Vodafone TV ile Her Yer TV Koltuğu


Vodafone TV İndir

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Vodafone TV, en popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefonunuzdan ya da tabletinizden izleyebileceğiniz bir servistir.

  Sıradan bir TV servisinden farklı olarak, Vodafone TV’de kanallardaki yayın akışını durdurup tekrar oynatabilirsiniz. Beğendiğiniz programları arkadaşlarınızla Facebook, Twitter veya SMS üzerinden paylaşabilirsiniz. Hatırlatıcılar kurarak kaçırmak istemediğiniz TV programları başlamadan önce kendinize uyarı göndertebilirsiniz.

  Bütün bu eğlenceye ister wifi bağlantısı üzerinden, ister mobil bağlantınız üzerinden erişebilirsiniz. Üstelik Vodafone TV Standart Paket abonesiyseniz Vodafone TV kullanımınız mobil internet paketinizden düşmez.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Standart Paket : 5 TL/Ay

  Standart paket kapsamında ayda sadece 5 TL’ye (tüm vergiler dahil) popüler TV kanallarını, program ve dizileri akıllı telefon ya da tabletinizden uygulamayı indirerek izleyebilirsiniz. Servise mobil internet bağlantınız veya WiFi üzerinden erişebilirsiniz.

  Şu anda sadece Standart Pakete üyelik yapılabilmektedir. Çok yakında sunacağımız diğer abonelik paketlerimizi buradan takip edebilirsiniz.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Serivise ilk defa abonelik alıyorsanız – 1 Ay ÜCRETSİZ abonelik için:

  Öncelikle uygulama üzerinden Vodafone TV kullanıcı hesabınızı oluşturmanız gerekecektir.

  • Kullanıcı hesabı oluşturmak için, servisin uygulamasını cihazınıza yükledikten sonra, uygulamaya giriş sayfasında “kaydol” butonuna tıklayınız.
  • Açılan sayfada Vodafone hattınızın numarasını ve e-posta adresinizi giriniz. Kullanım koşullarını okuyup “kabul ediyorum” kutusunu işaretledikten sonra en alttaki “Sonraki Adım” butonuna tıklayınız.
  • Bir önceki adımı tamamladığnızda cep telefonunuza SMS‘le bir doğrulama kodu gönderilecektir. Gelen kodu ekrandaki ilgili alana girerek ilerleyiniz.
  • Sonraki ekranda kendinize bir şifre seçmeniz istenecek. Bu şifre servisi kullanmak için uygulamaya giriş şifreniz olacaktır.
  • Son olarak, yönlendirileceğiniz sayfada kendinize bir abonelik paketi seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz paketi seçerek “Aboneliklerimi Güncelle” butonuna basınız.
  • “Standart Paket” aboneliğini seçmeniz halinde servise 1 ay ÜCRETSİZ aboneliğiniz başlayacaktır.

  Bu adımları tamaladıktan sonra sisteme kaydınızı oluşturmuş ve abonelik paketinizi seçmiş olursunuz.

  Daha önceden oluşturduğunuz bir Vodafone TV kullanıcı hesabınız varsa:

  Aboneliğinizi başlatmak için uygulama üzerinden hesabınıza giriş yaparak “Hesabım” menüsü altından “Abonelik Paketleri” menüsüne erişebilir, ve dilediğiniz paketi seçerek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

  Şifrenizi hatırlamıyorsanız “Şifremi unuttum” butonunu kullanarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Servise ilk defa abonelik alan müşteriler ilk 1 ay boyunca servisi ücretsiz olarak kullanırlar. 1 aylık deneme süreniz abonelik paketinizi seçmenizle beraber başlar. Bu sürenin sonunda servisi iptal etmemeniz halinde, abonelik paketinizin aylık ücreti üzerinden ücretlendirilerek servisiniz yenilenir, ve aylık olarak kullanımınız devam eder.

  İptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.

