IoT Day

Vodafone Business IoT Day etkinliğinde yenilikçi trendler işin uzmanları tarafından ele alındı

Vodafone Business’ın, MEXT Teknoloji Merkezi’nde gerçekleştirdiği Vodafone Business IoT Day etkinliğinde perakendeden üretime, otomotivden finansa kadar pek çok farklı sektörde faaliyet gösteren kurumların yöneticileri IoT teknolojileri ve trendlerini konuştu. Etkinliğin açılış konuşmalarını Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Özlem Kestioğlu ve MESS Teknoloji Merkezi Grup Direktörü Efe Erdem gerçekleştirdi

Hemen başvur

Vodafone Business IOT Day Nasıl Geçti?

İşin Uzmanlarından IoT Trendleri

Liderler IoT teknolojilerini konuştu

Açılış konuşmalarının ardından, Eczacıbaşı Topluluğu CIO’su Hilmi Koçak, Hilmi Beken İcra Kurulu Başkanı Semih Beken, Unilever IT Direktörü Ulaş Işık ve Vodafone Türkiye Kurumsal Satış Direktörü Cansu Çebi, IoT ile işlerini nasıl dönüştürdüklerini anlatırken, Vodafone Global, Bulut, Uç Nokta ve Özelleştirilmiş Mobil Şebeke Direktörü Jennifer Didoni ve Ford Otosan CDO’su Hayriye Karadeniz, “Özelleştirilmiş Mobil Şebeke ile Yüksek Bağlantılı Fabrikalar” panelinde bir araya geldi.

Teknoloji İletişimcisi Dr. Sertaç Doğanay’ın “Teknoloji ve İnovasyon” konuşması ile devam eden etkinlik, “Otomotiv Sektöründeki Yeni Trendler”, “Yükselen Enerji Maliyetleri ile Baş Etme Yöntemleri”, “IoT Platform ile İhtiyaca Özel Uygulama Tasarlamak”, “MPN ile Üretim Sektöründe Operasyonel Verimlilik”, “Üretim Hattını Aksiyon Alınabilir Veriler ile Takip Etmek” ve “SIRI ile Dijital Fabrikalar” workshoplarıyla son buldu.

Vodafone Business’ın IoT projeleri

Etkinlikte sektörel 11 tane kullanım senaryosu yer aldı. Vodafone Business 5G altyapısı ile çalışan yapay zeka ile resim çizen robotik koldan uzaktan liman kontrolüne, artırılmış gerçeklik kullanılarak gerçekleştirilen makyaj uygulamasından görüntü işleme ile stok takibi yapılan dondurma dolabına, sürdürülebilirliğe katkı sağlayacak e-şarj demonstrasyonundan, otonom hareket eden araçlara kadar çeşitli kullanım alanları katılımcıların büyük ilgisini çekti.

Vodafone IOT Day Etkinliği

Vodafone Business IOT Day’in Tüm Gün Etkinlik Kaydını İzlemek için Aşağıdaki kayıt formunu doldurabilirsiniz.

IoT Day Etkinlik Videosu

*Zorunlu alanlar

Yükleniyor