Apple iPhone X 2.El Mükemmel
Apple iPhone X 2.El Mükemmel

Apple iPhone X 2.El Mükemmel

Renk: Beyaz
Dahili Hafıza: 64GB
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
17.988

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.

Kutunun İçindekiler

Kutu içerisinde 3 adet ürün bulunuyor

Apple iPhone X 2.El Mükemmel

Uyumlu Şarj Cihazı Hediyesi

Kullanım Kılavuzu ve Diğer Belgeler

Bu cihaz mükemmel kategorisindedir.

Çok İyi Durumda
Tüm fonksiyonları test edilmiştir.
Sorunsuz çalışmaktadır.
Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş olabilir.
Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan çok iyi durumdaki cihazdır.
Mükemmel Durumda
Tüm fonksiyonları test edilmiştir.
Sorunsuz çalışmaktadır.
Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş veya sadece temizlenmiş olabilir.
Görünüm olarak sıfıra yakın cihazdır. Kılcal çizikleri olabilir.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Sertifikalı Yenilenmiş Cihaz
Sertifikalı Yenilenmiş Cihaz

Yenilenmiş ürünlerimiz, sertifikalı yenileme merkezi tarafından tüm kontrolleri yapılmış, tüm fonksiyonları kapsamlı şekilde test edilmiş, bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş ve yenileme merkezi garantili olarak yenilenmiş şekilde satışa sunulmaktadır.

1 Yıl Garantili
1 Yıl Garantili

İlk yıl içerisinde cihazınızda teknik bir arıza olduğu durumda cihazınız garanti kapsamında onarılır.

Mükemmel
Mükemmel

Görünüm olarak sıfıra yakın cihazdır. Kılcal çizikleri olabilir. Sorunsuz çalışmaktadır. Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş veya sadece temizlenmiş olabilir. Tüm fonksiyonları test edilmiştir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Siparişiniz tüm iller için ücretsiz olarak 3-6 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. İstanbul içi ücretsiz hızlı teslimat ise 3-6 saat sürebilmektedir. Saat 15:00 sonrasında oluşturulan siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

14 Gün İçinde Koşulsuz İade
14 Gün İçinde Koşulsuz İade

Cihazınızı teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde herhangi bir sebepten iade etmenize karşılık paranızın tamamı iade edilir.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Vodafone Faturaya Ek Cihazlar Çözüm Uzmanlarımız sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Cihazların teknik ve fiziki durumu test edilmiştir. Yenileme merkezinde iyileştirmeleri yapılmıştır ve 1 yıl süre ile distribütor (Ouno Servis A.Ş) garantisi sunulmaktadır.

Ouno Servis A.Ş, Ticaret Bakanlığı ile yetkilendirilmiş, TSE tarafından, TS 13906 yönetmeliğine uygun olarak kurulduğu ve çalıştığı denetlenerek tespit edilmiş ve belgelendirilmiş Cep Telefonu Yenileme Merkezi’dir.

Yapılan Cihaz Testleri:

