omix-tekno-telefonlar - telefonlar tabomix-tekno-telefonlar - telefonlar tabomix-tekno-telefonlar - telefonlar tab
Xiaomi Telefonlar - telefonlar tabXiaomi Telefonlar - telefonlar tabXiaomi Telefonlar - telefonlar tab
apple - telefonlar tabapple - telefonlar tabapple - telefonlar tab
redmi 13 - telefonlar tabredmi 13 - telefonlar tabredmi 13 - telefonlar tab

Vivo Telefon Modelleri ve Fiyatları 

Teknoloji sektörünün önemli markaları arasında yer alan Vivo, yaklaşık 200 milyon akıllı telefon üretim ağıyla çok ağıyla dünyanın farklı ülkelerinde faaliyet gösteriyor. Çin merkezli Vivo, akıllı cihazlar ve akıllı hizmetler kategorisinde hizmet veriyor. Kullanıcı beklentileri ışığında geliştirilen geniş ürün yelpazesi deneyimin artmasına yardımcı oluyor. Tasarım ve teknoloji bakımından yenilikçi değerler sunan Vivo, cep telefonu modelleriyle ön planda. Vivo cep telefonları Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda üretiliyor. Farklı ihtiyaçları karşılama amacıyla geliştirilen ürün yelpazesi sayesinde kullanıcı deneyimi artıyor. Kullanıcı odaklı bir performans gösteren akıllı telefonlar günlük işlemlerin tamamlanmasında iş odaklı süreçlerin yönetilmesine kadar pek çok konuda avantaj sağlıyor. Vivo cep telefonları farklı seriler altında kullanıcıyla buluşuyor. Cep telefonu serileri arasında Y ve V serisi ön planda. Vivo Y serisi ve Vivo V serisi akıllı telefonlar güncel teknolojileriyle ön planda. Farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak tasarlanan seçenekler sayesinde avantajlar artıyor. Vivo telefon modelleri özelinde araştırma yapmak için incelemeden faydalanabilirsiniz. İnceleme sonucunda Vivo en son modeli hangisi, Vivo telefon fiyatları ne kadar, Vivo telefon modelleri nasıl gibi soruların yanıtını alabilirsiniz. Vivo telefon modellerini inceleyerek kapsamlı bir değerlendirme yapabilirsiniz.

Vivo Telefon Modelleri Özellikleri

Vivo telefon özellikleri kullanıcı ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı oluyor. Yeni nesil teknolojilere sahip akıllı telefonlar; konuşma yapma, oyun oynama, video izleme ve müzik dinleme gibi temel aktivitelerin tamamlanmasını sağlıyor. Farklı aktiviteler üzerinden hareket etme kolaylığı sağlayan telefonlar çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Vivo telefonlar içerisinde parmak izi okuyucu mevcut. Parmak izi okuyucunun konumu modelden modele farklılık gösterebiliyor. Parmak izi okuyucusu sayesinde daha pratik ve güvenli bir kullanım söz konusu. Kilit ekranı şifresine gerek kalmadan kilidi açmaya yardımcı olan parmak izi okuyucu telefonun kişisel bir alan olmasını sağlıyor. Kişiselleştirilmiş bir deneyim için geliştirilen parmak izi okuyucu çok yönlü yapısıyla ilgi uyandırıyor. Vivo telefonlar içerisinde çift hatlı seçenekler var. Çift hatlı Vivo telefonlar aynı anda iki farklı numaranın kullanılmasına imkân tanıyor. Aynı telefon üzerinden farklı faaliyetleri yürütme imkânı tanıyan çift SIM kart özelliği kullanıcı odaklı bir performans gösteriyor. Vivo akıllı telefonlar sensörlerle donatılıyor. Sensör sayısı modelden modele farklılaşıyor. Farklı modellerin içerisinde yer alan sensörler kullanıcı deneyiminin artmasına yardımcı oluyor. Günlük kullanımı kolaylaştıran sensörler arasında; jiroskop, ortam ışığı sensörü, parmak izi sensörü, elektronik pusula ve yakınlık sensörü gibi seçenekler var.

