Bulut ve Sabit Çözümler

Vodafone Veri Merkezi

Vodafone Veri Merkezi

İşletmelerin uçtan uca tüm IT altyapı ihtiyaçları için esnek veri merkezi & bulut çözümleri kesintisiz veri güvenliği ile Vodafone Business’da!

Vodafone Sanal Masaüstü

Vodafone Sanal Masaüstü

Çalışanlarınızın herhangi bir cihazdan masaüstü deneyimiyle verimli şekilde çalışmalarını sağlayabilir, merkezi olarak sanal masaüstlerini yönetebilirsiniz.

Vodafone SD-WAN

Vodafone SD-WAN

Mevcut kurumsal şebekeye ek bir üst katman olarak konumlanan Software Defined - Wide Area Networking (SD-WAN) ile dijitalleşen şirketlerin, yenilikçi şebeke yönetim ihtiyaçlarını karşılıyoruz!

Vodafone Drive

Vodafone Drive

İşiniz ile ilgili her şeyi saklayın, istediğiniz yerden çevrimiçi ulaşın, kolayca paylaşın!

Güvenli Depo

Güvenli Depo

Tüm fotoğraflarınız, videolarınız ve rehberiniz yedeklenir; telefonunuzun başına bir şey gelmesi durumunda dosyalarınızın tümüne diğer cihazlarınızdan ulaşabilirsiniz.

Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

Şirketler için e-posta, ortak döküman yönetimi, tanıtıcı web sitesi, anlık mesajlaşma, web konferansı ve Office Web uygulamaları (Word, Excel, Powerpoint) çözümleri içeren çevrimiçi işyönetimi hizmetleridir.

Web Sitesi Barındırma

Web Sitesi Barındırma

Size ait ftp dosyalarını ve veri tabanlarını, Vodafone Net Veri Merkezi’nde barındırarak internet sitenizin yayınını kesintisiz sağlamanıza yardımcı olur.

Robotik Süreç Otomasyonu

Robotik Süreç Otomasyonu

Gündelik operasyonlarınızda tekrara dayalı ve operasyonel yükü fazla olan işlerinizin robot yazılımlar tarafından gerçekleştirilmesini sağlayan bir kurumsal otomasyon çözümüdür.

Bulut Santral

Bulut Santral

Sabit veya mobil telefonlarınızla bulut sistemine bağlanarak fiziksel santralin sağladığı tüm faydalardan ve bulut mimarinin getirdiği esnekliklerden yararlanabilir, tüm altyapınızı tek bir merkezden yönetebilirsiniz!.

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi

Ayrıcalıklı hesaplarınızı koruma altına alarak veri sızıntısı risklerinin önüne geçebilirsiniz.

Güvenlik Duvarı Çözümü

Güvenlik Duvarı Çözümü

Altyapınızı zararlı içeriklere ve yetkisiz erişimlere karşı koruma altına alabilisiniz.

DDOS Atak Önleme Çözümü

DDOS Atak Önleme Çözümü

İşletmenizin IT altyapısını olası hedefli DDOS ataklarına karşı gerçek zamanlı koruyabilirsiniz.

Yük Dengeleme Çözümü

Yük Dengeleme Çözümü

Yük Dengeleme, işletmenizin ağına gelen trafiği doğru yönlendirebilmek için söz konusu trafiği altyapınızda yer alan sunucular arasında paylaştırma yapma işlemidir. 

VPN

VPN

VPN (Sanal Özel Ağ) Çözümü, kullandığı farklı bağlantı yönetimi teknolojileri ile, işletmenizin birimleri arasında bağlantı sağlar ve erişim altyapınızın merkezi ve güvenli yönetilmesine imkan tanır.

Yönetilen IT Hizmetleri

Yönetilen IT Hizmetleri

IT kaynaklarınızın en doğru şekilde yönetildiğinden emin olmak için Vodafone Veri Merkezi’nde sunulan profesyonel hizmetlerden kolayca yararlanabilirsiniz. Lisans maliyetlerinin verimli yönetimi Yeni teknolojilere hızlı uyum. Profesyonel ve deneyimli teknik ekip. Kaynakların doğru ve verimli kullanımı.

Yedekleme ve Depolama Hizmetleri

Yedekleme ve Depolama Hizmetleri

Yedekleme ve Depolama Hizmetleri işletmenizin ortamında kurulacak yazılımlar aracılığı ile tek tuşla sanal sunucu ya da veri yedekleme işleminin başlatılmasını sağlamaktadır.

Sanal Sunucu Hizmeti

Sanal Sunucu Hizmeti

Sanal Sunucu Hizmeti, işletmenize ait bilgileri, uygulamaları ve IT bileşenlerinizi Vodafone Net Veri Merkezi’nde bulunan sunuculardan oluşan yedekli bir bulut altyapı üzerinde birbirinden bağımsız ve izole olarak barındırmanızı sağlamaktadır..

Hibrit Bulut Çözümü

Hibrit Bulut Çözümü

Hibrit Bulut Çözümü ile Türkiye’de bulunan sanal sunucu havuzunuzu yurt dışında yedekleyebilir veya Türkiye’de bulunan sanal sunucu altyapınıza ek olarak aynı anda yurt dışında da sunucu altyapısı kullanarak AWS servislerini kullanabilirsiniz.

tab navigasyonuna geri don