  Örnek: IPTAL STANDART PAKET

  Servise Vodafone mobil internet (3G/4.5G) üzerinden bağlanmanız halinde, servisi kullanırken internet bağlantı ücreti ödemez, veya varsa mevcut internet paketinizi servis kullanımınız için harcamazsınız. Ancak servis içindeki sosyal medya veya email paylaşımı butonları üzerinden yapacağınız erişimler internet paketinizin kotasından düşebilir, veya tarifeniz üzerinden ücretlendirilebilir.

  Servise herhangi bir WiFi bağlantısı üzerinden eriştiğinizde yapacağınız kullanımlar, sabit internet servis sağlayıcınız tarafından ücretlendirilmenize, veya servis kotanızın tükenmesine sebep olabilir. Daha detaylı bilgi için sabit internet servis sağlayıcınıza danışabilirsiniz.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Vodafone TV’yi Android 4.3 ve üzeri, ya da iOS 8.0 ve üzeri telefon ve tabletlerden Vodafone TV uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Vodafone TV servisini kimler kullanabilir?

  Servisten bütün Vodafone bireysel aboneleri yararlanabilir.

  Servisi satın almak için tahahhüt vermem gerekir mi?

  Servisi kullanmak için tahahhüt yapmanıza gerek yoktur. Aydan aya ücretlendirilir, ve dilediğini zaman ceza ödemeden servisi iptal edebilirsiniz.

  Vodafone TV uygulamasını nereden indirebilirim?

  IOS telefon ve tabletler için Apple Store’da, Android telefon ve tabletler için Google Play’de “Vodafone TV” yazarak uygulamayı bulabilirsiniz.

  Servis aboneliğimi nasıl iptal ederim?

  Servisi iptal etmek için IPTAL PAKETADI yazıp 8800’a SMS gönderebilirsiniz.
  Örnek: IPTAL STANDART PAKET

  Servis ücretlendirmesi nasıl yapılır?

  Faturalı hat sahibiyseniz kullandığınız TV paketinin ücreti aylık olarak faturanıza “Vodafone TV” kaleminde yansıtılır. Faturasız hatlarda ise abonelik başlangıcı esnasında ve servisin aylık yenilenme tarihlerinde paketin ücreti bakiyenizden düşer.

  Vodafone TV’yi WiFi bağlantısıyla izlerken ücretlendirilir miyim, ya da internet kotamı tüketir miyim?

  WiFi üzerinden Vodafone TV servisini kullanırken, internet servis sağlayıcınızın size sunduğu servisin koşulları kapsamında ek ücret ödemek durumunda kalabilir, ya da internet kotanızı tüketebilirsiniz. Detaylar için wifi bağlantınızı sağlayan servis sağlayıcınızdan bilgi alabilirsiniz.

  Servisi kullanabilmek için gerekli cihaz veya hat ayarları nelerdir?

  Servis için kullanıcı hesabı oluşturma aşamasında SMS’le alacağınız bir doğrulama kodu olacaktır. Bu kodu alabilmek için cihazınızın ve hattınızın SMS alımlarına açık olduğundan emin olmanız gerekir.
  Servise abonelik alabilmek için hattınız 3G internet erişimine açık olmalıdır.
  Dilerseniz Online Self Servis üzerinden hat ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz.

  Servise aynı anda farklı cihazlardan erişebilir miyim?

  Aynı anda en fazla 3 farklı cihaz üzerinden servise oturum açabilirsiniz.

  Servisin görüntü kalitesi internet bağlantı hızından nasıl etkilenir?

  Servis, görüntü kalitesini bağlantı hızınıza göre ayarlayarak videoları takılmadan daha akıcı bir şekilde izlemenizi sağlar. Bu sebeple, bağlantı hızınız ne kadar yüksekse elde edeceğiniz görüntü kalitesi de o kadar iyi olacaktır.

  Vodafone TV’yi yurt dışında kullanabilir miyim?

  Servis, telif hakları gereği sadece yurtiçinde kullanılabilmektedir.

 • gizle göster gizle göster içerikiçerik

  Kullanım Koşulları dökümanına ulaşmak için buraya tıklayınız.