Microsoft 365 Paketleriyle Verimliliği Üst Düzeye Taşıyın

Microsoft 365 Paketleriyle Verimliliği Üst Düzeye Taşıyın

Microsoft 365, modern işletmelere daha fazla değil, daha akıllıca çalışmayı sağlayan verimlilik çözümleri sunuyor. Microsoft 365'in yeteneklerinden uygun fiyatlarla lisanslı olarak faydalanmak için Vodafone Business uzmanlığına güvenebilir, kapsamlı paket seçenekleri ve alanında uzman teknoloji danışmanlarıyla birlikte kolay kurulum ve satış sonrası destek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

 

Nesnelerin interneti ile aksiyon alınabilir veriler ile operasyonel verimliliğinizi artırın!

Akıllı Fabrikalar, işletmelerin dijitalleşme yolculuğunda ihtiyaç duydukları veri toplama, entegrasyon ve otomasyon altyapısını sunar, üretim süreçlerini optimize eder.

 

Nasıl çalıştığımızdan, nerede çalıştığımıza kadar işle ilgili hemen hemen her şey bundan sadece birkaç yıl önce çok farklıydı. 2020’nin başından bu yana artan uzaktan ve hibrit çalışma modelleri, çalışanların ve müşterilerin değişen beklenti ve ihtiyaçlarına paralel olarak, iş dünyasında teknolojinin kullanımı önemli ölçüde arttı. İşletmeler için bu trendi yakalamak, çalışan ve müşteri memnuniyetinin, dolayısıyla bağlılığının öncelikli koşullarından biri haline geldi. Bunun ötesinde teknoloji, işletmelerin en önemli ihtiyaçlarından biri olan verimli çalışmanın yolunu da açarak rekabette öne geçmek isteyenlerin birincil odağı oldu.

 

Günümüzde işletmeler, başarının temeli olan verimliliği artırmak için modern iş dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanmış modern teknoloji çözümlerine ihtiyaç duyuyor. Burada öne çıkan çözümlerden biri de işletmelerin daha verimli çalışmasını ve daha hızlı büyümesini kolaylaştırmak için tasarlanan Microsoft 365. Microsoft tarafından geliştirilen bir üretkenlik ve iş birliği paketi olan Microsoft 365 (eski adıyla Office 365), Word, Excel, PowerPoint gibi bilindik Office uygulamalarının yanı sıra Outlook, Teams ve SharePoint gibi iş birliği ve iletişim odaklı uygulamalardan oluşuyor. Sunduğu faydalara bağlı olarak hem bireysel kullanıcıların hem de şirketlerin öncelikli tercihlerinden biri olan Microsoft 365 çözümleri, Statista’nın verilerine göre bugün dünya çapında 1 milyondan fazla şirket tarafından kullanıyor.

 

Gücünü bulut teknolojisinden alan Microsoft 365, bulut tabanlı olmanın tüm avantajlarını sunuyor. Kullanıcılar, bu sayede belgelerine ve dosyalarına internetin olduğu her yerden, herhangi bir cihaz aracılığıyla erişebiliyor. Tek bir entegre çözüm olarak temel iş ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek işlevler sağlayan Microsoft 365, yalnızca büyük ölçekli şirketler için değil; maliyet esnekliği nedeniyle, sınırlı bütçeleri ve ekipleri olan start-up’lar ve küçük işletmeler için de ideal bir çözüm sunuyor.

 

Microsoft 365: Öne Çıkan Faydalar

 

İşletmenizin verimliliğini artırır

 

Microsoft 365’in bulut tabanlı üretkenlik araçları, yerel sunuculara ve cihazlara olan bağımlılığınızı ve çalışanlarınız için sadece belli bir lokasyonda çalışma zorunluluğunu ortadan kaldırarak internet bağlantısı olan herhangi bir cihazdan çalışmalarına olanak tanıyor. Bu sayede artan esneklik ve özgürlük, çalışan memnuniyetinin ve motivasyonunun yanı sıra verimliliği de artırıyor.

