İşin Özü Dijitalleşme

1 Bölüm · 6 Video

Dijital trendlerden değişim yaşanan sektörlere, doğan fırsatlardan oluşan tehditlere, dijitalin geçmişinden evrilme sürecine birçok konuyu M. Serdar Kuzuloğlu ile burada ele alıyoruz.

Ticaretin E-Hali ve Günümüzdeki Önemiplay icon

Ticaretin E-Hali ve Günümüzdeki Önemi

Ticaretin e-hali ne ifade ediyor? Ticaret nasıl bir rekabet yarışına dönüştü? Müşteri ne istiyor? Bu soruların yanıtları ve çok daha fazlası M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast'imizin ilk bölümünde! 

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 22 dk
Pandemi Sonrası Yeni Çalışma Anlayışıplay icon

Pandemi Sonrası Yeni Çalışma Anlayışı

Pandemi sonrası iş dünyasında değişen koşullar, yeni dönemde öne çıkan çalışma modeli M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast serimizin ikinci bölümünde sizlerle.

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 24 dk
Dijital Dünyada Güvenliği Sağlamak: Siber Güvenlikplay icon

Dijital Dünyada Güvenliği Sağlamak: Siber Güvenlik

Siber saldırının olası yan etkileri neler? Siber güvenlik riski altında olan işletmeler hangileri? M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast'inin 3.bölümü karşınızda.

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 22 dk
Dijital Dünyanın Vazgeçilmez Teknolojisi: Bulut Bilişimplay icon

Dijital Dünyanın Vazgeçilmez Teknolojisi: Bulut Bilişim

Bulut bilişimsiz bir dünya düşünebilir miyiz? Bulut teknolojileri işletmeler için neden büyük bir önem taşır? Hepsinin cevabı M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast’imizin 4.bölümünde! 

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 17 dk
Nesnelerin Sunduğu Nimetler: Nesnelerin İnterneti (IoT)play icon

Nesnelerin Sunduğu Nimetler: Nesnelerin İnterneti (IoT)

Şirketinize dair her veriyi analiz ve takip edebilir misiniz? Nesnelerin interneti hangi alanlarda ne tür çözümler üretir? Hepsinin cevabı M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast’imizin 5.bölümünde!

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 14 dk
Bilgiyle yeşeren mahsuller: Dijital tarımplay icon

Bilgiyle yeşeren mahsuller: Dijital tarım

Dijital tarım bir lüks müdür yoksa gereklilik mi? Gerçek zamanlı veriler tarımı nasıl kökten değiştirir? Hepsinin cevabı M. Serdar Kuzuloğlu ile gerçekleştirdiğimiz İşin Özü Dijitalleşme podcast’imizin 6. bölümünde!

M. Serdar Kuzuloğlu ・ 16 dk