 • Vivo Telefon Modelleri Tasarım Özellikleri

  Vivo marka telefon modellerinde tasarıma özen gösteriliyor. Teknik özelliklerin yanı sıra tasarımsal detaylara da özen gösterildiğinden komple bir deneyim elde etmek mümkün oluyor. Tasarımsal detaylara dikkat edildiği için kullanıcı deneyimi önemli ölçüde artıyor. Vivo telefon tasarımlarında çerçeve ve kapak malzemesi değişiklik gösteriyor. Farklı malzemeler kullanılarak geliştirilen modeller sayesinde ihtiyaçların karşılanması kolaylaşıyor. Vivo telefonlar ağırlık bakımından da farklılık gösteriyor. Ağırlık, en, boy ve kalınlık değerleri modelden modele değişiyor. Bu değişkenlik sayesinde daha keyifli bir kullanım söz konusu oluyor.

 • Vivo Telefon Modelleri Renkleri

  Vivo telefon modellerinde yer alan renkler özenle seçiliyor. Soft seçeneklerden daha canlı seçeneklere kadar sunulan renk yelpazesi sayesinde kullanıcı odaklı bir deneyim elde ediliyor. Vivo telefon renkleri içerisinde siyah, mavi ve beyaz tonları dikkat çekiyor. Vivo telefon serilerinde mavi ve mavi tonları sıklıkla tercih ediliyor. Kullanıcı deneyimini artırma amacıyla geliştirilen renk alternatifleri sayesinde tarza uygun modelin belirlenmesi kolaylaşıyor. Vivo telefon renkleri aynı zamanda unisex bir deneyim sunuyor. Hem erkek hem de kadın kullanıcılar için geliştirilen renk skalası sayesinde avantajlar artıyor.

 • Vivo Telefon Modelleri Hafıza Seçenekleri

  Vivo cep telefonu modelleri hafıza bakımından farklılık gösteriyor. Vivo cep telefonlarında yer alan dahili hafıza alanı uygulama yükleme ve belge transfer etme gibi konularda önemli avantajlar sunuyor. Depolama seçenekleriyle beraber günlük hayatta sıklıkla kullanılan uygulamalar ve dosyalar sorunsuz bir şekilde depolanabiliyor. Bu durum ihtiyaç halinde dosyalardan faydalanma avantajını beraberinde getiriyor. Vivo cep telefonlarının hafıza alanı çeşitlendirildiği için farklı ihtiyaçlara uygun çözümler geliştiriliyor. Vivo telefonlarda dahili hafıza alanın yanı sıra harici hafıza kartı destekleri de sunuluyor. Modelden modele değişmekle birlikte ihtiyaca göre 1 TB boyutlu hafıza kartlarından bile faydalanmak mümkün. Dahili alana ek olarak sunulan destekler sayesinde çok yönlü bir deneyim elde ediliyor.

 • Vivo Telefon Modelleri İşlemci ve RAM Birimi Özellikleri

  Vivo akıllı telefon seçeneklerinin işlemcisi ve RAM birimi modelden modele farklılık gösteriyor. İşlemci ve RAM özellikleri sayesinde teknik anlamda yüksek performans elde ediliyor. Farklı işlemci modelleri sonucunda veri işleme hızı artıyor. Veri işleme hızını artırma amacıyla geliştirilen işlemciler, diğer donanımlarla uyum içerisinde hareket ediyor. Vivo telefonlarda yer alan işlemciler; frekans hızı, çekirdek sayısı, üretim teknolojisi ve mimari bakımından farklılık gösteriyor. Vivo telefonlarda yer alan RAM birimleri kullanıma göre çeşitlendiriliyor. Kullanıcılar ihtiyaçlarına göre RAM seçeneklerinden birini tercih edebiliyor.

 • Vivo Telefon Modelleri Kamera Özellikleri

  Vivo telefonlar kamera sistemleriyle de ön planda. Vivo akıllı telefonlarda yer alan kamera sistemleri daha iyi bir çekim için geliştiriliyor. Video ve fotoğraf çekimi kalitesini artıran seçenekler çok amaçlı bir deneyimin oluşmasında önemli bir rol oynuyor. Vivo marka telefon modellerinde tercih edilen kameralarda yardımcı kamera sistemleri de mevcut. Modelden modele değişiklik gösteren yardımcı kameralar çekim kalitesini olumlu yönde etkiliyor. Ön ve arka kamera çözünürlükleri sayesinde farklı açılardan çekim yapmak mümkün.

 • Vivo Telefon Modelleri Ekran Özellikleri

  Vivo telefon ekranları; ekran boyutu, ekran alanı, ekran çözünürlüğü, ekran teknolojisi ve piksel hassasiyeti gibi özellikler bakımından çeşitlendiriliyor. Farklı boyutlarda sunulan ekranlar daha avantajlı bir görsel deneyimin oluşmasına yardımcı oluyor. Ekran teknolojileri sayesinde açı kaynaklı görüntü bozukluklarının giderilmesi hedefleniyor. Bu durum verimliliği artırıyor. Vivo cep telefonu ekranlarında parlaklık değeri ve kontrast oranı da farklılık gösteriyor. Desteklenen çözünürlük biçimine göre netlik durumunda da çeşitlilik mevcut.

 • Vivo Telefon Modelleri Batarya Özellikleri

  Vivo telefon modellerinde yer alan bataryalar maksimum deneyimi amaçlıyor. Oyun oynama, müzik dinleme ve film izleme gibi günlük aktivitelerin daha uzun süre gerçekleşmesine imkân tanıyan batarya teknolojileri çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Vivo telefon modellerinde sunulan bataryalar; teknoloji, şarj tipi ve kapasite bakımından çeşitlendiriliyor. Kapasiteyle doğru orantılı olacak şekilde Vivo akıllı telefon seçeneklerinden yararlanma süresi artıyor. Hızlı şarj destekli bataryalarda dolum süresi kısalıyor. Şarj dolum süresi önemli ölçüde kısaldığı için verimlilik artıyor.

 • Vivo Telefon Modelleri Bağlantı Özellikleri

  Vivo telefon modellerinde yer alan bağlantılar deneyimin artmasına yardımcı oluyor. En son model Vivo telefonlarda şebeke bağlantısı olarak 5G tercih ediliyor. 5G Vivo cep telefonları sayesinde şebeke internetinden yararlanmak kolaylaşıyor. Daha hızlı bir internet deneyimini beraberinde getiren 5G bağlantı çok yönlü bir deneyim sunuyor. 4.5G teknolojisi ve 4G teknolojisi desteklenen diğer şebeke bağlantıları. Wi-Fi, bluetooth ve NFC gibi kablosuz bağlantılara sahip telefon modelleri deneyimi artırıyor. Vivo telefon modelleriyle birlikte aksesuarların kullanımı da mümkün. Faturaya ek aksesuarlar kategorisinde ilerleyerek Vivo telefonlara uygun seçenekleri görüntüleyebilirsiniz.Vivo Telefon Modelleri Fiyatları

Faturaya ek telefonlar özelinde incelemenizi Vodafone ile yapabilirsiniz. Vivo cep telefonu fiyatları için ön araştırma yaparak kolayca size uygun kararı verebilirsiniz. Vivo akıllı telefon fiyatları için fırsatları değerlendirerek bütçe dışına çıkmadan kapsamlı bir değerlendirme yapabilirsiniz. Vivo telefon fiyatları ve indirimleri için Vodafone rehberliğinde hareket edebilir, faturaya ek olarak sunulan avantajlardan faydalanma şansı bulabilirsiniz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

Tüm Sorular

Taksitli Telefon Nasıl Alınır?

Son teknoloji cep telefonlarına sahip olmak isteyen tüketiciler, istedikleri telefona en uygun ödeme seçeneklerine sahip olmak için taksitle cep telefonu alma yöntemlerini araştırıyor. BDDK’nın kredi kartı ile cep telefonu satışını yasaklamasının ardından kredi kartı dışında taksitle telefon alma seçenekleri araştırılmaya başlandı. Bu seçeneklerden ilki bankaların tüketicilere sunduğu alışveriş ya da ihtiyaç kredisi. Bu seçenekler ile satın almak istediğiniz cihaza 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Bir diğer seçenek ise alacağınız cihazın ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak 12 aya kadar bölmek mümkün. Son olarak bazı firmalar tüketiciler için senet yöntemi ile elden taksitle telefon satışı yapabiliyor olsa da bu hem çok sık rastlanan hem de tercih edilen bir yöntem değil.