 

İş birliği yapmayı kolaylaştırır

 

İşletmenizde Microsoft 365’i kullanmanın en önemli avantajlarından biri de çalışanlar arasında iş birliğinin gelişmesini sağlamasıdır. Ekibinizin her zaman bağlantıda ve güncel olması, yanlış adımları ve boşa harcanan zamanı azaltır. Bu, çalışanların motivasyonuna da olumlu yansır. Örneğin, istatistiklere göre yöneticilerin ve çalışanların %86'sı iş süreçlerindeki başarısızlıkları, iş birliği ve iletişim eksikliğine bağlıyor. Office 365’teki Microsoft Teams ve SharePoint gibi araçlar, gerçek zamanlı sohbet ve belgeler üzerinde birlikte çalışmayı kolaylaştırıyor. Microsoft Teams ile 300’e kadar kullanıcının katılabileceği çevrimiçi toplantılar ve görüntülü görüşmeler düzenleyebilir, ekiplerinize en gelişmiş uzaktan çalışma olanaklarını sunabilirsiniz.

 

Güvenliği güçlendirir

 

Veri güvenliği günümüz iş dünyası için en kritik konular arasında geliyor. Microsoft 365, verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olacak özellikler sunuyor. Örneğin, çok faktörlü kimlik doğrulama, kullanıcı hesaplarına ekstra bir koruma katmanı eklerken, yerleşik kötü amaçlı yazılım ve spam filtreleri, gelen e-posta kutularını kötü amaçlı içerikten korumaya yardımcı oluyor.

 

Esnek ve ölçeklenebilir bir çözüm sunar

 

Microsoft 365'in en cazip özelliklerinden biri de esnek ve ölçeklenebilir bir çözüm olmasıdır. İşletmenizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcı ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Bununla birlikte yalnızca ihtiyacınız olan özellikler ve kullanıcılar için ödeme yapma esnekliğinden faydalanabilirsiniz.

 

Güncellemeler otomatik olarak yapılır

 

Microsoft 365 ile herhangi bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan online çalışma kolaylığından faydalanabilirsiniz. Yükseltmeler, önceden belirlenmiş aralıklarla otomatik olarak gerçekleştirildiği için uygulamalarınız her zaman en güncel sürümde çalışır.

 

Bu özelliklerden en iyi şekilde faydalanmak için Microsoft lisansı olan ürünleri, yani yasal ofis programlarını tercih etmeniz oldukça önemli. Çünkü lisanssız ürün kullanımı, özellikle kurumsal şirketler için birçok riski de beraberinde getiriyor. Bu durum, sistemlerinizin ve verilerinizin güvenliği tehlikeye attığı gibi, ihtiyaç duyduğunuz durumlarda Microsoft’tan destek alamamanıza da yol açıyor. Lisanssız kullanım, şirketleri istenmeyen risklere maruz bırakmanın yanı sıra Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na göre suç kabul edildiği için yasanın ihlali durumunda hapis, adlî para cezası, bilgisayarlar ve diğer teknik araçlara el konulması hatta iş yerinin kapatılması gibi ciddi sonuçlara varabiliyor.

 

Microsoft 365 ile Verimli Çalışmanın Yollarını Vodafone Business Güvencesiyle Keşfedin

 

Microsoft 365 İş Paketlerini kullanarak işinizi büyütmek, ekiplerinizin her yerden etkin ve üretken bir şekilde çalışabilmesini sağlamak için Vodafone Business uzmanlığına güvenebilirsiniz. Bu sayede Vodafone Business’ın sunduğu kapsamlı paket ve fiyat avantajlarından faydalanabilir, alanında uzman teknoloji danışmanlarıyla birlikte kolay kurulum ve satış sonrası destek ayrıcalığına sahip olabilirsiniz.

 

Vodafone Business tarafından beş ayrı pakette sunulan aylık planlarından ihtiyaçlarınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Microsoft İş Temel, Microsoft İş Standart, Microsoft İş Ekstra, Microsoft İş İçin Uygulamalar ve Microsoft Teams Başlangıç olarak sıralanan paketlerden işletmenizin gerekliliklerine uygun olanı, belirleyeceğiniz kullanıcı sayısına göre kullanmaya başlayabilir ve işletmenizin verimliliğini artırabilirsiniz. Vodafone Business size ayrıca Microsoft 365 paketleri ve Bulut Santral çözümünden özel fiyatlarla bir arada faydalanma imkanı da sunuyor

Microsoft 365 paketlerini incelemek ve aylık planlarımızı keşfetmek için hemen tıklayın!