Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30
Casper Via X30

Casper Via X30

Renk: Gümüş
Dahili Hafıza: 128GB
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
12.420

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Geliştirilmiş Arka Kamera-Geniş Açı Kamerası-Bokeh Kamera ile Harika Fotoğraflar

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

İstanbul içi ücretsiz 3 saatte hızlı teslimat, tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Akıllı telefon tercihleri içinde öne çıkan seçeneklerden biri olan Casper Via X30, güçlü işlemci ve uzun ömürlü bataryası ile dikkat çekiyor. Casper Via X30 kullananlar, özellikle uzun ömürlü şarj konusundan çok memnun. Casper Via X30 fiyat performans ürünü olarak tercih edilen bir seçenek. Casper Via X30 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi edinmek üzere ürünü inceleyebilirsiniz.
Casper Via X30 özellikleri ürünün bütün niteliklerini kapsar ve bu sayede bir cep telefonu seçerken nelere bakılması gerektiği daha net anlaşılır. Cep telefonu seçimi önemli bir konudur çünkü bu ürünler uzun süreli kullanımın mümkün olduğu ürünlerdir. Bir akıllı cep telefonu alırken tüm teknik ve tasarım özellikleri incelenir. Bunların yaşında kameralar ürün seçiminde önemli bir yer tutar. İyi kameraya sahip bir cep telefonu birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bir üründür. Casper Via X30 ürünü de bu amaç için uyumlu olarak kabul edilir. Via X30 ürününün özellikleri özellikle batarya ve depolama niteliklerini de ilgilendirir. Depolama alanı yüksek olan bu telefonda batarya performansı da kullanım sürecini belirler. Akıllı cep telefonu ürünleri uzun süreli kullanımın mümkün olduğu ürünler olup performansı da belirleyicidir. Akıllı cep telefonları uzun süre kullanılsa da aynı performans ile kalmaları beklenir. Bu durumda ürünlerin işlemcisi gibi birçok faktör incelenmelidir. Casper Via X30 ürününü edinirken elbette bu ürün bir kutu içerisinde sunulur. Bu kutuda birden fazla özellik yer alır. Bunların başında cihazın kendisi gelir. Sonrasında şarj adaptörü, USB kablosu gibi ürünler de görülür ki şarj ve bağlantı için bu ürünler gereklidir. Bu ürünlere ek olarak çıkartma iğnesi, garanti belgesi ve hızlı başlangıç kılavuzu gibi parçalar da görülmektedir.
Casper Via X30 ürünü birçok teknik özelliği ile kullanım süreci hakkında detaylar sunar. Cihazın teknik özlelikleri, özellikle işlemci ile bağlantılıdır. Casper Via X30 ürünü Android işlemcisine sahiptir ve Android 12 versiyonu ile üretilmiştir. Planlanan bir yükseltilebilir versiyonu bulunmaz. Casper Via X30 ürününde işlemci hızı 2.2GHz + 2.0GHz olarak sınırlandırılır ve kullanımı da bu hızda gerçekleşir. İşlemci tipi olarak MTK G99 modeli öne çıkar ki bu model hem GPU türünde hem chipset içerisinde görülebilir. Casper Via X30 ürününü kullanırken en istenen özelliklerden biri de yüz tanıma özelliğidir. Bu özellik ile direkt olarak ekranda yüzünüz tanınır ve kilidi açılır. Casper Via X30 ürününde de bu özellik yer alır. Aynı zamanda çift hatlı kullanımı mümkün olur ki bu birçok cep telefonunda aranan bir ihtiyaçtır. RAM oranı 8 GB ile sınırlı olsa da buna ek olarak 8 GB genişletilmiş RAM özelliği de görülmektedir. Bu ürünü kutusu ile edinmek için Vodafone bir alternatif sunar ve tarifeye ek ödeme imkanı oluşturur. Casper Via X30 ürününde bağlantı hususu hem aksesuarlar hem de ürünün kendi bağlantısı için geçerlidir. Bluetooth için 5.0 versiyonu tercih edilir. Wi-Fi oranı ise standart olarak 2.4 ghz – 5 ghz olarak ayrılır. Üründe 4G frekansı bandı da CAT4 olarak tanımlanır. Casper Via X30 ürününde bir GPS yer alır ve NFC sistemi de bulunur.