Taksitle Telefon Alma Şartları

Taksitle telefon alma şartları konusu kullanıcı için önemli. 2014 yılında çıkan tebliğe göre kredi kartı ile cep telefonu satışı yasaklanmıştı. Ancak tüketici için bir ödeme konforu olan cep telefonu taksit seçenekleri için arayış devam ediyor. Taksit ile telefon alma ihtiyacını karşılama seçeneklerinden biri de bankaların sunduğu alışveriş kredisi ve ihtiyaç kredisi seçenekleri oldu. Taksitle cep telefonu satın almak isteyenler, teknoloji marketlerinde ya da satış noktalarında kendilerine sunulan kredi seçeneklerini değerlendiriyor. Kredi seçeneğini kullanmak istemeyenler için de faturaya ya da tarifeye ek telefon taksitlendirme seçenekleri önemli.  Satın almak istediğiniz telefonu Vodafone’un sunduğu seçenekler ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize ek olarak yansıtarak aylara böldüğünüz bir ödeme planı yapabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınır mı?

Taksitle telefon alma konusu cep telefonunu yenilemek veya telefon almak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konulardan biri. Birkaç yıl öncesine kadar kredi kartı ile taksitle telefon almak mümkünken, BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartı ile cep telefonu satışları durduruldu. 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile tutarı 5 bin lira ve altı olan cihazlar için 12, 5 bin liradan daha yüksek cihazlar için 3 takside kadar yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmadan taksitli telefon alabilmek için alışveriş kredisi ya da ihtiyaç kredisi gibi seçenekler tüketicilere kredi kartı yerine sunulan yöntemlerden. Ancak telefon almak için en kolay yöntem faturaya ya da tarifenize ek ödeme seçeneklerini değerlendirmek olacaktır.

Kredi Kartsız ya da İnternetten Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Kredi kartı ile cep telefonu alımının yasaklanmasının ardından tüketiciler diledikleri telefona kolay ödeme yöntemleri ile sahip olmak için farklı taksitlendirme yöntemleri araştırmaya başladı. Taksit telefon alabilmek için neredeyse tüketicilerin sahip olduğu tek seçenek. 2021 yılında BDDK’nın yeni düzenlemesi ile tutarı 5 bin lira ve altında olan cihazlar için 12; 5 bin liranın üstünde olan cihazlar için ise 3 ay taksit yapılabiliyor. Kredi kartı olmadan cep telefonu satın almak isteyenler için banka kredisi ya da faturaya / tarifeye ek ödeme seçeneklerini kullanmak mümkün. İnternetten cep telefonu almak için ise kredi kartınız ile son BDDK düzenlemesine göre taksitle cep telefonu alabilirsiniz.

Telefona Taksit Yapılıyor mu?

2014 yılına kadar kredi kartına taksitle cep telefonu almak mümkünken, BDDK’nın yaptığı düzenleme ile 2014 yılında kredi kartı ile cep telefonu satışı durduruldu. 2021 yılında yapılan son düzenleme ile 5 bin lira ve altı fiyata sahip cihazlara kredi kartına 12, 5 bin lira ve üzeri fiyata sahip telefonlar için 3 taksit yapılabiliyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak istemeyenler veya kredi kartına sahip olmayanlar için de bankaların alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri devreye giriyor. Tüm bunların dışında Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığı ile dilediğiniz cihazı satın alabilirsiniz. Vodafone abonesiyseniz Vodafone’un size özel sunduğu fırsatlar ile telefon ücretini faturanıza ya da tarifenize yansıtarak taksitle telefon alır gibi kolaylıkla dilediğiniz cihaza sahip olabilirsiniz.

