Apple iPhone X 2.El Çok iyi
Apple iPhone X 2.El Çok iyi
Apple iPhone X 2.El Çok iyi
Apple iPhone X 2.El Çok iyi

Apple iPhone X 2.El Çok iyi

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: 64GB
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
17.568

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Kutunun İçindekiler

Kutu içerisinde 3 adet ürün bulunuyor

Apple iPhone X 2.El Çok iyi

Uyumlu Şarj Cihazı Hediyesi

Kullanım Kılavuzu ve Diğer Belgeler

Bu cihaz çok iyi kategorisindedir.

Çok İyi Durumda
Tüm fonksiyonları test edilmiştir.
Sorunsuz çalışmaktadır.
Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş olabilir.
Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan çok iyi durumdaki cihazdır.
Mükemmel Durumda
Tüm fonksiyonları test edilmiştir.
Sorunsuz çalışmaktadır.
Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş veya sadece temizlenmiş olabilir.
Görünüm olarak sıfıra yakın cihazdır. Kılcal çizikleri olabilir.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Sertifikalı Yenilenmiş Cihaz
Sertifikalı Yenilenmiş Cihaz

Yenilenmiş ürünlerimiz, sertifikalı yenileme merkezi tarafından tüm kontrolleri yapılmış, tüm fonksiyonları kapsamlı şekilde test edilmiş, bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş ve yenileme merkezi garantili olarak yenilenmiş şekilde satışa sunulmaktadır.

1 Yıl Garantili
1 Yıl Garantili

İlk yıl içerisinde cihazınızda teknik bir arıza olduğu durumda cihazınız garanti kapsamında onarılır.

Çok iyi
Çok iyi

Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan cihazdır. Sorunsuz çalışmaktadır. Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş olabilir. Tüm fonksiyonları test edilmiştir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Siparişiniz tüm iller için ücretsiz olarak 3-6 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. İstanbul içi ücretsiz hızlı teslimat ise 3-6 saat sürebilmektedir. Saat 15:00 sonrasında oluşturulan siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.

14 Gün İçinde Koşulsuz İade
14 Gün İçinde Koşulsuz İade

Cihazınızı teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde herhangi bir sebepten iade etmenize karşılık paranızın tamamı iade edilir.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Vodafone Faturaya Ek Cihazlar Çözüm Uzmanlarımız sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Cihazların teknik ve fiziki durumu test edilmiştir. Yenileme merkezinde iyileştirmeleri yapılmıştır ve 1 yıl süre ile distribütor (Ouno Servis A.Ş) garantisi sunulmaktadır.

Ouno Servis A.Ş, Ticaret Bakanlığı ile yetkilendirilmiş, TSE tarafından, TS 13906 yönetmeliğine uygun olarak kurulduğu ve çalıştığı denetlenerek tespit edilmiş ve belgelendirilmiş Cep Telefonu Yenileme Merkezi’dir.

Yapılan Cihaz Testleri:

