Vodafone Business Bulut Çözümleri

Vodafone Business Bulut Bilişim Çözümleri

Vodafone Business Bulut Bilişim Çözümleri

Uçtan uca, güvenli, verimli ve sürdürülebilir altyapı hizmeti sağlamak için her sektöre ve her ölçekteki işletmeye yönelik özel ve kişiselleştirilmiş esnek bulut bilişim çözümleri Vodafone Business’ta.

İşletmenize ait IT kaynaklarını ve kritik iş yüklerini Vodafone Bulut sunucularında barındırın; Vodafone Business Bulut Bilişim Çözümlerinin sağladığı en güncel teknolojik altyapı ile kaynaklarınızı en verimli şekilde kullanın ve yönetin.

İhtiyacınıza En Uygun Bulut Bilişim Çözümlerini Keşfedin

Neden Vodafone Business Bulut Çözümleri

Türkiye’de 3 Veri Merkezinde Yedekli Altyapı

Türkiye’de 3 Veri Merkezinde Yedekli Altyapı

7/24 Yönetilen Hizmet Uzmanları

7/24 Yönetilen Hizmet Uzmanları

28 Ülkede Bulut Hizmeti

28 Ülkede Bulut Hizmeti

Dünyada 800 bin m2 veri merkezi alanı

Dünyada 800 bin m2 veri merkezi alanı

Bulut Bilişim Çözümlerimizi Keşfedin!

 

İşletmenizin verilerini hiçbir kurulum ücreti ödemeden Türkiye’deki Vodafone Bulut Bilişim veri merkezlerine kolayca taşıyarak kaynaklarınızı daha esnek ve verimli kullanmaya hemen başlayın.

 

RedTech Bulut Bilişim ve İş Sürekliliği Çözümlerini webinarımızda Bulut ve Yedeklilik Teknolojilerini ve sektöründe lider iş ortaklarımızla konuştuk, kaçırmadan izleyin!

Genel Bulut Çözümü

Genel Bulut Çözümü ile kullanıma hazır yazılım uygulamalarından, eksiksiz kurumsal düzeyde altyapılara ve geliştirmeye kadar her türlü bilgi işlem kaynağından, ölçeklenebilir ve esnek bir yapıda faydalanabilirsiniz.

Özel Bulut Çözümü

Özel Bulut Çözümü ile işletmeniz özelinde, yalnızca işletmeniz tarafından kullanılmak üzere oluşturulan bir bulut bilişim ortamı yaratılır. İşletmenizi özel donanım aracılığıyla sizi diğerlerinden tamamen izole ederek maksimum altyapı güvenliği ve denetimi sağlar.

Hibrit Bulut Çözümü

İşletmenizin Genel Bulut ve Özel Bulut çözümleri bir araya getiren Hibrit Bulut çözümü ile birden fazla bulut altyapılarında çalışan iş yükleriniz ve uygulamalarınız için daha kolay erişim ve yönetimin sağlayabilirsiniz.

4 Kolay Adımda Vodafone Business Bulut Çözümleri'ni Kullanmaya Başlayın

Ürün ile ilgilendiğinizi belirttikten sonra çağrı merkezimiz sizi arayarak Teknoloji Satış Yöneticilerimiz adına randevu alır.

Teknoloji Satış Yöneticilerimiz şirketinizi ziyaret edip satın alma işlemlerinizi gerçekleştirir

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiiniz

Ürün ile ilgili ek bir destek ihtiyacı durumunda yetkili GSM numaranızdan 542’yi tuşlayarak Özel Teknoloji Danışmanınıza ulaşabilirsiniz