Casper Via X30 tasarım özellikleri ile birlikte ürünün görüntüsü de etkilenir. Bu özellikler içerisinde en ön planda elbette boyutlar yer alır. Tasarımı belirleyen ana şema ürünün boyutlarıdır. Casper Via X30 ürününde boyut olarak 167.7 mm x 74.96 mm x 8.1 mm ölçüleri bulunmaktadır. Ekran boyutu ise 6.5 inç ile sınırlandırılır ki bu yüksek bir ölçü olarak ifade edilebilir. Casper Via X30 ürününün hafif olması da belirleyicidir. Bu ürün 183 gramdır ve hafif kullanımı ile en şık tasarımı bir arada barındırır. Tasarım kapsamında renk de değerlendirilebilir. Cep telefonları uzun süreli kullanıma uygun ürünler olduğundan bu durumda renk de merak edilir. Casper Via X30 ürününün tek bir rengi vardır ve bu gri renktir. Hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden bu renk aynı zamanda şık ve canlı bir görünüm de sunar.
Cep telefonları şık görüntüsü ve teknik özellikleri kadar Casper Via X30 ürününde görüntü kalitesi ve bunlara eklenen kamera kalitesi de eşlik eder. Casper Via X30 ürününde de kamera kalitesi en iyi fotoğrafları çekmek için gerekli bir durumdur. Casper Via X30 ürününde arka ve ön kamera bulunmaktadır. Ön kamera selfie kamerasıdır ve 8 MP ölçülerine sahiptir. Arka kamera da ana kamera kategorisinde yer alır ve burada 3 tane kamera vardır. Bunlar sırasıyla 50 MP, 8 MP ve 2 MP ile ifade edilir. 50 MP olan kamera ana kameradır. 8 MP olan kamera geniş açı kamerasıdır ve 2 MP olan kamera ise bokeh kamerasıdır. Casper Via X30 kamera özellikleri ile birlikte görüntü kalitesi de önemli olur. Bu sayede cep telefonu içerisinde video veya film izlerken bu kalite daha net görülebilir. Ekran çözünürlüğü olarak ifade edilen oranlar da piksel düzeyindedir ve bu üründe 2400 x 1080 olarak gösterilir. Ekran teknolojisi IPS sınıfında yer alır ve ekran türü de aynı şekilde IPS kategorisinde konumlanır. Burada renk zenginliği hedeflenir ve bu nedenle bu teknoloji kullanılır.
Casper Via X30 batarya ve depolama özellikleri ile ürünün ne kadar uzun süre kullanılıp kullanılamayacağı hakkında bilgi sahibi olmanız mümkündür. Casper Via X30 batarya özellikleri ile bir ürünü ne kadar süre kullanabileceğiniz hakkında daha detaylı bilgiler sunulur. Üründe değişebilir batarya yer almaz ve standart bir batarya vardır. Bu bataryanın kapasitesi de 4600 mAh olarak ifade edilir. Pil türü de lityum iyon olan li-on modelidir. Bu ürün kablosuz şekilde şarj edilebilir. Bu da aslında pratik bir şarj alanı oluşturur. Bunun dışında şarj girişi yapılacak ise Type-C modeli standart olarak kullanılır. Depolama için kullanılan alan 128 GB olarak ifade edilir ve bu bir dahili hafızadır. Bunun dışında hafıza kartı da eklenebilir ve burada sınır 512 GB olarak belirlenir. Arttırılabilir hafıza özelliği için mikro SD özelliğini tercih edebilirsiniz.
Casper Via X30 fiyat bilgisi için Vodafone rehberliğinde ilerleyebilirsiniz. Vodafone ile birlikte Casper Via X30 incelemesi yapabilir, cihazı benzer ürünlerle özellik bakımından kıyaslayabilir ve size uygun seçeneği kolayca, güvenle keşfedebilirsiniz. Dilerseniz beğendiğiniz cihazları ya da bu ürününü tarifeye ek aylık ödeme seçeneği ile ödeyebilirsiniz. Casper X30 ürününü edinmek isteyenler bu kapsamda güvenle tarifeye ek ödemeyi değerlendirebilir. İncelediğiniz gri renkteki cihaz, tasarım açısından hoş görüntüsü ve kaliteli teknik detayları ile sunulur. İşlemci ve depolama gibi özellikler bünyesinde Casper Via X30 değerlendirilebilir ve Vodafone avantajı ile bu ürünü tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda ürün hakkında pek çok bilgiyi değerlendirme bölümünde görebilirsiniz. Casper Via X30 ve diğer teknoloji ürünlerine Vodafone ile bütçenizi kolayca planlayarak sahip olabilirsiniz. Bu şekilde tabletler, telefonlar, bilgisayar ya da giyilebilir teknolojiler için bütçenizi planlayabilirsiniz.
0
Ekran Boyutu
Ekran Boyutu
6.5 inç
Pil
Pil
4600 mAh
Kamera
Kamera
8MP Ön/50MP+8MP+2MP Arka
Ağırlık
Ağırlık
183 gr
Boyut
Boyut
167.7 x 74.96 mm
Genişlik
Genişlik
8.1 mm
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
183 gr
Boyut
167.7 x 74.96 x 8.1 mm
Ekran Boyutu
6.5 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
2400 x 1080 piksel
Ekran Teknolojisi
IPS
Ekran Renk Sayısı
-
Ekran PPI
-
Ekran Türü
IPS
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
Android 12
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Planlanan Yükseltilebilir Versiyon
-
İşlemci Hızı
2.2GHz+2.0GHz
İşlemci Tipi
MTK G99
GPU türü
MTK G99
Chipset
MTK G99
İşlemci Özellikleri
MTK G99
İşlemci Adı
MTK G99
Yüz Tanıma
Evet
Göz Taraması
-
Çift Hatlı
Evet
Parmak İzi Okuyucu
-
RAM
8 GB+8 GB GENİŞLETİLMİŞ RAM
Depolama
Dahili Hafıza
128 GB
Hafıza Kartı Tipi
512GB
Artırılabilir Hafıza (micro SD)
Evet
Kamera & Video
Ön-Selfie Kamera (MP)
8MP
Arka-Ana Kamera (MP)
50MP(ana)+ 8MP(geniş açı) + 2MP (Bokeh)
Ön kamera Video Çözünürlüğü
-
Arka Kamera Video Çözünürlüğü
-
Video Çözünürlüğü
-
Ön Kamera Flash
-
Ek Kamera Özellikleri
-
Batarya
Değişebilir Batarya
Hayır
Pil Kapasitesi (mAh)
4600 mAh
Pil Türü
Li-on
Kablosuz Şarj
Yok
Şarj Girişi
Type-c
Konuşma Süresi(saat)
-
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
5.0
Wi-Fi
2.4ghz-5ghz
Wi-Fi hotspot
-
Wi-Fi Direct
-
4G Frekans Bandı
CAT 4
3G Frekans Bandı
-
2G Frekans Bandı
-
GPS
Evet
Assisted-GPS
-
Glonass
-
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Evet
Mobil Bağlantı Hızı
-
Sensörler
-
DLNA
-
Diğer
Çift Sim
Evet
SIM Kart Türü
-
USB Bağlantı Tipi
-
UBS 2.0
-
Casper Via X30
Casper Via X30
3.00
/ 5 üzerinden
2 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 504
% 03
% 02
% 01
% 50

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
3
Dayanıklılık
3
Kullanım Kolaylığı
3
Genel Memnuniyet
3
2 yorum gösteriliyor
SI
329 Gün önce, SÜ** I.** - İzmir

cihaz güzel satıcı.0.

KA
389 Gün önce, KE** A.** - Gaziantep

harika bir cihaz
herkesin kullanmasını tavsiye ederim

Cihaz/Şarj Adaptörü/USB Kablosu/Çıkartma İğnesi/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu

0