 • FMI - Android testi
 • Çizik kontrol
 • Ekran Sabitleme
 • Kozmetik
 • Tuş takımı fonksiyon
 • Tuş takımı kozmetik
 • Kamera ve flash kontrol
 • Kamera ve flash camı kontrol 
 • Sim kart test 
 • On-Off test
 • Şarj Test
 • Batarya test
 • Ekran Test
 • Ekran leke renk test
 • Dokunmatik test
 • Sensör test
 • Ön kamera test
 • Titreşim test
 • Video test 
 • Video ses test
 • Konuşma testi
 • Kulaklık testi
 • Wifi test
 • Bluetooth testi
 • IMEI kontrol 
 • Kulaklık yuvası kontrol 
 • Şarj soketi kontrol 
 • Vida kontrol 
 • Parmak izi sensörü kontrol 
 • Hijyen temizlik
 • Cihaz sterilizasyonu
Vodafone’da birçok ürün ikinci el olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu ürünler bazı test ve kontrollerden geçerse ikinci el satış kategorisinde yerini alıyor. İncelemekte olduğunuz iPhone X yenilenmiş model de bunlardan biri. Söz konusu ürün çok iyi kategorisi ile kullanıcılara sunuluyor. Çok iyi kategorisinde yer alan iPhone X ikinci el tüm fonksiyonları test edilerek kullanıcıya sunuluyor. Sorunsuz çalıştığı önceden tespit ediliyor. Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş veya sadece temizlenmiş olan telefonlar bu kategoride yer alabilir. Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan çok iyi durumdaki cihazlar da bu kategoride bulunabilir. Yenilenmiş iPhone X bazı testlerden geçerek satışa sunuluyor.
Birçok cep telefonu Vodafone’da ikinci el olarak kullanıcılara sunuluyor. Ancak bir telefonun Vodafone’da ikinci el olarak satılabilmesi için bazı test ve kontrollerden geçmesi gerekiyor. Yenilenmiş ürünler, sertifikalı yenileme merkezi tarafından tüm kontrolleri yapılmış, tüm fonksiyonları kapsamlı şekilde test edilmiş, bakım ve onarım işlemlerinden geçirilmiş ve yenileme merkezi garantili olarak yenilenmiş şekilde satışa sunulmaktadır. İlk yıl içerisinde cihazınızda teknik bir arıza olduğu durumda cihazınız garanti kapsamında onarılır. Görünüm olarak kullanıma bağlı çizik ve deformasyonları olan cihazdır. Sorunsuz çalışmaktadır. Orijinal veya eşdeğer parçalar ile yenilenmiş olabilir. Tüm fonksiyonları test edilmiştir. Bu testler şu şekilde listelenebilir:
Yenilenmiş iPhone telefon alırken kasa kısmı için ne gibi kontrol ve testlerin yapıldığını öğrenmek önemlidir. Çizik kontrol testi, kozmetik testi, tuş takımı kozmetik kontrolü, ekran leke renk testi bu konuda önemli olan testlerdir. Ayrıca hijyenik kontrol ve cihaz sterilizasyonu da tüm testler tamamlandığında yapılır. Tuş takımı kontrollerinin ve testinin yapılması da kullanımdan iyi bir performans alabilmek için önemlidir.
Kamera testleri de oldukça önemlidir. Hem ön hem arka kamera için çekim, piksel, flash ve flash camı gibi kontrol ve testler yapılır.
Akıllı telefonlarda bulunan parmak izi ve sensör gibi eklentiler kişisel bilgilerin güvenliği açısından oldukça önemlidir. Yenilenmiş iPhone telefonlarda da bu gibi testlerin yapımına dikkat edilir.
Video izleme, indirme, konuşma, kayıt alma gibi işlemler için de test yapılır. Yenilenmiş telefonlarda bu gibi ayrıntıların testini yapmak oldukça önemlidir.
Mobil telefonlarda bulunan ve o cihaza özel olan IMEI kodu, cep telefonunu kötü niyetli girişimler ve öngörülmesi zor durumlar karşısında koruyor. IMEI kodu bulunmayan telefonlar; Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirli bir süre sonunda kapatılıyor. Mobil cihazınızın yasal yollarla ithal edilip edilmediğini ve kayıp/çalıntı olup olmadığını anlamak için IMEI numarası oldukça önemlidir. Bu kontroller de mutlaka yapılır.
İkinci el telefon tercihi, farklı açılardan kullanışlı bir seçenek. Hem bütçeyi koruyor hem de doğayı. Bu vizyonla sunulan Vodafone Faturaya Ek İkinci El Telefon kategorisi üzerinden kolayca aradığınız modeli bulabilirsiniz. Farklı filtreleme seçenekleri ile pratik bir biçimde ihtiyacınıza uygun çözüme ulaşabilirsiniz. Üstelik tam da bütçenize uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile. iPhone X ikinci el için aşağıda belirtilen yöntemleri kullanarak filtreleme yapabilirsiniz.
