Tecno 30 Lansman - telefonlar tabTecno 30 Lansman - telefonlar tabTecno 30 Lansman - telefonlar tab
Xiaomi Telefonlar - telefonlar tabXiaomi Telefonlar - telefonlar tabXiaomi Telefonlar - telefonlar tab
apple - telefonlar tabapple - telefonlar tabapple - telefonlar tab

Casper Telefon Modelleri ve Fiyatları 

İstanbul merkezli bilgisayar ve mobil telefon üreticisi olan Casper, yerli markalar arasında yer alıyor. Casper’ın ürün gamı içinde; telefon, tablet, bilgisayar, oyun bilgisayarı, monitör ve aksesuarlar bulunuyor Casper cep telefonları; gelişmiş özelliklerle donatılıyor ve yüksek teknoloji ile destekleniyor. Günlük yaşam, iş hayatı ve hobi deneyimlerinin vazgeçilmezi haline gelen telefonlar, teknolojinin insan hayatına en köklü dokunuşu olarak görülür. Etkili iletişimden çok daha ötesini sunabilen donanımları sayesinde dilediğiniz vakitte uyandırdıktan sonra not defteriniz, spor hocanız, bankanız ve yön tayin cihazınız olabilir. Ölümsüz kılmak istediğiniz anlarda kameranız ve fotoğraf makineniz, sosyal olmak istediğinizde internet kaynağınız, dilediğiniz her alanda ekran ve müzik cihazınız olmayı başarır. Modern devrin pek çok cep telefonu modeli bu anlamda sıkı bir asistan, yaşamın her anına eşlik eden sıkı bir dost olarak tanımlanır. Öte yandan dünyanın en çok satışı gerçekleşen cihazlarının da telefonlar olduğu bilinen gerçekler arasında gelir. Casper telefonların yaşadığı rağbet, her geçen gün yeni veya yenilenen pek çok modelin piyasaya girmesini sağlarken; bu durum kullanıcıların da beklenti ve taleplerinde pek çok değişime neden olur. Tüm özellikleri ile beklentilere yanıt veren, kaliteli ve dayanıklı bir telefona en iyi fiyat performans değerleri ile sahip olmak, zengin bir çeşitliliğe kavuşan kullanıcıların en yeni beklentileri arasında gelir. Türkiye’nin ilk profesyonel bilişim üreticilerinden olan Casper, uzun ömürlü kullanım olanağı sunan dayanıklı cihazları ile öne çıkan markalar arasında yer alır. Köklü tecrübesini her daim kullanıcı lehine değerlendiren markanın fonksiyonel Casper akıllı cep telefonlarının gördüğü yoğun rağbetin temel nedenini bu oluşturur. Yaşadığınız hazzın uzun yıllar sürmesini mümkün kılan Casper cep telefon modelleri ile gerçekleştirmek istediğiniz tüm aktivitelere yarı yolda bırakmayan üstün Casper kalite standartları eşlik eder. Bu sayede kalite, sağlamlık ve performans olguları ile cep telefonu modelinizde görmek istediğiniz özelliklere en iyi fiyat performans değerleri ile sahip olabilirsiniz.

Casper Telefon Çeşitleri

Casper son model telefonlar; ergonomik tasarımları ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekiyor. Modellerde ilk göze çarpan detay, ekranın kasaya oranıdır. Optimum olarak tasarlanan ekran boyutu, daha iyi bir görüş açısı sağlanmasına yardımcı oluyor. Casper telefon çeşitleri yüksek işlemci gücü ile dikkat çekiyor. Tüm Casper akıllı telefon modellerinde güçlü bir işlemci mevcut. Snapdragon model işlemci kullanılan Casper modelleri, yüksek hız ve verimli kullanım imkânı sağlanıyor. Yüksek hız sağlayan işlemci sayesinde, birçok işlemi, aynı anda gerçekleştirebiliyorsunuz. 4.7”, 4.8”, 5.0” ve 5.5” gibi farklı ekran boyutuna sahip olan Casper telefon çeşitleri arasından ihtiyacınıza uygun ve beklentinizi karşılayan modeli seçebilirsiniz. Casper telefon çeşitleri kamera çözünürlükleri açısından da farklılık gösteriyor. 8.0 megapixel kamera çözünürlüğe sahip olan Casper Via telefon V3 ve V10 modellerinin yanı sıra 13 megapixel kamera çözünürlüklü Casper Via V9, V6X, V6, V8c, V5, V4 modelleri ve son olarak da 16 megapixel kamera çözünürlüğüne sahip V8, Via E30 ve Via E30 Plus modelleri en iyi Casper Telefon çeşitleri arasında yer alıyor. Casper en son çıkan telefonu gibi seçeneklerde bu ürünler de yer alıyor. Farklı renk seçenekleri ile de çeşitlilik gösteren Casper telefonların RAM kapasiteleri de 8 GB, 16 GB, 32 GB değer aralıklarına sahip. Tüm Casper modellerde Android işletim türü kullanılıyor ve Casper telefon fiyatı da çeşidine göre farklılık gösteriyor. Farklı modeller için yapacağınız Casper telefon fiyatı araştırmasını, Vodafone aracılığıyla gerçekleştirebilir, tüm opsiyonları görebilirsiniz.

