Yardıma ihtiyacınız var mı?
TOBi Chat
Sohbeti bitirmek istediğinize emin misiniz?
Sohbeti kapatırsanız, tekrar girdiğinizde sohbet baştan başlatılacaktır.
Sohbeti bitir
Sohbette kal
Beklenmedik bir hata oluştu.
Başlat
Bitir

Kariyerine ara vermiş orta ve üst düzey yönetici pozisyonundaki kadınları iş hayatına geri kazandırmak üzere dünyanın en büyük işe alım programını başlattık. “ReConnect” adı verilen bu programla 3 yıl içinde 26 ülkede 1.000 kadına ulaşmayı hedefleniyoruz.

Teknoloji ve Satış’ta genç kadın yeteneklere özel staj programları tasarladık. Teknolojide Kadın ve Satış Fonksiyonunda Kadın staj programları sayesinde her yıl bu alanda çalışmak isteyen öğrencilere staj imkanı sağlıyoruz. Discover Genç Yetenek Programı için belirlediğimiz toplamda %50, teknolojide %60 cinsiyet eşitliği hedefiyle bu alanda daha çok genç kadına imkan sağlıyoruz.

Teknoloji ve Satış fonksiyonlarındaki kadın çalışanlarımız için gelişim programları tasarlıyor ve Kadın Liderlik Programı ile çalışanlarımızı liderlik arenasında destekliyoruz.

Women in Red ödülleriyle çeşitlilik alanına gönüllülükle katkı sağlayan kadın çalışanlarımızı ödüllendiriyoruz.

Ebeveynlik İzni kapsamında eşi doğum yapan veya evlat edinerek ebeveyn olan tüm çalışanlarımıza cinsiyet gözetmeksizin 16 haftalık izin veriyoruz. Ebeveyn olan her çalışanımıza çocuğuyla daha çok vakit geçirme imkânı sağlıyoruz.

Çeşitlilik konusundaki bir başka inisiyatifimiz, Vodafone’un Türkiye dahil faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde yayınladığı Ev İçi Şiddet Prosedürü oldu. Bu prosedürle, ev içi şiddetten doğrudan ya da dolaylı etkilenen çalışanlarımıza 10 güne kadar ek ücretli izin, finansal destek, çalışana özel 7/24 Ev İçi Şiddet Destek Hattı’na erişim gibi hizmetler sunuyoruz.

Özel ihtiyaçlı çalışanlarımızla birlikte Erişilebilirlik Çalışma Grubu’nu kurarak ofis içi ve dijital ortamlarda en iyi deneyimi yaşamaları için birlikte çalışıyoruz.

Çeşitlilik ve Dahiliyet anketimizle çalışanlarımızın bu konudaki algılarını ölçüyor, bu konudaki yaklaşımımızı anlattığımız rehberimizle, dahil edici kültürümüzü güçlendirmeyi hedefliyoruz.