IoT ve Akıllı Teknolojilerin Faydaları

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  İşinizi Optimize Edin

  IoT, varlıklarınızın gerçek zamanlı olarak veri aktarabilmesini sağlayarak, onların potansiyelini açığa çıkarır. Bu sayede verimliliğinizi yükseltebilir, karar verme hızınızı artırabilir ve tasarruf edebilirsiniz.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Bakım Maliyetlerinizi Düşürün

  Uzaktan Yönetim ve analitik, rutin bakım işlerinizi minimum seviyeye indirir. Bu teknolojiyle sistemleriniz kendi başına bakım ve tamir yapabilir; mühendisleriniz ve teknisyenleriniz zamanını daha verimli kullanabilir.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Müşterilerinizi Memnun Edin

  IoT uygulamaları sayesinde topladığınız müşteri verisini kullanarak, müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu sayede ürün ve hizmetlerinizi geliştirerek çok daha iyi bir müşteri deneyimi sunabilirsiniz.

 • İşletmenizi Dönüştürün

  IoT ile gelen bilgiye anlık erişim imkanı ve veriye dayanan içgörüler sayesinde, işletmenizin yönünü değiştirebilir ve inovatif gelir kaynakları yaratabilirsiniz.

 • Tasarruf Yapın ve Sürdürülebilirlik Sağlayın

  Akıllı yapılar, anlık verimi aktarımı sayesinde; aydınlatma, ısınma ve ve havalandırma gibi birçok hizmet için enerji tüketiminizi optimize etmenize yardımcı olur. Bu sayede, maliyetlerden tasarruf etmenin yanında enerji tüketimini ve karbon salınımını azaltarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Yasa ve Regülasyonlara Uyum Sağlayın

  Akıllı teknolojiler; tüketiciler, ürünler, sürdürülerbilirlik, veri güvenliği, ve çalışan güvenliği gibi birçok konuyla ilgili regülasyonlara uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Değerli ticari veriler oluşturun ve bu verilere kolayca ulaşın

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Kolay Erişim

  Akıllı cihazlarınızdan gelen verilere, bilgisayar veya uygulamalarla, ne zaman ve nerede isterseniz ulaşın.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Bilgi Toplama

  Operasyonel modeller ve istatistiklerle ilgili veri toplayın ve yüksek görsellikle takip edin.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Gelişmiş Müşteri Deneyimi

  Topladığınız içgörüleri kullanarak yeni iş fırsatlarını keşfedin, verimliliği artırın ve gelişmiş müşteri deneyimi sağlayn.

 • IoT ve Akıllı Teknoloji

  Gercek Zamanlı Bildirim

  Algoritmalar sayesinde olağandışı aktiviteleri ve trendleri yakalayın ve gerçek zamanlı bildirimler alın.

IoT; anında kullanmaya başlayabileceğiniz basit raf ürünlerinden, özel olarak hazırlanmış çözümlere uzanan çok geniş bir uygulama yelpazesi sunar.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube