FreeZone Güzellikleri

FreeZone Güzellikleri

Vodafone’un 26 yaş altı gençlik markası FreeZone’un Güzelliklerle dolu dünyasında tarifene ek GB hediyesinden popüler marka indirimlerine, oyun hediyelerinden ücretsiz platform üyeliklerine kadar cebini düşünen birçok fırsat seni bekliyor!

Tarifeler ve Paketler

+8 GB Hediye

Genç Süper Kolay Paket 16

205

/ay
8GB
+ Sınırsız
WhatsappTiktokInstagramTwitterFacebookPubG MobileLeague of Legends: Wild RiftFree FireTeamfight Tactics MobileZula MobileTwitchDiscord
WhatsappTiktokInstagramTwitterFacebook
Seç
Youtube Premium Hediye

Genç Cebine Uyan 24GB

Sonraki 9 ay 270 TL/ay

235

/ilk 3 ay
16GB
+ Sınırsız
WhatsappTiktokInstagramTwitterTwitchPubg Mobile
WhatsappTiktokInstagramTwitterTwitch
1000 DK + 250 SMS
Durma Özelliği Hediye!
Seç
Opet'te 100TL Yakıt Puan

Genç Red Sınırsız İletişim 40GB Paketi

Sonraki 9 ay 325 TL/ay

260

/ilk 3 ay
20GB
+ SINIRSIZ
TikTokWhatsappInstagramTwitterTwitchPubg Mobile
TikTokWhatsappInstagramTwitterTwitch
2000 DK + 250 SMS
Ücretsiz Durma Özelliği!
Popüler markalarda indirim!
Seç
Tüm tarifeleri gör

Her Ay FreeZone Güzelliklerinden Yararlanmak İçin Hattını Üzerine Tanımla!

26 yaş altındaysan ve hattın başkasının üzerine tanımlıysa hemen formu doldur, hattını üzerine tanımla ve FreeZone Güzelliklerinden faydalanmaya başla!

Hattımı üzerime tanımla

Blog

TikTok Keşfete Nasıl Düşülür?

TikTok Keşfete Nasıl Düşülür?

Sosyal medya kullanımının hayatlarımızdaki hızlı yükselişi beraberinde birçok yeni kavramı da yaşamlarımıza dahil etti. Son yıllarda bu kavramlar içerisinde en sık duyduklarımızdan biri ise; “keşfete düşmek”. Özellikle de sosyal medyada fenomen olmak ya da takipçi sayısını arttırmak isteyen kullanıcılar için içeriklerinin keşfete düşmesi oldukça önemlidir. Bu içeriğimizde çektikleri videoları keşfete nasıl düşüreceğini araştıran TikTok kullanıcıları için keşfete düşme taktiklerini inceleyeceğiz. Eğer sen de bu taktikleri merak ediyorsan içeriğimizi okumaya devam et.

Mobil Multiplayer Oyun Önerileri

Mobil Multiplayer Oyun Önerileri

Arkadaşlarla oyun oynamak için bilgisayara ihtiyacın yok. Multiplayer oyunlar mobil üzerinden de oynanabiliyor. Oyunları arkadaşlar ile oynamak kazanma ihtimalini artırıyor. Birlikte kurulan taktikler ve oluşturulan stratejiler ile sen de liderler arasındaki yerini al! Multiplayer oyunlar oyun severlerin gözdesi. Oyun ve sohbeti buluşturan Multiplayer oyunlar, yüzlerce seçeneğe sahip.

YouTube Premium Farklı Cihazlarda Kullanılır mı?

YouTube Premium Farklı Cihazlarda Kullanılır mı?

YouTube Premium, YouTube video platformu tarafından sunulan bir abonelik iş modeli hizmetidir. Hizmet, içeriğe reklamsız erişimin yanı sıra, premium YouTube Originals programına erişim, mobil cihazlarda video indirme, arka planda video oynatma ve YouTube Music üzerinden müzik akışı hizmetine erişim sağlar. Hizmet, 100'den fazla ülkede kullanılır ve her ülkede farklı aylık veya yıllık ücretler ve paketler mevcuttur.

Sıkça Sorulan Sorular