Hafıza kapasitesine göre filtreleme yaparak iPhone X 2. el modelinde size en uygun seçeneği inceleyebilirsiniz. İkinci el telefon fiyatları, ikinci el telefon modelleri gibi arayışlarınızda mutlaka hafıza özelliklerine de bakıyor olmalısınız. Vodafone ile 16 GB ikinci el telefonlar, 32 GB ikinci el telefonlar, 64 GB ikinci el telefonlar, 128 GB ikinci el telefonlar, 256 GB ikinci el telefonlar şeklinde filtreleme yaparak aradığınızı kolayca bulabilirsiniz. Böylece tam da ihtiyacınıza uygun çözümü sunan seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.
Kullanıcılar için renk seçenekleri, satin alma işlemlerinde tercihlere etki ediyor. Özellikle kişisel stili yansıtmak üzere renk seçenekleri önemli olabiliyor. Vodafone rehberliğinde iPhone X ikinci el fiyatları ve özellikleri için konforlu bir online araştırma yapabilirsiniz. Üstelik renk seçenekleri için de filtreleme sağlayabilirsiniz. Öncelikle arama kutucuğuna renk bilgisi girerek sizin aradığınız renkte cihaz varsa hemen görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca siyah, altın, gri, mavi, beyaz, kırmızı gibi renk sekmelerinden de tercih yapabilirsiniz.
Yenilenmiş iPhone X incelemesi yapıldığında teknik ve tasarımsal özellikler ön plana çıkıyor. A11 Bionic işlemciye sahip cep telefonu işlemleri daha hızlı yapıyor. 64 bit programlama ile yazılan A11 Bionic işlemci 4 çekirdekli. Birçok testten geçmiş ve ikinci el olarak satılan yenilenmiş iPhone X özellikleri ile kullanıcı deneyiminin artırılması hedefleniyor. iOS 11 işletim sistemi versiyonlu akıllı cep telefonu çeşitli sensörlere sahip. iPhone 8 RAM kapasitesi 2 GB. 10 nm CPU değerine sahip olan cep telefonunda gelişmiş kamera teknolojileri bulunuyor. iPhone X kamerası incelendiğinde 12 MP çözünürlüğe sahip kamera ön plana çıkıyor. 12 MP çözünürlüklü kamera çeşitli kamera teknolojileri ile desteklendiği için kamera deneyimi artıyor. Yüz tanıma, otomatik odaklama, görüntü sabitleyici ve diğer kamera özellikleri performansa katkı sağlıyor. Hızlı şarj destekli iPhone X batarya ile 12 saat Wi-Fi internet kullanımı gerçekleşebiliyor.
Vodafone üzerinden iki farklı seçenekle ikinci el telefon satın alabilirsiniz. Bunlardan ilki faturanıza ek ödeme ile 2. el telefon almak. Diğer seçenek de kredi kartı ile peşin ikinci el telefon almak şeklindedir. Faturaya ek iPhone X 2. el satin alma şartları aşağıdaki gibi incelenebilir: - Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir. - Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir. (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir. - Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir. - Kara-gri listede olmamanız gerekmektedir - Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
Yenilenmiş cep telefonları kategorisi ile farklı modelleri ve markaları detaylı araştırabilirsiniz. IPhone X ikinci el fiyatları için filtreleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Filtreleme seçenekleri ile satın almak istediğiniz modelin özelliklerini belirleyebilirsiniz. Bütçe dışına çıkmadan verimli bir araştırma süreci geçirmek için fiyat aralıkları oluşturabilirsiniz. Alt ve üst fiyatları belirleyerek zamanı verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Favori ürünlerinizden oluşan listeler yaparak sonraki araştırma için avantaj sağlayabilirsiniz.

Tüm cihazlar uyumlu şarj kablosu ve şarj adaptörü ile gönderilmektedir. Kutunun içerisinde Apple iPhone X 2.El Çok iyi telefon, şarj kablosu, şarj adaptörü bulunmaktadır.

Apple iPhone X 2.El Çok iyi
Apple iPhone X 2.El Çok iyi
4.40
/ 5 üzerinden
30 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 744
% 133
% 62
% 41
% 3

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
4
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
30 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
46 Gün önce, SE** Ö.** - Şanlıurfa

İkinci el mi yoksa sıfır mı

68 Gün önce, AY** Ş.** - Kocaeli

Telefonun modeli nedir

ÖŞ
98 Gün önce, ÖM** Ş.** - İzmir

cok guzel telefon maşaalah

İK
107 Gün önce, İB** K.** - Afyonkarahisar

Batarya yüzdesi kaç ekran orjinal mi ve ezik falan var mı cihazda

109 Gün önce, YU** Ö.** - Sinop

Batarya % kaç acaba 64 gb olanı