkış kodu olan (00)*’ı tuşlamalısınız.

- Ardından aranılan kişinin ülke kodunu girmelisiniz.

- Sonrasında boşluk bırakmadan yine aranılan kişinin kullandığı şebekenin prefiksini tuşlamalısınız.

- Son olarak aramak istediğiniz numarayı girerek, arama tuşuna basmanız yeterli.

 

Bu işlemi takip ederek, yurtdışındaki sevdiklerinizle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

 

Yurtdışı Ücretsiz Telefon Görüşmesi

 

Yurtdışında hat kullanmanın yanı sıra, bu imkanlardan ücretsiz şekilde yararlanmak istiyor olabilirsiniz. Vodafone ile ücretsiz yurtdışı arama  yapmak çok kolay! Vodafone Red tarifeleri, yurt içinde yararlanılan imkanlardan yurt dışında da yararlanılmasını sağlıyor. Yurtdışı numaralarını ücretsiz arama deneyimini yaşamak için Vodafone Red’li olmanız yeterli. Vodafone pek çok yurtdışı operatörü ile anlaşmalı. Vodafone ile mevcut tarifenizi yurtdışında da kullanın. Yurtdışını ücretsiz aramak için, Her Şey Dahil Pasaport paketini tercih edebilirsiniz. Bu sayede Avrupa ülkelerinden Uzak Doğu’ya, Amerika’dan Hindistan’a kısaca neredeyse her yerdeki sevdiklerinizle iletişimde kalabilirsiniz.

 

Vodafone, Her Şey Dahil Pasaport paketi tam 65 ülkede geçerli. Vodafone Red’e gelerek, hem sevdiklerinizle telefonda görüşebilir hem de ek ücrete tabii tutulmadan internet kullanımı yapabilirsiniz. 23 ülkeyi, kendi tarifenizin dakikalarını kullanarak dilediğiniz gibi arayabilir ve kullanım alışkanlıklarınıza göre hangi yurtdışı paketi sizin için uygun öğrenmek için Vodafone sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ayrıcalıklarla Dolu Red Dünyası'na katılın!

Redli Ol!