IoT ve Akıllı Teknolojilerin Faydaları

 • İşinizi Optimize Edin

  IoT, varlıklarınızın gerçek zamanlı olarak veri aktarabilmesini sağlayarak, onların potansiyelini açığa çıkarır. Bu sayede verimliliğinizi yükseltebilir, karar verme hızınızı artırabilir ve tasarruf edebilirsiniz.

 • Bakım Maliyetlerinizi Düşürün

  Uzaktan Yönetim ve analitik, rutin bakım işlerinizi minimum seviyeye indirir. Bu teknolojiyle sistemleriniz kendi başına bakım ve tamir yapabilir; mühendisleriniz ve teknisyenleriniz zamanını daha verimli kullanabilir.

 • Müşterilerinizi Memnun Edin

  IoT uygulamaları sayesinde topladığınız müşteri verisini kullanarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi geliştirerek çok daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilirsiniz.

 • İşletmenizi Dönüştürün

  IoT ile gelen bilgiye anlık erişim imkanı ve veriye dayanan içgörüler sayesinde, işletmenizin yönünü değiştirebilir ve inovatif gelir kaynakları yaratabilirsiniz.

 • Tasarruf Yapın ve Sürdürülebilirlik Sağlayın

  Akıllı yapılar, anlık verimi aktarımı sayesinde; aydınlatma, ısınma ve ve havalandırma gibi birçok hizmet için enerji tüketiminizi optimize etmenize yardımcı olur. Bu sayede, maliyetlerden tasarruf etmenin yanında enerji tüketimini ve karbon salınımını azaltarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

 • Yasa ve Regülasyonlara Uyum Sağlayın

  Akıllı teknolojiler; tüketiciler, ürünler, sürdürülerbilirlik, veri güvenliği, ve çalışan güvenliği gibi birçok konuyla ilgili regülasyonlara uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Değerli ticari veriler oluşturun ve bu verilere kolayca ulaşın

 • Kolay Erişim

  Akıllı cihazlarınızdan gelen verilere, bilgisayar veya uygulamalarla, ne zaman ve nerede isterseniz ulaşın.

 • Bilgi Toplama

  Operasyonel modeller ve istatistiklerle ilgili veri toplayın ve yüksek görsellikle takip edin.

 • Gelişmiş Müşteri Deneyimi

  Topladığınız içgörüleri kullanarak yeni iş fırsatlarını keşfedin, verimliliği artırın ve gelişmiş müşteri deneyimi sağlayn.

 • Gercek Zamanlı Bildirim

  Algoritmalar sayesinde olağandışı aktiviteleri ve trendleri yakalayın ve gerçek zamanlı bildirimler alın.

IoT; anında kullanmaya başlayabileceğiniz basit raf ürünlerinden, özel olarak hazırlanmış çözümlere uzanan çok geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube