Şirketinizin teknoloji ihtiyaçlarını teknoloji danışmanlarımızla görüşerek belirleyin!

Şirketinizin ihtiyaçlarını ve ihtiyacınıza uygun olan çözümü teknoloji danışmanlarımızla online görüşme yaparak kolayca belirleyebilirsiniz. Üstelik bu görüşme sonrasında ürünlerimizi online’a özel avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Canlı teknoloji danışmanlarımızda dilerseniz hemen görüşme başlatabilir veya uygun olduğunuz bir zaman için randevu oluşturabilirsiniz.

Tanıtım videomuzu yukarıdan izleyebilirsiniz.

Kurumsal Mobil Tarifelerimiz

Red Business portföyü ile yurt dışı aramalarından ücretsiz araç yıkama hakkına kadar pek çok ayrıcalıktan yararlabilirsiniz. Üstelik online'a özel indirimli!

 

Uçtan uca her ölçekten firmanın güvenilir teknoloji danışmanıyız

6M

kurumsal müşteri

 

30 Yıl

kurumsal deneyim

 

21 Ülke

sabit ve mobil hat müşterisi

 

9 Senedir

üst üste IoT alanında lider*

Gartner Magic Quadrant tarafından

Dijitale özel avantajlı ürünlerimiz

Mobil Tarifeler
Mobil Tarifeler
Online’a özel ayrıcalıklarla ile size ve işletmenize en uygun tarife paketlerini bulabilirsiniz.
Metro Ethernet
Metro Ethernet

Vodafone Metro Ethernet’ in şirketinize özel altyapısının sağladığı yüksek hızlı ve güvenilir internetle işlerinizi aksatmayın.

Bulut Bilişim
Bulut Bilişim

Son teknolojiye sahip Vodafone Veri Merkezlerindeki bulut altyapısına iş yüklerinizi taşıyın, esnek, ölçeklendirilebilir altyapıyı uygun ödeme modelleriyle kullanın.

Microsoft 365
Microsoft 365

Siz de ekiplerinizin her yerden etkin ve üretken bir şekilde çalışabilmesi için Microsoft 365 İş Paketlerini kullanın, işinizi büyütün.

Bulut Santral
Bulut Santral

Fiziksel santralin gerektirdiği bakım maliyetlerinizi tamamen ortadan kaldırın, kurulum masrafı olmadan santralinizi buluta taşıyın. Vodafone Business Bulut Santral ile çağrılarınızı bulut teknolojisiyle yönetebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi
Araç Takip Sistemi

Sahadaki araçlarınıza takılacak IOT (Nesnelerin İnterneti) araç takip cihazları sayesinde araçlarınızın lokasyon bilgilerini kolayca takip edin.

Red Enerji
Red Enerji

Vodafone Red Enerji, enerji tüketim verilerinizi tek bir ekran kullanarak uzaktan izlemenizi ve kontrol edebilmenizi sağlayan uçtan uça tasarlanmış bir IoT çözümüdür.

Siber Güvenlik
Siber Güvenlik

Artan Siber Tehditlere karşı, işletmenizin en değerli varlığı olan verilerinize ve IT kaynaklarınıza koruma sağlayan Siber Güvenlik çözümler, Vodafone Business'ta! Vodafone Business'ın uçtan uca koruma sağlayan siber güvenlik çözümleri ile işletmenizi güvence altına alın!

IoT (Nesnelerin İnterneti)
IoT (Nesnelerin İnterneti)

Uçtan uca sunduğumuz IoT çözümlerimiz ile, tedarik zincirinizi, varlıklarınızı ya da operasyonlarınızı uzaktan kolaylıkla yönetebilir, ihtiyacınıza göre proje bazlı çözümler yaratabilir, hangi sektörde olursanız olun operasyonel verimliliğinizi artırabilirsiniz.