 • FMI - Android testi
 • Çizik kontrol
 • Ekran Sabitleme
 • Kozmetik
 • Tuş takımı fonksiyon
 • Tuş takımı kozmetik
 • Kamera ve flash kontrol
 • Kamera ve flash camı kontrol 
 • Sim kart test 
 • On-Off test
 • Şarj Test
 • Batarya test
 • Ekran Test
 • Ekran leke renk test
 • Dokunmatik test
 • Sensör test
 • Ön kamera test
 • Titreşim test
 • Video test 
 • Video ses test
 • Konuşma testi
 • Kulaklık testi
 • Wifi test
 • Bluetooth testi
 • IMEI kontrol 
 • Kulaklık yuvası kontrol 
 • Şarj soketi kontrol 
 • Vida kontrol 
 • Parmak izi sensörü kontrol 
 • Hijyen temizlik
 • Cihaz sterilizasyonu
Yenilenmiş bir şekilde sunulan ikinci el cihazlara yönelik kapsamlı bir değerlendirme yaparak kullanıcı deneyimini artırabilirsiniz. İkinci el cep telefonları üzerinden bütçe tasarrufu sağlayacak adımlar atabilirsiniz. Vodafone üzerinden ikinci el iPhone modellerini inceleyebilirsiniz. Yenilenmiş bir şekilde sunulan iPhone modellerini inceleyerek daha verimli bir süreç geçirebilirsiniz. Farklı testlerden ve kalite kontrol aşamalarından geçtikten sonra kullanıcı deneyimine sunulan cihazları değerlendirerek çok yönlü bir deneyim elde edebilirsiniz. Yenilenmiş iPhone modelleri arasında yer alan iPhone X için kapsamlı bilgi alabilirsiniz. iPhone X ikinci el seçeneklerini bir arada görüntüleyerek çok yönlü bir ön araştırma gerçekleştirebilirsiniz. Yenilenmiş iPhone X hakkında fiyat ve özellik bilgisi alarak araştırmayı tamamlayabilirsiniz.
Yenilenmiş iPhone X mükemmel görünüm olarak sıfıra yakın cihazlar için kullanılıyor. Telefonda kılcal çizikler görülebilmesine rağmen büyük bir sorun gözlemlenmiyor. Sorunsuz bir şekilde çalışan iPhone X yenilenmiş orijinal parçalarla ya da ikame parçalarla yenileniyor. Yenileme işleminden geçmiş ya da sadece temizlenmiş olan mükemmel durumdaki cihazlar tüm fonksiyonları test edildikten sonra kullanıcı deneyimine sunuluyor. Bu sayede daha verimli ve keyifli bir kullanım söz konusu oluyor.
İkinci el iPhone X mükemmel renkleri kullanıcı zevklerine hitap ediyor. Kullanıcı odaklı bir yapı sunan renkler sayesinde kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlanıyor. Yenilenmiş iPhone X mükemmel renkleri arasında: - Siyah - Beyaz
Yenilenmiş iPhone X mükemmel hafıza özellikleri cihaz içerisine uygulama yüklenmesini sağlıyor. Cihaz içerisine yüklenen uygulamalardan maksimum verim elde etme imkânı sunulduğu için çok yönlü bir deneyim sağlanıyor. iPhone X mükemmel cihaz içerisinde 64 GB ve 256 GB depolama alternatifleri mevcut.
Yenilenmiş telefon olarak adlandırılan modeller bakım ve onarım işlemleri tamamlanmış ikinci el cihazlar şeklinde açıklanabilir. Sertifikalı yenileme merkezi tarafından çeşitli testlere maruz kalmış ikinci el cihazlar daha düşük fiyatlarla kullanıcı deneyimine sunuluyor. Bu sayede bütçe dışına çıkmadan istenilen cihaza sahip olmak mümkün oluyor. Yenilenmiş telefonların çeşitli seviyeleri mevcut. Mükemmel ya da çok iyi telefon modellerinde herhangi bir performans kaybı söz konusu değil. Cihaz fonksiyonlarından yararlanma işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleşiyor. Yenileme merkezi tarafından garantili bir şekilde satışa sunulan iPhone X 2. el bu seçeneklerden biri. Yenilenmiş ve testlerden geçmiş bir şekilde kullanıcı deneyimine sunulan iPhone X ikinci el, bütçe tasarrufu konusunda önemli avantajlar kazandırıyor.
Birçok cep telefonu Vodafone’da ikinci el olarak kullanıcılara sunuluyor. Ancak bir telefonun Vodafone’da ikinci el olarak satılabilmesi için bazı test ve kontrollerden geçmesi gerekiyor. Yenilenmiş ürünler, sertifikalı yenileme merkezi tarafından tüm kontrolleri yapılmış, tüm fonksiyonları kapsamlı şekilde test edilmiş, bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş ve yenileme merkezi garantili olarak yenilenmiş şekilde satışa sunulmaktadır. İlk yıl içerisinde cihazınızda teknik bir arıza olduğu durumda cihazınız garanti kapsamında onarılır. Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan cihazdır. Sorunsuz çalışmaktadır. Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş olabilir. Tüm fonksiyonları test edilmiştir. Bu testler şu şekilde listelenebilir:
Yenilenmiş iPhone telefon alırken kasa kısmı için ne gibi kontrol ve testlerin yapıldığını öğrenmek önemlidir. Çizik kontrol testi, kozmetik testi, tuş takımı kozmetik kontrolü, ekran leke renk testi bu konuda önemli olan testlerdir. Ayrıca hijyenik kontrol ve cihaz sterilizasyonu da tüm testler tamamlandığında yapılır. Tuş takımı kontrollerinin ve testinin yapılması da kullanımdan iyi bir performans alabilmek için önemlidir.
