Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S
Vivo Y22S

Vivo Y22S

Renk: Yaz Esintisi
Dahili Hafıza: 64GB
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
7.500

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek

Seçtiğin cihazı inceleyerek almak için sana en yakındaki mağazayı görüntüle.
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Snapdragon 680 İşlemci-50 MP Arka Kamera-5000 mAh Pil + 18W Hızlı Şarj

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

İstanbul içi ücretsiz 3 saatte hızlı teslimat, tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Vivo cep telefonları, tasarımları ve donanımları gereği günlük aktivitelerin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Batarya kapasitesi, kamera çözünürlüğü, ekran boyutu, hafıza alanı ve bağlantı bakımından farklılıklara sahip olan seçenekler çok amaçlı bir deneyimi beraberinde getiriyor. Vivo akıllı telefonlar arasında farklı seriler mevcut. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre tasarlanan cep telefonu serileri maksimum fayda almaya yardımcı oluyor. Vivo cep telefonu modellerinden biri de Vivo Y22S. İncelemekte olduğunuz Y22S akıllı telefon işlevsel yapısıyla farklı aktivitelerin tamamlanmasına yardımcı oluyor. Vivo Y22S nasıl bir telefon, Vivo Y22S fiyatı ne kadar, Vivo Y22S bataryası kaç mAh gibi sorular için inceleme metninden yararlanmaya devam edebilirsiniz. Vivo Y22S incelemesi üzerinden cihazın kullanımı, genel özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
Vivo Y22S telefon özellikleri ihtiyaçların karşılanmasını sağlıyor. Telefon içerisinde yer alan teknolojiler ve donanımlar maksimum fayda sunuyor. Suya ve toza karşı dayanıklı bir şekilde tasarlanan akıllı telefonda farklı sensörler mevcut. Sanal jiroskop, pusula, yakınlık sensörü, ortam ışığı sensörü ve ivmeölçer gibi fonksiyonlar sayesinde günlük kullanım kolaylaşıyor. Y22 S akıllı telefonda gelişmiş servisler ve uygulamalar mevcut. Yüz tanımlama, ekran yansıtma, karanlık mod ve başka cihazları şarj edebilme özellikleri daha iyi bir deneyimi mümkün kılıyor. Vivo Y22S kutu içeriği cihaz fonksiyonlarını destekleyerek avantajları artırıyor. Vivo Y serisinin bir parçası olan akıllı telefonda çift hat var. Çift hatlı teknoloji sayesinde 2 farklı hat tek bir telefon üzerinden yönetilebiliyor. Bu durum avantajların artmasına yardımcı oluyor. 2022 yılının ağustos ayında kullanıcı deneyimine sunulan cep telefonu avantajlarıyla çok amaçlı bir performans gösteriyor.
Vivo Y22S tasarım özellikleri deneyimin artmasında etkili. Tasarımsal detaylar ve telefon boyutları çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Tasarımsal detaylarla donanımsal özellikler arasında ilişki olduğu için verimlilik artıyor. Vivo Y22S akıllı cep telefonu yaklaşık 200 gram ağırlığa sahip. Yaklaşık olarak hesaplanan ağırlık değeri sayesinde taşıma işlemleri daha kolay. Taşıma kolaylığı sağlayan ağırlık değeri ekstra yük oluşturmayarak daha mobil bir deneyim sunuyor. Vivo 22S telefonun boyu 164.3 mm, eni ise 76.1 mm. Cam görünümlü plastik kapak malzemesi cihazın daha modern bir yapıya bürünmesine yardımcı oluyor. Metalik görünümlü plastik malzeme çerçeve tasarımında tercih ediliyor. Cihazın kalınlık değeri ise 8.38 mm.
Vivo Y22S renk seçenekleri kullanım yönlü avantajların oluşmasına yardımcı oluyor. Daha keyifli bir kullanım için sunulan renk seçenekleri sayesinde verimlilik artıyor. Vivo Y22S renkleri canlı bir deneyimi beraberinde getiriyor. Bu sayede cep telefonu kılıfına dahi gerek kalmadan kullanım mümkün oluyor. Vivo Y22S renkleri aşağıdaki gibi: - Yıldızlı mavi - Yaz esintisi 2 farklı renk seçeneği arasında herhangi bir fiyat farkı bulunmadığı için seçenekler arasında karar vermek kolaylaşıyor.