Telefonlara Kaç Taksit Yapılıyor?

Cep telefonlara taksit yapılması BDDK düzenlemeleri ile bazı değişikliklere uğradı. 2014 yılında yapılan düzenleme ile kredi kartıyla telefonlarda taksit yapılması yasaklanmıştı. Ancak 2021 yılında yapılan yeni düzenleme ile telefon tutarına göre taksitlendirme imkanı yeniden düzenlendi. Son düzenlemeye göre kredi kartı ile telefon almak isteyen tüketiciler 5 bin lira ve altındaki tutara sahip cep telefonlarına 12 taksit, 5 bin liranın üzerindeki cihazlara ise 3 taksit ile sahip olabilirler. Kredi kartı olmayan tüketiciler ise bankaların alışveriş veya ihtiyaç kredilerinden faydalanarak 12 ay taksitle telefon alabilirler. Vodafone’un faturaya / tarifeye ek ödeme seçenekleri ile de telefon almak mümkün. Bu şekilde faturanıza ya da tarifenize ek ödeme seçenekleri ile 12 aya kadar ödemenizi planlayabilirsiniz.

Taksitli Telefon Nereden Alınır?

Orta veya üst segment bir akıllı telefona sahip olmak isteyen tüketicilerin araştırdığı ilk konu taksitle telefon satan yerler. İnternet üzerinden, teknoloji marketlerden veya mağazalardan taksitle telefon almak mümkün. Elbette kredi kartına taksitle telefon alabilmek için BDDK’nın düzenlemeleri dahilinde işlem sağlanabiliyor. Bu düzenlemeye göre cep telefonunun tutarına göre 3 veya 12 taksitle kredi kartı ile telefon almak mümkün. Kredi kartsız taksitle telefon almak için ise tüketicilerin imdadına alışveriş kredisi veya ihtiyaç kredisi seçenekleri yetişiyor. Tüm bu seçenekleri uygun bulmayan tüketicileri için ise Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme seçenekleri ile en uygun ve avantajlı şekilde telefon almak mümkün. Bu imkanlardan yararlanmak için en yakın Vodafone şubesine gidebilir ya da Vodafone ile online ilerleyebilirsiniz.

12 Ay Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

Tüketicilerin cep telefonu satın alırken önem verdiği konuların başında 12 taksit telefon alabilme imkanı geliyor. Telefon fiyatları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı ve taksit imkanı tüketicilere büyük kolaylık sağlıyor. BDDK 2014 yılında kredi kartına taksitle telefon satışını yasakladığında, tüketiciler taksitli cep telefonu almanın yöntemlerini araştırmaya başlamıştı. Bankaların alışveriş ve ihtiyaç kredileri bu anlamda tüketicilerin imdadına yetişmişti. 2021 yılında yeni yapılan düzenleme ile 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için kredi kartına 12 ay taksit yapmak mümkün hale geldi. Kredi kartı olmayan tüketiciler 12 ay taksitle telefon alabilmek için yine banka kredilerinden faydalanabilirler. Bu seçeneklerden hiçbirini tercih etmeyen Vodafone aboneleri ise istedikleri cep telefonunu 12 fatura dönemi boyunca faturalarına ya da tarifelerine yansıtarak 12 ay ödeme ile kolaylıkla diledikleri cihaza sahip olabiliyorlar.

Taksitli Telefon Alma Şartları Nelerdir?

Telefon taksit imkanı tüketicilerin cep telefonu alırken en önem verdikleri konulardan biri. Cep telefon taksitli satın almak için bazı şartlar var. Öncelikle kredi kartı ile cep telefonu almak isterseniz teleon tutarına göre taksit miktarının belirli bir sınırı var. 5 bin lira ve altındaki cep telefonları için 12 taksit, 5 bin lira üzerindeki cep telefonları için ise en fazla 3 taksit yaptırabilirsiniz. Kredi seçeneği ile cep telefonu alacaklar kişiler ise bankaların sunduğu taksit ve ödeme seçeneklerine uymak zorundalar. Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen aboneler son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmadıkları, ödenmemiş faturaları bulunmadığı ya da hatlarının üzerinde herhangi bir kısıtlama olmadığı sürece faturaya/tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirler.

