Mobil ve Dijital Pazarlama Çözümleri | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Mobil ve Dijital Pazarlama Çözümleri

Mobil ve Dijital Pazarlama Çözümleri

 Vodafone Mesajlaşma ve Mobil Pazarlama ürünleriyle aynı anda binlerce kişiye en kolay ve ekonomik yoldan ulaşabilirsiniz. 

Facebook ve Instagram Reklam Hizmeti

Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya mecraları olan Facebook ve Instagram üzerinden işletmeniz için reklam vererek marka bilinirliğinizi artırırken potansiyel müşterilerinize ulaşın!

Detaylı Bilgi

Veri Odaklı SMS

Veri odaklı hedefleme yaparak ürün, hizmet ve kampanyalarınızı potansiyel müşterilerinize duyurun, Vodafone Business güvencesiyle kitlelere ulaşın!

Detaylı Bilgi

Lokasyon Bazlı SMS

Vodafone Business Hedefli Mesaj ile Vodafone ile yapacağınız marka işbirliğini Vodafone veritabanında hedeflediğiniz kitlelere duyurabilir, ürün ve hizmetlerinizi geniş kitlelere tanıtabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Mesaj Gönderme Hizmetleri

İşletmeninizin veri tabanındaki müşterilere kolayca ulaşabilir, ihtiyaca göre toplu SMS, MMS, TCKN ile SMS gönderebilir, kampanyalarınız için kişiye özel hızlı mesaj gönderme servislerinden yararlanabilirsiniz.

Detaylı Bilgi

Onedio Reklam Hizmeti

Onedio üzerinden reklamlarınızı belirlediğiniz coğrafi bölgede (il bazlı) gösterebilir, reklam hizmeti bitiminde final raporu sayesinde reklamınızın etkisini ölçümleyebilirsiniz.

Detaylı Bilgi

İşimi Kolaylaştıran Servisler

İşini Kolaylaştıran Servisler müşterilerinizi daha yakından tanımanızı ve analizler doğrultusunda doğru hedef kitleye ulaşabilmenizi sağlar; aynı zamanda şirket güvenlik önlemlerini artırarak yenilikçi mobil servisler geliştirmenize yardımcı olur.

Detaylı Bilgi