Vivo Y22S hafızası uygulama yükleme ve belge transfer etme konularında avantaj sağlıyor. Dahili hafıza özellikleri sayesinde işletim sisteminin desteklediği onlarca uygulamayı cihazda kullanmak mümkün. Güvenlik uygulamalarından hobi uygulamalarına kadar pek çok konuda destek sağlayan hafıza özellikleri çok amaçlı bir deneyimi beraberinde getiriyor. Vivo Y22S cep telefonu içerisinde 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı hafıza seçeneği var. Vivo Y22S 64 GB modelleri temel işlemlerin ve uygulamaların gerçekleşmesine yardımcı oluyor. 64 GB depolama alanı verimliliği arttırdığı için hem iş dosyaları hem de kişisel dosyalar saklanabiliyor. İncelemekte olduğunuz telefonda 128 GB depolama alanı var. Vivo Y22S 128 GB akıllı telefon çok amaçlı bir deneyim sunuyor. Cihaz içerisinde hafıza kartı desteği var. Hafıza kartı destekleri sayesinde dahili alana ek olarak depolama alanı elde etmek mümkün. 1 TB boyuta kadar sunulan hafıza kartı destekleri sayesinde kullanıcılar yetersiz depolama alanı kaynaklı problemlerle karşı karşıya kalmıyor.
Vivo Y22S 128 GB işlemcisi 8 çekirdeğe sahip. 8 çekirdekli işlemci sayesinde veri işleme hızı artıyor. Snapdragon 680 modelli işlemci 64 bit mimarisi ile ön planda. Qualcomm tarafından geliştirilen işlemci modelinin 2.4 GHz frekans hızı veri işleme konusunda avantaj sağlıyor. 6 nm CPU teknolojisi ve diğer işlemci özellikleri sayesinde kullanıcı tepkilerine direkt olarak yanıt vermek mümkün. Cihazda grafik işlemci olarak Adreno 610 tercih ediliyor. Adreno 610 grafik işlemci işlevselliği artırarak daha verimli bir görsel deneyimi sunuyor. Vivo Y22S akıllı telefon 3 farklı RAM kapasitesine sahip. 4, 6 ve 8 GB kapasiteli RAM birimleri ihtiyaç doğrultusunda seçilebilir. Vivo Y22S 8 GB 128 GB telefon işlemci ve RAM bakımından modelin en üst versiyonu
Vivo Y22S ekranı 6.55 inç. 6.55 inç boyutlu cihaz ekranı görsel verilerin daha rahat analiz edilmesine imkân tanıyor. Vivo Y22S 64 telefon ekranı içerisinde HD+ çözünürlük standardı var. HD+ çözünürlük kalitesi görsellerin piksel değerini artırıyor. Bu sayede daha net bir deneyim elde etmek mümkün oluyor. 270 PPI piksel hassasiyeti daha canlı renklerin elde edilmesine yardım ediyor. Piksel yoğunluğu ve parlaklık değerleri sayesinde çok amaçlı bir performans sunuluyor. Cihazda çoklu dokunma teknolojisi var. Bu teknoloji sayesinde 102.47 santimetrekare ekran alanı içerisindeki birçok nokta kullanılabiliyor. Çentikli yapıya sahip çerçevesiz tasarım %81.96 ekran gövde oranı ile hizmet veriyor. Cihazda kapasitif ekran teknolojisi var. IPS LCD ekran görüntü deneyimini artırıyor.
Vivo Y22S kamerası 50 MP çözünürlüğe sahip. 50 MP kamerayı destekleyen 2 farklı kamera daha mevcut. 2 MP çözünürlüğündeki kameralar farklı avantajları beraberinde getirerek çekim kalitesini artırıyor. Derinlik algısı ve makro çekim gibi avantajlar sunan kamera özellikleri çok amaçlı bir yapı oluşturuyor. Vivo Y22S video kayıt çözünürlüğü 1080 piksel ölçülüyor. Vivo Y22S ön kamerası 8 MP çözünürlüğe sahip. 30 FPS değerindeki ön kamera portre modu, HDR ve sanal flaşla geliştiriliyor. Çift tonlu 2 LED flaş sayesinde karanlık ortamlarda bile net çekimler elde etmek mümkün.
