Dijital İş Ortağınız olarak nesnelerin interneti (iot) ile işinizi büyütecek çözümler sunuyoruz

Dijital İş Ortağınız olarak
nesnelerin interneti (iot)
ile işinizi büyütecek çözümler sunuyoruz

Dijital İş Ortağınız Vodafone işletmeleri geliştiriyor

IoT Nedir?

IoT, birbirleri ile alakalı cihazların, makinaların ve nesnelerin otomatize bir şekilde birbirlerine veri ilettiği, bu verilerin firmalar, süreçler veya insanların faydasına işlendiği bir iletişim sistemleri topluluğudur. IoT çözümleri işletmelerin operasyonel verimliliklerini artırırken, iş süreçlerini iyileştirir ve dijital dönüşümlerini güçlendirir.

IoT teknolojileri, endüstriyel makinelerden kalp monitörlerine, sokak lambalarından soğutucu dolaplara her türlü varlığın ağa bağlanmasına olanak verir. Bu nesneler, bulundukları ortamı izleyen sensörlere ve iletişim sağlayabilmeleri için bir ağ bağlantısına sahiptir. İşletmeler IoT'yi, faaliyetleri sırasında gerçek zamanlı veri toplamak üzere kullanabilir ve böylece karar alma süreçlerini destekleyebilirler.


Otomotiv Otomotiv

Otomotiv

Otomotiv sektörünü bekleyen heyecan verici gelişmelerin temelinde IoT teknolojileri yer alıyor. Otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyacağı çözümleri hem global hem de yerel iş ortaklarımızla size sunuyor ve iş süreçlerinizi hızlandırmanız, daha karlı operasyonlar yürütmeniz için destek oluyoruz.

Detaylı Bilgi


Perakende Perakende

Perakende

Vodafone olarak perakende sektörünün ihtiyaçlarını iyi anlıyoruz ve perakendeye özel çözümler üretiyoruz. IoT ile mağazalarınızda dijital işaretlerle müşterinizn alışveriş sepetinden o anki hava durumuna özel ürünlere kadar geniş yelpazede hizmet sunabilirsiniz. IoT'un mağaza içi devrimini keşfedin.


Bankacılık, Finans Sigorta Bankacılık, Finans Sigorta

Bankacılık, Finans, Sigorta

Dijitalleşmeye en hızlı ayak uyduran, sürekli büyüyüp değişen bankacılık, finans ve sigorta sektörlerinde ihtiyaçlarınıza uygun Vodafone IoT çözümlerimizle dijitalleşme yolculuklarınızı destekliyoruz.

Detaylı Bilgi

Broşür için tıklayınız.

Enerji Enerji

Enerji

Aydınlatma ve ısıtma gibi bina sistemleri hem evlerde hem de ticari mülklerde yüksekenerji akışına sebep olabilir. Bu sistemlerde otomasyona geçmek, örneğin bina boş olduğunda ışıkları kapatmak veya iklimlendirme sistemini otomatik olarak ayarlamak, para tasarrufu ve güçlü bir yatırım getirisi sağlayabilir. Enerji sektörüne özel IoT çözümlerimiz ile işletmelerin süreçleri sadeleştirilerek, iyileştiriliyor ve verimlilikleri artırıyoruz.

Detaylı Bilgi

Broşür için tıklayınız.

Üretim Üretim

Üretim

Üretimi arttırmak ve üretim hatlarının kesintisiz çalışmasını sağlamak, IoT'un fabrika düzenini etkileyen unsurlarından sadece ikisi. IoT çözümlerimiz ile beraber üretim sektörünün dijitalleşmesine de katkı sağlıyoruz. Uzaktan Bakım ve Kontrol çözümünden, Değerli Varlık Takibine kadar birçok farklı hizmetimizle giderlerinizi azaltmanıza katkı sağlıyoruz.

Detaylı Bilgi


Sağlık Sağlık

Sağlık

IoT teknolojileri sağlık sektöründeki dijitalleşmenin temelinde yer alıyor. Hasta takibi, soğuk dolap takibi, ortam izleme hizmetleri gibi çözümlerimizle sağlık sektörünün dijitalleşmesini destekliyoruz.

Detaylı Bilgi

Broşür için tıklayınız.

Akıllı Şehirler Akıllı Şehirler

Akıllı Şehirler

IoT, geleceğin akıllı şehirlerinin ardındaki itici güçtür. Aynı zamanda, her türlü kamu hizmetini geliştirmenin şimdiden temellerini atıyor.

Akıllı şehirler için uçtan uca dijitalleştiren çözümler Vodafone'da. Çözümlerimizle vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırarak hayat kalitesini yükseltmeyi ve sürdürülebilir büyümeye katkı sağlamayı amaçlıyoruz.

Detaylı Bilgi

Philips Case'ini okumak için tıklayınız.

IoT Çözümlerimiz

Sürekli değişen iş dünyasında verimliliğini artırmak isteyen, daha çok anlık veriye ulaşarak kaynaklarını doğru planlamak isteyen dijital iş ortaklarımızı birçok farklı sektöre özel geliştirdiğimiz IoT çözümlerimizle destekliyoruz.

IoT'nin kullanıldığı sektör alanlarına sunduğu birçok çözümü var. İster otomotiv sektöründe olun ister sağlık sektöründe, IoT'nin size sunacağı çözümlerle geleceğe her zaman hazırsınız.

Detaylı Bilgi

Neden Vodafone?

Vodafone olarak 25 yıllık tecrübeyle, 50'yi aşkın ülkede 55 Milyon'dan fazla "Nesne'ye" hayat veriyoruz.

IoT'deki yeteneklerimizin sürekli geliştirilmesi ve Darbantta Nesnelerin İnterneti (NB-IoT) gibi teknolojilere geçişlerle beraber art arda 4 yıldır Dünya Çapında Yönetilen Makinalar arası internet (M2M) hizmetlerinde Gartner Magic Quadrant Lideri* olarak seçiliyoruz.

Vodafone Türkiye olarak Türkiye'de ilk kez "Nesnelerin İnterneti Platformu"nu hayata geçirdik. Darbantta Nesnelerin İnterneti teknolojisini Türkiye'nin 81 ilinde kullanıma sunan ilk operatör yine Vodafone.

IoT projeleri zorlu olabilir. Vodafone'da bunu kolay hale getirmeyi hedefliyoruz. Rakipsiz IoT deneyimi, güvenli küresel ağlar ve IoT çözümlerini sadeleştiren çözümlerle Vodafone olarak global deneyimimizden aldığımız güçle dijitalleşme yolunuzda her zaman çözüm ortağınız olmaya hazırız.

Detaylı Bilgi

Videolar

Nesnelerin İnterneti

IoT, birbirleri ile alakalı cihazların, makinaların ve nesnelerin otomatize bir şekilde birbirlerine veri ilettiği, bu verilerin firmalar, süreçler veya insanların faydasına işlendiği bir iletişim sistemleri topluluğudur. IoT çözümleri işletmelerin operasyonel verimliliklerini artırırken, iş süreçlerini iyileştirir ve dijital dönüşümlerini güçlendirir.

Akıllı Yaşam Çözümleri

Akıllı Şehirler

Gratis

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midmain_icn_My_Vodafonenetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube