Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Vodafone Tüketici Hakları

Madde 1: Eşitlik Hakkı

Mobil iletişimden faydalanmak herkesin hakkıdır. Vodafone, cep merkezlerinde her bütçeye uygun akıllı cep telefonu tarifeleri sunar.

Madde 2: Şeffaflık Hakkı

Şeffaf hizmet almak herkesin hakkıdır. Vodafone, kazanmış olduğunuz promosyon TL’leri daha yüksek fiyattan değil kendi tarifenizin fiyatından kullandırır.

Madde 3: Seçme Hakkı

Özgürce seçmek herkesin hakkıdır. Vodafone, internet paketlerini sadece aylık değil, ihtiyacınız kadar internet kullanmanız için haftalık, günlük, saatlik olarak da sunar.

Madde 4: Vazgeçme Hakkı

Vazgeçmek herkesin hakkıdır. Vodafone, numaranızı taşıyıp ilk 30 gün içerisinde çekim kalitesinden memnun kalmazsanız paranızı iade eder.

Madde 5: Uluslararası İletişim Hakkı

Uluslararası iletişim kurabilmek herkesin hakkıdır. Vodafone, küresel şebekesindeki ülkelerde yurtiçi fiyatlarla konuşmanızı sağlar.

Madde 6: Kontrol Hakkı

Harcamalarını kontrol altında tutmak herkesin hakkıdır. Vodafone, tarifenizdeki dakikaların %80’ini harcadığınızda sizi bilgilendirir, fatura tutarınızı kontrol etmenizi kolaylaştırır.

Madde 7: Destek Hakkı

Zor durumda destek almak herkesin hakkıdır. Vodafone, bakiyeniz tükense de iletişiminizi devam ettirmeniz için size ilave bakiye yükler, mağdur olmanızı engeller.

Madde 8: Kolaylık Hakkı

Hizmete kolayca ulaşmak herkesin hakkıdır. Vodafone, çağrı merkezindeki Sesli İmza Hizmeti ile sizi hemen sesinizden tanır, gereksiz zaman kaybetmenizi önler.

Madde 9: Geri Bildirim Hakkı

Görüş bildirmek herkesin hakkıdır. Vodafone, hizmet aldığınız her noktada görüşlerinizi alır ve size daha iyi hizmet verebilmek için önerilerinizi değerlendirir.

Madde 10: Güvenlik Hakkı

Kişisel bilgilerinin korunması herkesin hakkıdır. Vodafone, kişisel bilgilerinizi ISO 27001 uluslararası kalite standartlarıyla belgelenmiş güvenlik sistemiyle korur.