Metro Ethernet ve Radyolinkle Bağlantınızı Üst Seviyeye Taşıyın

Metro Ethernet ve Radyolinkle Bağlantınızı Üst Seviyeye Taşıyın

İş dünyasını dönüştüren dijital çağda rekabetçiliğin önemli bileşenlerinden birini de “bağlantı gücü” yani hızlı ve güvenli internet erişimi belirliyor. Metro Ethernet ve Radyolink teknolojileri kesintisiz, hız kaybı olmadan ve yüksek performansta bağlantı ihtiyaçlarınıza yanıt vererek işlerinizi büyütmenize yardımcı olan avantajlar sunuyor.

 

Cihazlarınızın arasındaki bağlantıyı data hattı (M2M) Paketleri ile kolayca sağlayın!

Enerji tüketim verilerinizi tek bir ekran kullanarak uzaktan izlemenizi ve kontrol edebilmenizi sağlayan uçtan uça tasarlanmış red enerji sayesinde enerji tasarrufu edin!

 

Bir işletmenin başarısını belirleyen çok sayıda unsur var. İçinde bulunduğumuz dijital çağda, bu unsurlardan en önemlilerinden biri ise bağlantı; işlerin çok büyük bir bölümünün internete ve sistemler, cihazlar ve kullanıcılar arasındaki haberleşmeye dayandığı göz önüne alınırsa işletmeler için bağlanabilirliğin önemi göz ardı edilemez. Bir işletmede veriler, sistemler ve çalışanlar için bağlantının hızlı ve güvenilir olması; işlerin iyi bir şekilde yürütülebilmesini sağlayarak büyüme, inovasyon ve rekabetçilik için ihtiyaç duyulan avantajı sağlamaya önemli katkılarda bulunur.  

 

İşletmelerde bu bağlantıyı sağlayan teknolojilerden biri de Ethernet’tir ve bu teknoloji en temel tanımıyla yerel alan ağlarına (LAN) bağlantıyı ifade eder. Özellikle ofis, bina gibi alanlarda cihazların bir protokol üzerinden iletişim kurmasını ve veri paylaşmasını sağlayan ethernetin yerel alan ağları dünyasında gerçek bir telekomünikasyon devrimi yarattığını söylemek mümkün. Temelinde, birkaç bilgisayarı bir ağda birbirine bağlamak bulunan ethernet, yalnızca bu bilgisayarlardan gelen verileri bağlamakla kalmaz, aynı zamanda modeme bağlanmak için bir köprü olarak ağın yönlendiricisi aracılığıyla internete bağlanabilir.

 

Ancak, işletmelerde giderek artan talepler ve günlük büyüme nedeniyle, bu ağlara getirilen gereksinimler artıyor. Örneğin, uygulamalar bağımsız ihtiyaçlara göre daha fazla bant genişliği tükettikçe, ciddi yük gereklilikleri oluşturuyor. Bunun yol açtığı performans zorlukları ise LAN hızlarının yükseltilmesiyle gideriliyor. Diğer taraftan, teknoloji altyapılarını iş sürekliliğini sağlayacak şekilde dizayn etmek de şirketlerin en büyük önceliklerinden biri. Afet, yangın ve salgın hastalıklar gibi sıra dışı senaryolarda birincil lokasyonun zarar görmesi ve farklı bir lokasyonda çalışmanın gerekmesi durumuna hazırlıklı olmak, iş sürekliliğini sağlamak adına kritik önem taşıyor. Metro Ethernet ve Radyolink teknolojileri, yoğun yükler olduğunda ya da kriz dönemlerinde, kesintisiz iletişim ve veri transferi ile en kritik zamanlarda dahi sürekliliği sağlayarak işletmelere güç kazandırıyor.

 

Bu Çözümler İşletmenize Hangi Faydaları Sağlar ?

 

İşletmenizin daha verimli olmasına yardımcı olurken, aynı zamanda tasarruf etmenizi sağlayabilecek birçok avantaj sunan Metro Ethernet ile örneğin;

 

  • Çevresel etkenlerden etkilenmezsiniz: Size özel hat ile çevresel etkenleri minimuma indirebilirsiniz.
  • Yüksek servis kalitesinden faydalanabilirsiniz: Size özel dedike müşteri temsilciniz ile istediğiniz an iletişim kurabilir ve yüksek servis kalitesi ile hizmet alabilirsiniz.
  • Veri ve ağ güvenliğiniz artar: Konu veri aktarımı olduğunda en kritik konulardan biri de güvenliktir. Metro Ethernet, işletmenize özel paylaşımsız bir altyapıda çalışmanızı sağladığı için daha üst seviyede bir güvenlik sağlar. Paylaşımsız altyapı, aynı zamanda en yoğun saatlerde bile hız kaybı yaşamayacağınız anlamına gelir.
  • Esnek bant genişliğinden faydalanırsınız: Metro Ethernet’in en önemli avantajlarından biri de esnek bant genişliği. Ölçeklendirilebilen esnek yapısı sayesinde ihtiyacınıza uygun hız seçenekleri ile işletmeniz için uygun ve tasarruflu bir şekilde faydalanabilirsiniz.
  • Veri aktarımınız hızlanır: Eşit hızda veri indirme (download) ve yükleme (upload) yani simetrik bağlantı sağladığı için birden çok kişinin aynı anda internete bağlanıp veri aktardığı yoğun veri aktarımlarını kolayca gerçekleştirmenizi mümkün kılar.

 

Bir Metro Ethernet çözümü olan Radyolink ise fiziksel kablo gerekmeden elektromanyetik dalgalarla internet erişimi sağlaması, fiber optik kablolara kıyasla daha düşük maliyetli olması, kazı gerektirmediği için kurulumunun kısa sürmesi ile önemli avantajlar sunuyor.

 

Vodafone’un Metro Ethernet ve Radyolink Çözümleri ile İşletmenize Hız Kazandırın, Rekabetçiliğinizi Güçlendirin

 

Vodafone Metro Ethernet; perakende, e-ticaret, turizm, yazılım, üretim, bankacılık, otomotiv ve tekstil gibi sektörlerin yanı sıra hastane ve okullardaki yüksek hızlı ve güvenilir internet bağlantısı ihtiyacına yanıt veren bir çözüm sunuyor. İnternetiniz yavaşladığı veya kesintiye uğradığı için örneğin, artan siparişlerinize yanıt veremiyorsanız Vodafone Metro Ethernet’in size özel altyapısının sağladığı yüksek hızlı ve güvenilir internet ile işlerinizin aksatmadan sürdürebilirsiniz. Tüm çalışanlarınız aynı anda ve en yoğun saatlerde interneti kullansa bile yavaşlama sorunu yaşamazsınız. Üstelik Vodafone Metro Ethernet’in sağladığı uzaktan destek ile siz daha fark etmeden sorununuz çözülür.

 

Bir Metro Ethernet çözümü olan Vodafone Radyolink de size özel ve paylaşımsız altyapı sayesinde en yoğun saatlerde bile hız kaybı yaşamanızı engeller. Simetrik internet, eşit yükleme ve indirme hızıyla dosya transferlerinizi hızlandırmanızı sağlar. Yer altındaki fiber optik bağlantı kabloları zarar gördüğü durumda kolaylıkla yapılandırılabilir, böylece iş sürekliliğiniz güvence altına alınır. Radyolink çözümünü ister ana bağlantı isterseniz de ana bağlantınızı yedeklemek için kullanabilirsiniz.

 

Bu çözümler hakkında daha fazlasını öğrenmek ve ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz esnek paketleri keşfetmek için tıklayın .