En Popüler TikTok Efekt ve Filtreleri

31 Ocak 2024

En Popüler TikTok Efekt ve Filtreleri

TikTok son zamanların en popüler uygulaması, özellikle gençler arasında:) TikTok kazandığı ün ile birçok uygulamayı geride bırakacak bir düzeyde görünüyor. Bunu pekiştiren de bağımsız kısa videolara eklenebilen çeşitli özel efektler, müzik yerleştirme gibi yaratıcılık unsurları. Bir bakıma TikTok uygulamasındaki bu popülerliğin önemli bir kaynağı da TikTok efektlerinden geliyor. Kabul etmek lazım, TikTok videolarını özelleştirmek ve ayrıntılar eklemek için kullanılan bu uygulamalar sayesinde videonun etkisi sandığından çok daha fazla artıyor.

 

TikTok efektleri içinde bazıları var ki bir trend olarak görülüyor. Vodafone FreeZone, gençler için #SaçmaGüzelŞey akımını başlattı. Peki sen hazır mısın bu akıma?

 

TikTok Filtre ya da TikTok Efekt Nasıl Eklenir?

 

TikTok’da yaratıcılığını kullanmanın zamanı gelmiş olabilir! İşin sırrı TikTok filtre ve TikTok efekt kullanmakta. Zaten TikTok uygulamasını eğlenceli yapan da bu değil mi? 4 adımda TikTok videolarını çekebilir ve beğeni sayılarındaki artışlarla gurur duyabilirsin:)

 

1 - Eklemek için kamera ekranında kırmızı kayıt düğmesinin sol tarafında bulunanefektler” seçeneğine dokun.

2 - Çeşitli kategorileri görüntüle ve bir düzenleme seçeneğine dokun.

3 - Önizleme yaptıktan sonra bir seçim yap.

4 - Kayıt ekranına dokunduğunda video oluşturmaya başlayabilirsin.

 

TikTok videolarına filtre eklemek de seçenekler arasında:

 

- Ekranın sağ tarafında bulunan “filtreler” seçeneğine dokun.

- Kullanmak istediğin bir filtre seç ve videonu tamamla.

 

En popüler TikTok filtresi olarak güzellik filtresi ön planda. Çünkü bu filtreyi kullanarak resmi rötuşlamak, bulanıklığı ayarlamak, çarpma ve kusurları ortadan kaldırmak kolaylaşıyor. Özellikle parlak güneş ışığında çekim yapıyorsan işin kolaylaşabilir. Bildiğin gibi çok fazla parlama ve bozulma çekim yapanların kabusu:) İşte “güzellik” filtresi onlardan kurtulmaya yardımcı oluyor. Daha bitmedi! TikTok efektleri arasında TikTok ışıltı efekti ve TikTok dalgalanma, denemeniz gereken 2 TikTok efekti olarak merak uyandırıyor. Yok hala bu seçenekler bana yetmiyor ben daha ilginç bir şeyler arıyorum diyorsan Vodafone FreeZone’un Saçma Güzel Brush efektini denemelisin! Parıltılı ve renkli olan bu efektin eğlencesi Vodafone FreeZone’un #SaçmaGüzelŞey akımı ile katlanıyor. Vodafone FreeZone’lulara özel fırça ile sen de hemen bu popüler akıma katılabilirsin! Yapman gereken ilk şey; uygulamada yer alan filtrelerde Saçma Güzel Brush Efekti’ne tıklayarak bir tünel çizmek. Biz de bu tünelin ucunda bize hayatında gördüğün en saçma güzel şeyi göstermeni bekliyor olacağız. Ayrıca başkalarının ürettiği saçma güzel içerikleri de sayfamıza gelerek izleyerek, çılgınlıklara ortak olabilirsin!

 

Vodafone FreeZone ile Bir İlk Yaşanıyor

 

Biliyorsun ki; TikTok uygulamasını kullananlar için hassas bir konu da internet. İşte Vodafone FreeZone internetinden yemeyen TikTok ile sana kendini gösterme fırsatı sunuyor. Böyle bir internet deneyimi hayal edebiliyor muydun? FreeZone’luysan artık çok yakınsın:) Hatta TikTok dünyasında videolarıyla aranan kişi sen olabilirsin.

 

Vodafone FreeZone standart bir TikTok brush faaliyetini çok çok aşıyor. Daha renkli, daha parıltılı bir TikTok keyfi seni bekliyor.

 

Vodafone FreeZone genç paketler ile bol dakika, bol SMS ve bol GB seninle! Seçtiğin FreeZone Paketi’ne göre TikTok, Instagram, Twitch, PUBG Mobile, League of Legends: Wild Rift ve daha fazla uygulamada sınırsız GB ile FreeZone dünyasına adımını at, 26 yaş altı gençler için hazırlanan online’a özel indirimleri yakala! Red tarifelerini kullanan FreeZone’lular tarifelerine ek 40 GB'ye kadar, Cebine Uyan tarifeleri kullanan FreeZone’lular tarifelerine ek 24 GB’ye kadar, Süper Kolay Paket kullanan FreeZone'lular ise tarifelerine ek 24 GB’ye kadar internet kazanıyorlar. Kısaca, sana uyanı seç ve yaratıcılığını konuşturmaya başla. Çünkü FreeZone’luysan paketindeki internetten yemeden dilediğin gibi içerik üretip tüketebilirsin!

 

İnternetini kafana takmadan doyasıya Tiktok’ta takılabileceğin sana özel FreeZone tarifelerini hemen incele!

 

Teklifleri Gör!