Faturaya Ek Telefon En Fazla Kaç Taksit?

Vodafone’un faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanmak isteyen abonelerin belirli şartları sağlaması gerekiyor. Öncelikle 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekiyor. Alacağınız cihazı faturanıza ek olarak yansıtacaksanız daha önce ödenmemiş bir faturanızın da olmaması gerekli. Tarifenize ek seçeneklerden yararlanacaksanız da hattınızın üzerinde herhangi bir kısıtlama bulunmamalı. Bu şartları sağlamanızın ardından Vodafone bayilerine gelerek ya da online olarak  ilerleyebilirsiniz. Pratik bir biçimde faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Faturaya ek ödemelerde yine BDDK’nın düzenlemesine göre cep telefonu tutarına göre 3 veya 12 fatura dönemi boyunca faturaya yansıtmak mümkün. Taksitli telefon fiyatları ve en size en uygun cihazlar için Vodafone rehberliğinde araştırma yapabilirsiniz.

Taksitle Aldığım Telefonun Garantisi Oluyor mu?

Taksitle telefon alma kredi kartsız olarak banka kredisi ya da faturaya ek ödeme kolaylıkları ile gerçekleştirilebilir. Faturaya ya da tarifeye ek ödeme kolaylığından yararlandığınızda, kredi taksidi veya kredi kartı limiti gibi sorunlarla uğraşmanıza gerek kalmaz. Vodafone şubelerinden destek alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone rehberliğinde online olarak da araştırma yapabilir ve size uygun cihazı bulabilirsiniz. İster kredi kartı ister banka kredisi isterseniz de faturaya ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak cihaz alabilirsiniz. Aldığınız cihazın standart olarak 2 yıllık garantisi mevcuttur. Bazı durumlarda ek ücret karşılığında garantiyi uzatmak ya da sigorta yaparak cihazınızı daha uzun süre güvenle kullanabilmeniz de mümkün.

Taksitle cihaz almak için hangi kriterler aranmaktadır?

 • Faturalı bireysel veya şahıs esnaf Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir.
 • Katılmak istediğiniz cihaz kampanyasına uygun Müşteri Limit Puanına sahip olmanız gerekmektedir.
 • (Eğer abone telefon ile birlikte tarifesini de değiştirmek istiyorsa) Son 30 gün içerisinde tarife değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
 • Son 48 saat içerisinde SIM kart değişikliği yapmamış olmanız gerekmektedir
 • Kara-gri listede olmamaniz gerekmektedir
 • Adınıza kayıtlı GSM numaraları üzerinden maksimum 3 cihaz kampanyasına katılabilirsiniz.
 

Nasıl öderim?

Faturaya ek 6/12 ay ödenen kampanyalar sunulmaktadır. 01.02.2019 tarihi itibariyle 3.500 TL üzeri cihazlar 6 ay tekliflerle, 3.500 TL altı olan cihazlar da 12 ay tekliflerle satılmaktadır.
Ayrıca ön ödeme seçeneğinden de faydalanabilirsiniz.

Taksitle Cep Telefonu Alınca Değişim veya İade Yapabilir miyim?

Taksitle ya da faturaya ek ödeme kolaylığından yararlanarak akıllı cihaz alan tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan birisi de bu şekilde alınan cihazlarda iade veya değişim yapılıp yapılamayacağıdır. Taksitle veya faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylıklarından yararlanarak aldığınız telefonlar için Ticaret Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu yasal süreler ve koşullar çerçevesinde iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak Vodafone faturaya / tarifeye ek ödeme kolaylığı ile aldığınız cihazınızı satınalma işleminin gerçekleşmesinden sonra değiştirmeniz mümkün değildir. Yani cihaz için yasal süreler ve sebepler uygun olduğunda iade edebilir ancak değişim yapamazsınız. İade için ise genellikle 14 günlük yasal süreciniz bulunmaktadır ancak cihazınızı aldığınız bayiden iade koşulları ile ilgili detaylı bilgi almayı ihmal etmeyin.