Kamera testleri de oldukça önemlidir. Hem ön hem arka kamera için çekim, piksel, flash ve flash camı gibi kontrol ve testler yapılır.
Akıllı telefonlarda bulunan parmak izi ve sensör gibi eklentiler kişisel bilgilerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Yenilenmiş iPhone telefonlarda da bu gibi testlerin yapımına dikkat edilir.
Video izleme, indirme, konuşma, kayıt alma gibi işlemler için de test yapılır. Yenilenmiş telefonlarda bu gibi ayrıntıların testini yapmak oldukça önemlidir.
Mobil telefonlarda bulunan ve o cihaza özel olan IMEI kodu, cep telefonunu kötü niyetli girişimler ve öngörülmesi zor durumlar karşısında koruyor. IMEI kodu bulunmayan telefonlar; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirli bir süre sonunda kapatılıyor. Mobil cihazınızın yasal yollarla ithal edilip edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup olmadığını anlamak için IMEI numarası oldukça önemlidir. Bu kontroller de mutlaka yapılır.
Yenilenmiş iPhone X’lerin birden fazla avantajı sağlayabilir. Genel olarak çok daha uygun bir fiyat ile piyasada bulunabilirler. Orijinal üründen ve orijinal fiyattan daha uygun bir fiyata belli özellikleri edinmek mümkün olabilir. Bu sayede kullanıcılar tasarruf edip bütçelerine daha uygun yenilenmiş iPhone X alabilir. Yenilenmiş iPhone X avantajlarına erişebilmek için farklı metotlar bulabilirsiniz. Çok sayıda farklı imkânı karşınıza sunması sayesinde isabetli bir alışveriş imkânı tanıyor.
Yenilenmiş iPhone X avantajlarından bir diğeri ise doğa dostu olması. Yenilenmiş telefonlar, atık elektronik ekipmanların yeniden araması aracılığıyla yapıldığı için, doğaya atılmış malzemelerin miktarını azaltıyor. Haliyle bir Yenilenmiş iPhone X değiştirirken komple bütün parçaların çöpe gitmesi yerine, çok daha doğa dostu ve ekolojik bir üretim döngüsü yapılabiliyor. Bir yandan en güncel özelliklere ulaşırken, bir yandan da doğa ile ilgili endişeleriniz var ise böyle bir ürün sizin için de diğer insanlar için de daha verimli ve sürdürülebilir olabilir.
Yenilenmiş cep telefonları kategorisi ile farklı modelleri ve markaları detaylı araştırabilirsiniz. iPhone X ikinci el fiyatları için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ile satın almak istediğiniz modelin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Bütçe dışına çıkmadan verimli bir araştırma süreci geçirmek için fiyat aralıkları oluşturabilirsiniz. Alt ve üst fiyatları belirleyerek zamanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Favori ürünlerinizden oluşan listeler yaparak sonraki araştırma için avantaj sağlayabilirsiniz.
Vodafone üzerinden iki farklı seçenekle ikinci el telefon satın alabilirsiniz. Bunlardan ilki faturanıza ek ödeme ile 2. el telefon almak. Diğer seçenek de kredi kartı ile peşin ikinci el telefon almak şeklindedir. Faturaya ek iPhone X 2. el satın alma şartları aşağıdaki gibi incelenebilir: - Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone müşterisi olmanız gerekmektedir. - Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir. (Eğer müşteri telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir. - Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir. - Kara-gri listede olmamanız gerekmektedir - Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz. Belirtilen koşullar sağlandığı takdirde ikinci el iPhone X cep telefonunu faturaya ek seçenekler ile satın alabilirsiniz.

Tüm cihazlar uyumlu şarj kablosu ve şarj adaptörü ile gönderilmektedir. Kutunun içerisinde Apple iPhone X 2.El Mükemmel telefon, şarj kablosu, şarj adaptörü bulunmaktadır.

Apple iPhone X 2.El Mükemmel
Apple iPhone X 2.El Mükemmel
4.40
/ 5 üzerinden
27 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 784
% 53
% 42
% 81
% 6

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
4
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
4
27 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
BM
28 Gün önce, BE** M.** - Tekirdağ

stok ne zaman gelir

MT
34 Gün önce, MU** T.** - Bursa

nicee

AA
64 Gün önce, AN** A.** - İstanbul

ürün stocklara ne zaman gelir?

69 Gün önce, ZÜ** Ş.** - Yozgat

ben bu cihazı almak istiyorum

EA
108 Gün önce, EM** A.** - Ankara

cihaz çok güzel