Siber Güvenlik | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Siber Güvenlik

Siber Güvenlik

Dijital dönüşümün hızlanmasıyla beraber artan siber tehditlere karşı işletmenizin en değerli varlığı olan IT kaynaklarınıza tam koruma sağlayan çözümler Vodafone Business’da!

Vodafone Business’ın uçtan uca siber güvenlik çözümleriyle işletmenizi güvenle dünyaya bağlayabilirsiniz.

Neden Vodafone Business?

Son Teknoloji Çözümler ve Güncel Altyapılar

İşletmenize Özel Projelendirme ve Danışmanlık

Uzman Ekipler ile Proaktif Takip

7/24 Özel Müşteri Danışmanı Desteği

Uçtan Uca Tüm Çözümler için Tek Hizmet Sağlayıcısı

Büyük Yatırımlar Gerektirmeyen Esnek Maliyetler

Vodafone Siber Güvenlik Operasyon Merkezi (SOC)

Vodafone Siber Güvenlik Operasyon Merkezi içerisinde yer alan teknolojik cihazlar ve uzman teknik ekip ile işletmenizin siber olaylarının 7/24 izlenmesini, analiz edilmesini ve gerektiğinde ise siber tehditlere müdahale edilmesini sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi (PAM)

Vodafone Güvenli Erişim Yönetimi ile şirket kaynaklarına olan erişimleri yetkilendirerek işletmenizde veri sızıntılarını engelleyebilir ve yetkili hesaplar kullanılarak yapılan atakların önüne geçebiilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Güvenlik Duvarı Çözümü (Firewall)

Güvenlik Duvarı Çözümü ile internetten gelen veya internet yönüne çıkan trafiğinizin denetlenmesini sağlar ve böylece altyapınızı zararlı içeriklere ve yetkisiz erişimlere karşı koruyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

DDOS Atak Önleme Çözümü

DDOS Atak Önleme Çözümü ile işletmenizin bant genişliğini istila etmeye yönelek gerçekleştirilen hedefli DDOS saldırılarını daha ağınıza ulaşmadan engelleyerek sistemlerinizi güvende tutabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Yük Dengeleme Çözümü

Yük Dengeleme Çözümü ile işletmenizin ağına gelen trafiği birden fazla sunucuya dağıtarak IT kaynaklarınızın daha verimli kullanılmasını ve altyapınızın sürekliliğini sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Vodafone Siber Güvenlik Çözümleri’ni Tercih Etmeniz için 6 Trend

Hedefli ve Komplike Siber Saldırlar

Hedefli ve Komplike Siber Saldırlar

Her geçen gün daha da komplike ve hedefli hale gelen siber saldırıların doğrudan en kritik ve değerli varklıkları hedef alması işeletmeler açından büyük risk teşkil ediyor.

Değişen İş Modelleri ve Mobilite Artışı

Değişen İş Modelleri ve Mobilite Artışı

Kurumlar iş yapış şekillerini değiştirip sınırları ortadan kaldırırken, çalışanlar gün geçtikçe daha mobil hale geliyor. Bu durum ise veri güvenliği riskini ortaya çıkarıyor.

Bulut Teknolojilerine Geçiş

Bulut Teknolojilerine Geçiş

Bulut tabanlı hizmetlerin kullanımı her geçen gün artıyor. Buluta erişilen bağlantı güvenli değilse en güvenilir bulut sağlayıcısıyla çalışan işletmelerin bile verileri risk altında olabilir.

Müşteri Güveni ve Marka Algısı

Müşteri Güveni ve Marka Algısı

Müşteri verisiyle ilgili ihlaller ve sızıntılar kurumların müşterilerle ilişkilerini ciddi boyutta etkiliyor. Bu durum müşteri memnuniyetinde düşüşe hatta müşteri kaybına yol açabiliyor.

IoT Kullanımındaki Artış

IoT Kullanımındaki Artış

Günümüzde, birçok işletme IoT teknolojilerini sürdürülebilir başarının anahtarı olarak görüyor. Ancak, yeni teknolojiler beraberinde yeni güvenlik problemlerinin çıkmasına neden oluyor.

Artan Regülatif Yük

Artan Regülatif Yük

Regülatif yapılar her geçen gün daha kompleks hale gelirken şirketlerin güvenlik ve şeffaflık konusundaki sorumlulukları artıyor. Regülasyonlara uyum sağlamayan kurumlar ciddi finansal ve operasyonel risklere maruz kalıyor.

{}