Vodafone 5G

Vodafone 5G Nedir?

5G, yeni nesil mobil iletişim teknolojisidir. Daha hızlı ve güvenilir bir iletişim sağlamak için, mevcut iletişim teknolojilerinden daha yüksek frekanslarda çalışır.

Bu teknoloji yakın gelecekte hayatımızı ve iş yerimizi kökten değiştirecek inovasyonların altyapısını sağlayacak.

NEDEN 5G?

İşinizi geleceğe taşıyacak tüm yenilikleri Vodafone 5G ile deneyimlemeye hazır olun!

İşinizi geleceğe taşıyacak tüm yenilikleri Vodafone 5G ile deneyimlemeye hazır olun!

Hız

Hız

5G teknolojisi, 4G’ye göre 10 kata kadar daha yüksek hızı ve kapsama alanıyla işletmeniz için birçok yeni imkan sunacak.

İnovasyon

İnovasyon

Teknolojinin sağladığı dönüşümler sonucunda iş süreçleri giderek daha verimli ve yenilikçi bir hale gelecek. 5G, otonom sistemlere ve akıllı ofislere giden yolculukta sadece bir başlangıç.

Verimlilik

Verimlilik

Veri aktarımındaki gecikme süresi minimuma inecek. Bu sayede uzaktan kontrol sistemleri ve artırılmış gerçeklik iş hayatımızın bir parçası haline gelecek.

Bağlantı

Bağlantı

Birçok cihazın aynı anda gerçek zamanlı veri aktarması desteklenecek. Bu sayede hayatlarımıza akıllı şehircilik gibi kavramlar girecek.

Geleceğin Fabrikaları

Üreticiler, halihazırda, uzaktan performans yönetimi veya önceden arıza tespiti gibi özellikleri olan kontrol sistemlerini denemeye başladı. Ama 5G üretimi kökten değiştirme potansiyeline sahip.

Günümüzde bağlantı sağlaması için, bu tür teknolojiler için çok uygun veya güvenilir olmayan, Wi-Fi kullanılıyor.

Makineler, sistemler ve insanlar daha iyi senkronize oldukça seri üretim ve kişiselleştirme çok daha verimli bir hale gelecek ve müşteri memnuniyeti artacak.

Dijital Sağlık Uygulamaları

5G’nin yüksek hız ve düşük gecikme özellikleri bilgiye erişimi anlık hale getiriyor. Bu erişim gücü dijital sağlık alanındaki potansiyel uygulamalara birçok olanak sağlayacak.

Hızlı, güvenilir ve düşük gecikmeli iletişimin destekleyeceği uzaktan cerrahi uygulamalar sayesinde sağlık profesyonelleri hastalarına dünyanın her yerinden müdahale edebilecek ve sektör içi iletişim ve bağlantı üst seviyeye taşınacak.

Bu teknolojiyle oluşturulacak güvenilir ve verimli altyapılarla; epilepsi, felç ve kalp hastalığı gibi rahatsızlıkları olan hastaların uzaktan gözlemlenebilmesi sağlanacak.

Akıllı Ulaşım

5G sayesinde, akıllı ulaşım sistemleriyle takip edilebilen araç sayısı oldukça artacak. Araçları verimli konvoylar haline getiren ve yoğunluğa göre yola çıkma zamanlamalarını ayarlayan entegre sürüş teknolojileri sayesinde lojistik endüstrisinde ve trafikte iyileşme sağlanacak.

Daha çok aracın bağlandığı entegre ulaşım sistemleriyle yollar daha güvenli hale gelecek, yoğunluk azalacak ve sürüşün doğası değişecek.

Akıllı Kamu Hizmetleri

5G, kalabalık şehir merkezlerinde daha fazla cihazın aynı anda bağlantı kurabilmesine imkan tanıyacak ve bu sayede şehirciliği daha iyi yönetmemizi sağlayacak.

main_icn_24_7_support360-view4gmain_icn_Accessoriesmain_icn_Add_or_Plusmain_icn_Appsapps-hiapps-midarrow-leftarrow-rightmarket_icn_Batterybill-or-report-midblockblog-hi-darkbroadband-device-hi-darkbroadband-midbroadband-devicebundles-hi-dark businesscalendarmarket_icn_Minutescalls-contacts-midmain_icn_Cameramain_icn_Chatcherries-pointsmain_icn_Chevron_downmain_icn_Chevron_leftmain_icn_Chevron_rightmain_icn_Chevron_upclock-hi-darkmain_icn_Clock_or_Timedmain_icn_Closecommunity-or-foundation-midmain_icn_Community_or_Foundationconnectivityconverged-propositioncustomer-caredashboard-hi-dark dashboard-hidashboard-midmain_icn_Dashboarddata-midmarket_icn_Data_Sharingmarket_icn_Dealsmain_icn_Deletedeliverymain_icn_Dislikedocument-midmain_icn_Downloadmain_icn_Editentertainment-hi-darkerror-circleerror-simplemain_icn_Social_Facebookmain_icn_Filtermain_icn_Filtersocial-google-plushelp-hi_1helphome-02-hiinfo-circleinfographic-hi-darkinsurance-hicountry-or-international-hi-dark landline-or-call-midmain_icn_Landline_or_Callmain_icn_Likemarket_icn_LinkedInlocation-himain_icn_Locationmail-new-hi-darkmail-read-hi-darkmail-newmarket_icn_Screen_sizemembersmain_icn_Menumarket_icn_SMSmobile-broadbandmobile-hi-dark mobile-midmain_icn_Mobilemultiscreen-hitouchscreen-himy-vodafone-midBenim Vodafone'umnetwork-hi-dark network-signal-hinetwork-signal-midmain_icn_Network_signaloffer-badge-percentmarket_icn_Offer_badgemain_icn_Pausepayg-hi-darkpayg-hipayg-midmain_icn_PAYGsocial-paypalmain_icn_Photospie-chartplay-hi-darkmain_icn_Play_circlemain_icn_Play_arrowmain_icn_Add_or_Plusprintmain_icn_Privacyrank-virtuoso0_rating5_ratingmain_icn_Ratingsrecommendationrecord-hi-dark refreshmain_icn_Bill_or_Reportmain_icn_Reportsreturn-productroaming-hi-darkroaming-midmain_icn_Roamingsearch-hi-darkmain_icn_Searchsecurity-hi-darksecurity-hisecurity-midmain_icn_Securitysettings-hi-darksettings-hishareshopping-trolleyshoppingsim-midmain_icn_SIMmarket_icn_SIM_Swapmain_icn_Chatsocial-facebooksocial-google-plussocial-linkedinsocial-twittersocial-youtubemain_icn_Studenttail [Converted]text-midmain_icn_Textthumbs-hi-darktickmain_icn_Tick_simpletop-up-hi-darktop-up-hitop-up-midmain_icn_Top_uptv-hi-darkmain_icn_TVmain_icn_Social_Twitterupgrade-midusersvideomain_icn_ViewedVF_Logo market_icn_Vodafone_storevoice-of-vodafone-alerts-midvoice-of-vodafone-alertswarning-hi-darkwarning-hi-darkwarningweightwhite-paper-midcountry-or-international-midmarket_icn_Multinationalsocial-youtube