Casper Telefon Özellikleri

Casper telefon özellikleri, ürünün modeline göre değişiklik gösteriyor. Yeni çıkan modellerde, uçtan uca damla ekran özelliği dikkati çekiyor. Daha fazla ekran görüntüsü sağlayan özellik sayesinde ekran optimum olarak, kasaya oranlanıyor. Birçok kişi, cep telefonlarında oyun oynamayı tercih ediyor. Yüksek çözünürlükle hazırlanan oyunlar için de güçlü bir işlemci gerekiyor. Casper markası son çıkardığı telefonlarda işlemci gücünü yakalamış görünüyor. 8 çekirdeğe kadar işlemci kapasitesi, Casper telefon özellikleri arasında en iyisi olarak kabul ediliyor. Böylece yüksek çözünürlüğe sahip birçok oyunu oynama imkânı yaratıyor. Yeni olarak piyasaya sürülen ve satışa çıkarılan Casper marka akıllı telefon modellerinde, yapay zekâ yazılımı karşımıza çıkıyor. Yapay zekâ ile telefonun tüm özelliklerini kontrol ediliyor. Ön ve arka bölümde bulunan kameraların diyafram ayarları, tüm kamera modları, kameradaki titreşimi engelleyen ve daha net bir çekim imkânı sağlayan tüm özellikler, yapay zekânın kontrolü altında. En son sürüm Android 9.0 Pie yazılımı sayesinde, yapay zekanın tüm özellikleri ve daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Bluetooth ve Wi-Fi bağlantı seçenekleri, markanın tüm modellerinde bulunuyor. Uzun menzile sahip anten özelliği sayesinde, uzaklardaki bağlantı noktalarına bağlanarak, internet özelliğini kolaylıkla kullanabiliyorsunuz. 1080 x 2246 piksel ve daha fazla çözünürlük seçenekleriyle, istediğiniz resim ve videoyu net bir şekilde kullanma imkânına sahipsiniz. Casper marka telefon modellerinde, kullanılan bataryalar yüksek dayanım ve uzun bir ömre sahiptir. Aktif olarak kullanıldığında, 24 saate kadar dayanabilen pil ömrü vardır.5 megapiksel ve 12 megapiksel ön ve arka kamera özellikleriyle, berrak ve yüksek çözünürlükte resim ve video çekme imkânı yakalayacaksınız. En hızlı işlemci hızına sahip olan Casper marka telefonlarında, farklı bir kullanıcı deneyimi yaşayabilirsiniz. 1.8 GHz ve model türüne göre daha farklı hızları deneyimleyebilirsiniz.

Casper Cep Telefonu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kullanıcılarına istediğini sunmayı başaran Casper cep telefonları arasından seçim yaparken öncelikli olarak istek ve beklentilerinizi gözden geçirmeniz önerilir. Bu noktada cep telefonu modelinizle gerçekleştirmek istediğiniz işlemlerin listesi, aynı zamanda nelerden en çok hoşlandığınız konularında alacağınız net kararlar önem taşır. Sonrasında ürün özellikleri kısmını detaylı bir şekilde inceleyebilir, gözde ürünlerinizi belirleyebilir ve beklentilerinize hitap eden ideal seçeneğe ulaşabilirsiniz. Bu bağlamda dikkat etmeniz gereken öncelikli unsurları modeller arasında değişen işletim sistemleri, işlemci teknolojileri, çekirdek sayısı ve bellek kapasite değerleri oluşturur. Tercih ettiğiniz modelin dijital dünyada adım atmak istediğiniz oyun, video seyri, grafik çalışması gibi işlemler için yeterli özelliklerde olması gerekir. Örneğin en yeni 4K videoları izleyebilmek için 4K videolarda yeterli bir işlemci teknolojisine, aynı zamanda yeterli bellek kapasitesine sahip modeller arasından seçim yapmanız gerekir. Öte yandan teknik ve tasarım özelliklerine dikkat ederken aynı zamanda uygulamalar kısmını özenli şekilde inceleyerek ihtiyaçlarınıza yanıt veren özelliklerin hangi seçeneklerde olduğunu tespit etmeniz gerekir.

Casper Cep Telefonu Fiyatları

Casper cep telefonu fiyatları rengine ya da depolama alanına göre değişiklik gösterebiliyor. Online alışveriş sitelerinde satışa sunulan Casper cep telefonları için bazı indirim ve kampanyalar düzenlenebiliyor. Aynı şekilde Vodafone’da faturaya ek olarak Casper cep telefonları satın alma seçenekleri de mevcut. Faturaya ek avantajından yararlanarak Casper telefon satın alarak bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilirsiniz. Casper Via fiyat seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm Sorular

Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

Taksitle Telefon Alma Şartları

Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

Telefona Taksit Yapılıyor mu?

2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

Taksitli Telefon Nereden Alınır?

Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

  • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
  • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
  • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
  • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
  • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
 

Nasıl öderim?

Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.