FreeZone’lulara Kahve Dünyası’ndan Bedava Kahve Fırsatı! | Vodafone

Vodafone FreeZone'lulara Kahve Dünyası'ndan Her Hafta 2 Kez Kahve Dünyası'ndan Bedava Kahve Fırsatı!

Vodafone FreeZone’lulara özel Kahve Dünyası’ndan Bir Kahve Alana Bir Kahve Bedava Kampanyası Vodafone Yanımda uygulamasında seni bekliyor!

 

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

 

Kahve Dünyası kampanyasından 26 yaş altı aktif tüm Vodafone FreeZone müşterileri yararlanabilir.

 

Kampanyaya nasıl katılım sağlanır?

 

Vodafone Yanımda üzerinden Fırsatlar Dünyası’nda yer alan kampanya sayfasından “Fırsatı Kullan” butonuna basarak şifre alınıp Kahve Dünyası görevlisine iletilerek kampanyadan faydalanılabilir.

 

Kampanya hangi kahvelerde geçerlidir?

 

Kampanya, flat white, affagato, aromalı latte serisi, winter cortado ve tuzlu-karamelli latteler dışında Kahve Dünyası şubelerinde satışa sunulan masaya servis ve Al-Götür ile tüm boylardaki servis ve al-götür kahvelerde geçerlidir. Sıcak ve soğuk kahve ürünlerinde kullanılan aroma ve şurup gibi ek lezzetler kampanya kapsamına dahil olmayıp ayrıca ücrete tabidir.

 

Kampanya hangi şubelerde geçerlidir?

 

Kampanya Kahve Dünyası Ankara Ekonomi Bakanlığı Mağazası, Kahve Dünyası Eminönü Mağazası, Havaalanı Mağazaları ve satış noktaları, Kiosk/Corner Mağazalar, Metro İstasyonları ve Kahve Dünyası Al-Götür Mağazaları ile internet satış mağazası haricindeki tüm Kahve Dünyası Mağazalarında geçerli olacaktır.

 

Bu kampanya harikaymış, nasıl FreeZone’lu olurum mu diyorsun? Hemen tıkla, Vodafone FreeZone’un avantajlarla dolu dünyasında yerini al!

Vodafone Yanımda Uygulaması ile hattınızla ilgili tüm işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.