Netflix'e Nasıl Üye Olunur?

10 Mart 2023

Netflix'e Nasıl Üye Olunur?

Netflix; tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de en çok tercih edilen dijital içerik platformlarından biri. Dizi, film, belgesel, çizgifilm, animasyon film gibi farklı alanlarda içerik sunuyor.  2016 senesinde Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Netflix, her hafta yayınladığı yeni yapımlar ile zengin bir içerik sunuyor. Netflix’e üye olarak; dizi, film ve belgesel içeriklerini reklamsız şekilde izlemek mümkün. Abonelik sistemine dayanan bu yayın hizmetini almak için; Netflix uygulamasının indirilebileceği ve internete bağlı herhangi bir cihazınız olması yeterli. Peki Netflix yayınlarına ulaşmak için Netflix’e nasıl üye olunur? İşte yanıtları…

 

Netflix’e Nasıl Kaydolunur?

 

Netflix, abonelik sistemi ile hizmet veren bir platform. Dolayısı ile “Netflix hesabı nasıl açılır?” sorusu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İnternet bağlantısını kullanarak istediğiniz içerikleri izleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra kullandığınız akıllı cihazlara dilediğiniz dizi ve filmleri indirerek de internet bağlantısına ihtiyaç duymadan izleme yapabilirsiniz. 

 

Netflix uygulamasını indirmek için iOS, Android ve Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlar uygunluk gösteriyor. Uygulamayı kullanacağınız platforma göre Netflix hesabı oluşturabilirsiniz. Netflix üyelik nasıl yapılır;sizin için adım adım listeliyoruz.

 

1. Android ve iOS Cihaz Üzerinden Netflix Üyeliği Nasıl Alınır?

 

- Android ve iOS cihazlar üzerinden Netflix kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

- Hesap oluşturmak için elektronik posta adresinizi girerek, şifre belirlemeniz gerekiyor.

- Sonraki aşamada uygun olan planı seçebilirsiniz.

- Dördüncü adımda bir ödeme yöntemi belirlemelisiniz.

- Ödeme yöntemi belirledikten sonra kayıt işlemi tamamlanıyor.

 

2. Bilgisayar ile Netflix Nasıl Üye Olunur?

 

- Bilgisayar üzerinden Netflix üyeliği için Netflix kayıt sayfasına gitmelisiniz.

- Taahhütte bulunmaya gerek duymadan size uygun olduğunu düşündüğünüz planı seçebilirsiniz.

- Parola belirlemek için e-posta adresinizi girin.

- Hesabı oluşturduktan sonra ödeme yöntemini belirleyebilirsiniz.

 

Bu platformların yanı sıra akıllı TV, medya oynatıcısı ve alıcı kutusu ile de Netflix’e üye olabilir, ödüllü programları izleyebilirsiniz.

 

Netflix Üyeliğinin Avantajları

 

Netflix, dünyanın farklı yerlerinde çekilen yapımları, yine dünyanın farklı yerlerindeki abonelerine tek bir platform üzerinden ulaştırıyor. Ödüllü filmleri, dizileri ve daha pek çok içeriği kesintisiz izleme fırsatı sunan Netflix, her geçen gün milyonlarca abonesine yenilerini ekliyor.

 

Pratik şekilde açılan Netflix hesabı sonrasında, abonelik ücreti her ay kayıt yapılan tarihte tahsil ediliyor. Netflix aboneliğinde sözleşme ya da taahhüte ihtiyaç duyulmuyor. Aboneliğinizi ne zaman isterseniz ücretsiz şekilde iptal edebilirsiniz. Bu imkanın yanı sıra kayıt sırasında belirlediğiniz planınızı değiştirebilirsiniz.

 

Vodafone Netflix Üyeliğimi Nasıl Başlatabilirim?

 

Vodafone; Red’liler için birçok ayrıcalıklı hizmet sunuyor. Vodafone Red’e gelenlere 3 ay boyunca kullanabilecekleri Netflix aboneliği hediye! Vodafone Red’in sunduğu 3 ay Hediye Netflix kampanyanızı başlatmak ise çok kolay. 6 adımda üyeliğinizi başlatmak için:

 

- SMS’ten gelen link ya da Vodafone Yanımda Story’deki görsel aracılığıyla GSM numaranızı girerek telefonunuza gelen tek seferlik şifre ile Eğlence Yanımda’ya giriş yapın.

- Giriş yaptıktan sonra “Tekliflerimiz” kısmında yer alan Hediye Netflix teklifinizi görüntüleyin ve tıklayın.

- Kullanım ve Satış Koşulları’nı onaylayarak, ilgili ekranda yer alan Üyeliği Başlat butonuna tıklayın.

- Hediye Netflix üyeliğinizi başlatmak ve seçtiğiniz Netflix planını faturanıza yansıtmak için metni okuyup, onay verin.

- Netflix için ödeme yönteminizi “faturaya yansıtma” olarak belirlemek ve üyeliğinizi devam ettirmek için metni okuyup, onay verin. Onay vermemeniz halinde, hediye süreniz bittiğinde Vodafone faturanıza Netflix’e dair bir ücret yansıtılmayacaktır.

- Hediye Netflix üyeliğinizi başarıyla aktifleştirdiniz. Şimdi, Hediye Netflix kredinizi yeni oluşturacağınız bir hesaba ya da mevcut hesabınıza tanımlayarak Netflix içeriklerine istediğiniz her zaman, istediğiniz kadar ulaşabilirsiniz.

 

Red tarifeleri arasında pek çok cazip seçenek bulunuyor. Vodafone Red’in seçili tarifelerine yeni gelen abonelere özel, Netflix standart paket üyeliği hediye ediliyor. Red; bu hediyenin yanı sıra Netflix’in internetten yemeden kullanılmasına da imkan veriyor. Red 40 Sınırsız Eğlence paketi ile Sınırsız Uygulamalar avantajlarından yararlanabilirsiniz. Vodafone Red faturalı tarifeler ile yüzlerce film, dizi, belgesel, anime ve daha pek çok orijinal içeriğe ulaşabilirsiniz. Hemen şimdi Red tarifelerine geçmekiçin göz atın.

 

online numara taşıma

 

Ayrıcalıklarla Dolu Red Dünyası'na katılın!

Redli Ol!