Akıllı Fabrika Çözümü | Kurumsal: Vodafone Türkiye

Akıllı Fabrika Çözümü

Akıllı Fabrika Çözümü

Akıllı Fabrika, işletmelerin dijitalleşme yolculuğunda ihtiyaç duydukları veri toplama, entegrasyon ve otomasyon altyapısını sunar, üretim süreçlerini optimize eder.

Akıllı Fabrika Çözümü ile Neler Sunuyoruz?

Akıllı Fabrika Çözümü ile işletmeniz için kritik olan üretim sürecini bağımsız bir sistem ile uçtan uca yönetebilir, işletmenize özel kurulan akıllı fabrika ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz!

Makinalar Arası İletişim

Makinalar Arası İletişim

Operatör Panel İşlemleri

Operatör Panel İşlemleri

Üretim Sipariş Yönetimi

Üretim Sipariş Yönetimi

Platformlar Arası Takip

Platformlar Arası Takip

Üretim ve Verimlilik Artışı

Üretiminizi anlık takip edip, gerçek zamanlı ve otomatik veri toplama ile kayıplarınızın nerelerden kaynaklandığını analiz edebilir, verimliliğinizi arttırabilirsiniz

Endüstri 4.0 Altyapısı

Otomasyon projeleriniz için ortak bir altyapı kurabilir; ERP sisteminiz, makinalarınız ve operatörlerinizin Akıllı Fabrika üzerinden bağlantıda olmalarını sağlayabilirsiniz.

Süreç Takibi

Üretim süreçlerinizi yalın, verimli ve izlenebilir bir yapıda yönetebilir, gerektiğinde anında müdahale ile kayıpları azaltabilir veya oluşmadan önleyebilirsiniz.

Hedeflerle Yönetim

Üretim paydaşları arasında hedefleri dağıtabilir, Akıılı Fabrika üzerinden operasyonda iş dağılımı yapabilirsiniz. Sonuca yönelik, geniş raporlama kabiliyeti kazanabilirsiniz.

4 Kolay Adımda Akıllı Fabrika Çözümü Kullanmaya Başlayın

Ürün ile ilgilendiğinizi belirttikten sonra çağrı merkezimiz sizi arayarak Teknoloji Satış Yöneticilerimiz adına randevu alır.

Teknoloji Satış Yöneticilerimiz şirketinizi ziyaret edip, ihtiyaçlarınızı belirler ve proje oluşturur.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra kurulum gerçekleşir.

Ürün ile ilgili ek bir destek ihtiyacı durumunda destek hattına ulaşabilirsiniz: 0850 542 0 542