Vivo Y22S batarya kapasitesi 5000 mAh. 5000 mAh kapasiteli batarya teknolojisi kullanıcı deneyimini artırıyor. Uygulamalardan yararlanma süresini artıran seçenekler sayesinde gün içerisinde daha avantajlı bir yapı oluşturuluyor. 9.4 saat oyun, 21.5 saat video gibi kullanımlar sunan Vivo Y22S akıllı telefon verimliliği artırıyor. Cihazda hızlı şarj desteği var. Hızlı şarj desteği Vivo Y22S batarya dolum süresini en aza indirmeyi hedefliyor. 70 dakika içerisinde %70 şarj edilebilen batarya performansın artmasında etkili oluyor. USB type-C modelli bataryada 18 W hızlı şarj gücü var.
Vivo Y22S bağlantıları cihaz performansını artırıyor. Android işletim sistemli akıllı telefonda Wi-Fi 5 frekansı mevcut. Kablosuz bağlantı bakımından avantaj sağlayan Wi-Fi teknolojisi 4.5G şebeke desteğiyle güçlendiriliyor. Bu sayede hem kablosuz hem de şebeke kullanımı gerçekleştiriliyor. Y22S telefonda NFC ve bluetooth bağlantıları var. NFC bağlantısı yakındaki cihazlarla etkileşime girme konusunda avantaj sağlıyor. Bluetooth bağlantı üzerinden kablosuz aksesuarları deneyimlemek mümkün. Faturaya ek aksesuarları inceleyerek daha verimli bir deneyim elde edebilirsiniz.
Vivo Y22S 128 GB fiyatları için Vodafone rehberliğinde online araştırma yapabilirsiniz. Vivo Y22S fiyatları üzerinden gelişmiş bir araştırma yaparak güncel veriler doğrultusunda analizler gerçekleştirebilirsiniz. 128 GB modellerin yanı sıra Vivo Y22S 64 GB fiyatları için de bir araştırma yürütebilirsiniz. Vivo 22s fiyat bilgisi ve indirim oranları hakkında bilgi alarak kapsamlı bir değerlendirme yapabilirsiniz. Vodafone üzerinden faturaya ek telefonlar için sunulan güncel fırsatları görebilir ve avantajları öğrenebilirsiniz.
0
Ekran Boyutu
Ekran Boyutu
6.55 inç
Pil
Pil
5000 mAh
Kamera
Kamera
8 MP Ön / 50 MP + 2 MP + 2 MP Arka
Ağırlık
Ağırlık
192 gr
Boyut
Boyut
164.30 × 76.10 mm
Genişlik
Genişlik
8.38 mm
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
192 gr
Boyut
164.30 × 76.10 × 8.38 mm
Ekran Boyutu
6.55 inç
Görüntü Kalitesi
Ekran Çözünürlüğü
1612×720 (HD+)
Ekran Teknolojisi
LCD
İşlemci & Performans
İşletim Sistemi
Android 12
İşletim Sistemi Versiyonu
Funtouch OS 12
İşlemci Hızı
4x2.4 GHz Kryo 265 Gold & 4x1.9 GHz Kryo 265 Silver
İşlemci Tipi
Snapdragon 680
Çift Hatlı
Var
Parmak İzi Okuyucu
Var
RAM
4GB/6GB
Depolama
Dahili Hafıza
64GB/128GB
Hafıza Kartı Tipi
Micro SD
Artırılabilir Hafıza (micro SD)
1 Tb
Kamera & Video
Ön-Selfie Kamera (MP)
8 MP
Arka-Ana Kamera (MP)
50 MP + 2 MP + 2 MP
Arka Kamera Video Çözünürlüğü
1080p 30fps
Ön Kamera Flash
Yok
Batarya
Pil Kapasitesi (mAh)
5000 mAh (TYP)
Pil Türü
Li-Po Pil
Kablosuz Şarj
Yok
Şarj Girişi
Type-C
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth 5.0
Wi-Fi
Var
GPS
Var
NFC(Yakın Alan İletişimi)
Yok
Sensörler
İvme Ölçer, Ortam Işığı Sensörü, Yakınlık Sensörü, Elektronik Pusula, Parmak İzi Sensörü, Sanal Jiroskop
Diğer
Çift Sim
Var
SIM Kart Türü
nano SİM
USB Bağlantı Tipi
Type-C
Vivo Y22S
Vivo Y22S
4.80
/ 5 üzerinden
38 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 954
% 33
% 12
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
38 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
MF
62 Gün önce, ME** F.** - Balıkesir

çok güzel çok beğendim memnun kaldım tavsiye ederim teşekkürler

ÖT
77 Gün önce, ÖZ** T.** - Manisa

dayanıklı bir cihazdır

EK
195 Gün önce, ER** K.** - İstanbul

kullanışlı bir cihaz olduğu belli benim olursa sevinirim

217 Gün önce, AL** Ö.** - Manisa

2 yıldır kullanıyorum çok sağlam dayanıklı ve kullanımı kolay

ZA
272 Gün önce, ZE** A.** - Giresun

yıllardır telefon kullanıyorum ve 13aydir vivo22yi kullanıyorum çokta memnunum

Cihaz/Şarj Adaptörü/USB Kablosu/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Çıkartma İğnesi

0