Vodafone Yasal E-Fatura ile kazançlı çıkın!

Yükleniyor

Vodafone Yasal E-Fatura

E-fatura’ya veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olacaklardır. Kampanyaya dahil olmak için:Hemen e-faturaya geçin


E-fatura veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, güncel fatura tutarlarını ve geçmiş faturalarını Online Self Servis üzerinden takip edebilirler. Online Self Servis’e giriş için tıklayınız.

Online Self Servis'te "Fatura İşlemleri"nin altından seçiminizi yapabilir, Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak veya Vodafone Cep Merkezlerinden talebinizi iletebilir, 7000'e efatura(boşluk)e-posta adresinizi yazıp ücretsiz göndererek e-fatura aboneliğinizi, smsfatura yazıp ücretsiz gondererek ise SMS fatura aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

SMS fatura aboneleri de fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten(www.vodafone.com.tr) kullanım detaylarını görüntülüyebilirler.

Yasal E-faturanızın arka sayfasını görüntülemek için tıklayın. (Bireysel)

Yasal E-faturanızın arka sayfasını görüntülemek için tıklayın. (Kurumsal)

 • Kağıt israfını engelleyerek, çevrenin korunmasına katkıda bulunurken,
 • Faturalarınızın postada gecikmesinden ve kaybolmasından etkilenmez,
 • Geçmişe dönük fatura kontrolü ile faturalarınızı arşivleyebilir,
 • Üstelik detaylı kullanım bilgisine de ücretsiz olarak sahip olursunuz.

SMS fatura aboneleri de fatura tutar ve son ödeme tarihi bilgilerini SMS yoluyla alıp, istedikleri takdirde Online Self Servis'ten(www.vodafone.com.tr) kullanım detaylarını görüntülüyebilirler.

Elektronik Fatura ve İmza Özellikleri

Elektronik Fatura Kayıt Sistemi kapsamında, elektronik fatura kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıdaki gibidir.
 • Türkiye genelinde elektronik fatura, sadece Elektronik Fatura Kayıt Sistemlinden yararlanan mükellefler tarafından oluşturulmakta ve gönderilmektedir. EFKS kapsamında olmayan mükelleflerin gönderecekleri herhangi bir dijital belgenin vergi mevzuatı kapsamında fatura olarak kabul edilmesi mümkün bulunmamaktadır.
 • EFKS kapsamında elektronik fatura gönderme izni verilen mükellefler www.efatura.gov.tr adresinde duyurulmaktadır.
 • EFKS kapsamındaki mükellefler tarafından oluşturulan elektronik faturalar, faturada bulunan bilgilerin değiştirilmesini önlemek ve faturanın geldiği kaynağı doğrulamak amacı ile 5070 sayılı Elektronik İmza Kanunu çerçevesinde güvenli elektronik imza ile imzalanmış olmalıdır. Bu nedenle, iletilen e-faturaların üzerinde yer alan elektronik imzanın doğrulanması güvenliğiniz açısından önemlidir.
 • e-Fatura üzerinde yer alan güvenli elektronik imzanın doğrulanabilmesi için, e-fatura dosyasının Adobe Acrobat Reader 8.1.2 ve üzeri bir versiyon ile açılması gerekmektir. Adobe Acrobat Reader 8.1.2'yi ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyin.
 • Adobe Acrobat Reader programı ile açılan e-fatura dosyasındaki elektronik imza doğrulanması ile ilgili olarak son olarak sertifika ayarlarının yapılması gerekmektedir. Bir defaya mahsus olarak yapılacak ayarlama sonucunda gönderilen tüm faturalarda yer alan imza doğrulamasını yapmak mümkün olacaktır. Sertifika ayarları ve imza doğrulaması ile ilgili açıklamalar için lütfen tıklayınız.
 • Faturanın elektronik fatura kayıt sistemine kayıtlı olduğu www.efatura.gov.tr/faturasorgula linkinden Müşteri Fatura ID'si ve fatura tutarı girilerek kontrol edilir. Fatura doğrulama ile ilgili açıklamalar için lütfen tıklayınız.
 • Reader programının uygun versiyonu yüklendikten ve sertifika ayarları yapıldıktan sonra, dosyanın açılışı sırasında otomatik olarak mavi renk içerisinde görüntülenen mesaj gelen dökümanın elektronik imza ile imzalandığını ifade etmektedir.
 • Kurumsal aboneler için Elektronik Ortamda İletilen Ayrıntılı Fatura ücretsizdir.
 • “E-fatura’ya Geçiş Yapan Abonelere Özel Hediye Kampanyası” yalnızca Vodafone Bireysel Faturalı hatta sahip aboneler için, 30.11.2017 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan, bütün aktif, Vodafone Bireysel Faturalı hat sahibi ve daha önceden e-fatura veya SMS fatura talimatı vermemiş ve kampanya çıktığı tarihten itibaren e-fatura’da veya SMS faturada bulunmayan aboneler, Bireysel Faturalı hatları ile faydalanabilirler.
 • Kampanya kapsamında geçerli elektronik posta adresleri üzerinden e-fatura talimatı veren veya SMS faturaya geçiş yapan aboneler, talimatlarını takiben 1 sefere mahsus 15 gün geçerli olacak 1 GB promosyon hediyesi verilecektir.
 • Abonelere tanımlanacak 1 GB promosyon hediyesi, abonelerin tarifelerinde bulunan data haklarından önce kullanılacaktır.
 • Aboneler, kalan hediye internetlerindeki kalan kullanımlarını OZET yazıp 7000’e göndererek sorgulayabileceklerdir. Detaylı kullanımları için INTERNET SORGU yazıp 7000’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Abonenin hediye internet kullanımı dolmamış olsa bile, 2.haftanın sonunda kendi paketlerindeki interneti kullanmaya başlayacak veya tarifeleri ile ilgili internet ücretlendirmesine tabi tutulacaktır.
 • Kampanya süresi boyunca bir abone numarası bir kere kampanyadan faydalanabilecektir ve kampanyadan kazanılan haklar 3. şahıslara devredilemeyecektir.
 • Kampanyadan, fatura dağıtım yöntemi olarak, elektronik posta veya sms seçeneklerinden birisini seçen tüm bireysel faturalı aboneler faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya, e-faturaya veya SMS faturaya geçiş yapan abonelere, kampanyaya katılım kanalından bağımsız (Vodafone Müşteri Hizmetleri, SMS servisi, Vodafone Satış Noktaları, Vodafone Online Self Servis), otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • Ayrıca aboneler, EFATURA bosluk EPOSTA adreslerini yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanabileceklerdir .
 • Tanımlanacak olan 1GB hediye, yalnızca yurtiçinde kullanılmak üzere verilecektir, Türkiye sınırları dışarında geçerli değildir.
Şifrenizi almak için S yazıp 7000'e ücretsiz SMS gönderin.