main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_TimedKapatcommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube

Dijitalleşmenin sunduğu fırsatları
toplumla buluşturuyoruz.

Dijitalleşmenin sunduğu fırsatları
toplumla buluşturuyoruz.Dijital Toplum

Toplumun ve dünyanın refahı, dijital dönüşüm ile yakından ilgili. İşimizi geleceğe taşırken bireylerin kesintisiz iletişim ihtiyacını karşılıyor,
işletmelerin dijital iş ortağı olmak için onları teknolojiyle yeniden şekillenen dünyaya hazırlıyoruz.

Dijital Tarım Çözümü

Türkiye’de tarım verimliliğini artırmak amacıyla, hava ve topraktan sensörler aracılığıyla elde ettiğimiz verileri kullanarak tarımsal ürün ve ekipmanlara gelebilecek zararı önleyerek tarım şirketleri için verimlilik odaklı çözümler sunuyoruz. Böylelikle üretimde %25’e kadar artış sağlarken maliyette ise %50’ye kadar azalma sağlıyoruz. Dijital tarım ve teknoloji bilincini artırmak amacıyla ise Dijital Tarım Akademisi’ni kurduk.

Diyabet Destek Noktası

Diyabet Destek Noktası projesiyle diyabet hastası ve diyabet riski taşıyan kişilere eğitim verirken aynı zamanda hastaların tedavi süreçlerinin uzaktan takip edilebilmesini sağlıyor, projenin internet sitesi olan Diyabetnoktasi.com üzerinden ise tedavi, beslenme, ilaç kullanımı gibi konularda bilgi alabilmelerini sağlıyoruz. Hastaların tedavi süreçlerinin takibini uzaktan yapabilmek amacıyla aile sağlık merkezlerine Diyabet Destek Noktası uygulaması olan tabletler dağıttık. Üç yıl sürecek olan proje sonucunda ise 120 bin hastaya ulaşmayı hedefliyoruz.

Güvenli Araç Çözümleri

Güvenli Araç Çözümleri’nde, IoT teknolojisi aracılığıyla taşıtların hızını ve aldığı yolu ölçmeye yarayan takograftaki verilere insan müdahalesine gerek olmaksızın, araçtan dijital olarak erişilmesini sağlıyoruz. Güvenli Araç Çözümleri ile uzun yol şoförlerinin trafikte güvenliği sağlanırken, özellikle lojistik şirketleri filolardaki araçların hızını ve aldıkları yolu dijital olarak ölçebiliyor.

İTÜ Vodafone Future Lab

İstanbul Teknik Üniversitesi iş birliğinde Ayazağa Kampüsü’nde geleceğin teknolojileri için kurduğumuz İTÜ Vodafone Future Lab’de işletmelerin dijitalleşmeye paralel olarak iş yapış şekillerini dönüştürebilmelerine ve yakalayacakları rekabet avantajıyla işlerini büyütebilmelerine katkı sağlıyoruz. Merkezde, müşteriler ve işletmeler IoT ve 5G’de geliştirdiğimiz en yeni uygulamaları deneyimleme fırsatı buluyor.

Oksijen

Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etmek için ıTÜ ARI Teknokent’te çalışmalarını yürüten global inovasyon şirketimiz OKSİJEN kurumsal ve bireysel müşterilere yenilikçi ürün ve hizmetler sunuyor. Türkiye’de Ar-Ge alanında önemli bir istihdam merkezi haline gelen OKSıJEN’de, kurulduğu tarihten bu yana onlarca Ar-Ge projesi ve yüzlerce patent başvurusu gerçekleştirildi.

Vodafone Red Kontrol

İşletmelerin verimlilik ve maliyetlerini yakından takip edebilmeleri için IoT teknolojisinden faydalanarak Vodafone Red Kontrol’ü geliştirdik. Vodafone Red Kontrol ile işletmeler Personel Verimliliği Takip Yönetimi, Makine Yönetimi ve Enerji Yönetimi çözümleriyle üretim tesislerinde zamanın nasıl yönetildiğini, makinelerin üretim performansını, enerji tüketimini görebiliyor ve bu doğrultuda önlemler alabiliyor.

Vodafone Vitrin

Girişimlere yatırım yaparak yenilikçiliği desteklemek için Vodafone Vitrin’i oluşturduk. Vodafone Vitrin’e kabul eden girişimler, kısa bir ön çalışma sonrasında Vitrin’e çıkmaya hak kazanıyor ve dijital kanalları aracılığıyla milyonlarca bireysel ve kurumsal Vodafone müşterisine ulaşma imkânı buluyor. Birlikte çalışmaya başladığımız girişimlere dijital pazarlama desteği veriyoruz ve girişimler alanında tecrübeli Vodafone yöneticileri ile birlikte çalışma fırsatı yakalıyor.

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda uygulamasıyla müşterilerimizin birçok işlemi anında dijitalde yapmalarına olanak veriyoruz. Uygulamayla birlikte mağazadan teslimat, hızlı teslimat ve sipariş takibi gibi özellikleri müşterilerimize sunuyoruz böylelikle bayilere gitmeden ve çağrı merkezini aramadan ihtiyaç duydukları mobil işlemleri yapabildikleri uygulama ile abonelerimizin dijitalleşmesini, zamandan tasarruf etmesini ve maliyet azaltımını sağlıyoruz.

V-Yaşam

Vodafone bireysel IoT ürün ailesi V-Yaşam, mobil uygulama üzerinden kullanıcılarımıza başta çocukları olmak üzere ailenin ileri yaştaki fertleri, evcil hayvanları, arabaları ve çantalarını takip ederek güvende olup olmadıklarını kontrol etme olanağı sunuyor. V-Çocuk Saati, V-Yardımcı, V-Pati, V-Araba ve V-Çanta olmak üzere beş farklı ürünle kullanıcılarımıza her an her yerde bağlı olan ve mobil uygulama üzerinden kurulabilen bir akıllı ürün ailesi sunuyoruz.