Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential

Xiaomi Redmi Buds Essential

Renk: Siyah
Dahili Hafıza: Standart
Tarifeye ek
Tarifeye ek aylık ödeme seçeneği
Tarifeye Ek 12 Ay Taksitli Toplam Fiyat
876

Ücretsiz
İade
Taksitli
Ödeme
Kesintisiz
Destek
Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kampanyalı fiyata sizi aşımdan koruma amaçlı ek internet paket ücreti de dahildir. Detaylar için sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz

Öne Çıkan Özellikler
Öne Çıkan Özellikler

Yüksek çözünürlüklü ses kalitesi - 7.2 mm dinamik sürücü ve profesyonel ayar, boşluk dokusunu iyileştirir ve bozulmayı etkili bir şekilde azaltır - Kristal netliğinde aramalar için insan seslerini doğru bir şekilde yakalayın ve arka plandaki gürültüyü kaldırın - Gelişmiş Bluetooth 5.2 - Kesinti sorunlarını büyük ölçüde ortadan kaldırarak daha az güç tüketimi ile daha istikrarlı ve daha hızlı iletim sağlar - Oyun modu - Düşük gecikme modunu etkinleştirmek için her iki kulaklığa aynı anda 1.5 saniye basılı tutun -18 saat pil ömrü

Bilgilendirme
Bilgilendirme

Kulaklık ürünlerinin paketi/ambalajı açıldığı takdirde iade edilmesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için kabul edilmemektedir. Diğer aksesuar ürünlerinin iadesi kabul edilmektedir.

Ücretsiz Teslimat
Ücretsiz Teslimat

Tüm illerde 3-6 iş günü içinde ücretsiz teslimat.

Çözüm Uzmanı
Çözüm Uzmanı

Hem telefonunuzu seçerken, hem de satış sonrasında ihtiyacınız olan tüm konularda destek verecek Çözüm Uzmanlarımız Online Mağazada sizleri bekliyor. Tüm sorularınız için arayabileceğiniz özel uzman hattımız: 0542 756 70 00

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketi Xiaomi’nin alt markası Redmi tarafından üretilen Redmi Buds Essential, işlevsel özelliklerle donatılmış bir Bluetooth kulak içi kulaklığıdır. Hem günlük yaşama hem de sportif aktivitelere eğlence katan Redmi Buds Essential, kolay taşınabilir minimalist tasarımı, kullanışlı yapısı ile üstün performans sunarak beklentilere üst düzeyde cevap verir. Gürültüyü önleyen teknolojisi sayesinde kristal netliğinde ses deneyimi sunan Redmi Buds Essential, güçlü ses çıkışı, kolay bağlanma, suya dayanıklılık, uzun pil ömrü, çok işlevli düğmeler ve kolay kontrol imkanı gibi mükemmel özelliklerle donatılır. Redmi Buds Essential kablosuz kulaklık modeli, müzik ve iletişimin yanı sıra düşük gecikme modu sayesinde oyun oynarken sesli/görsel senkronizasyonu sağlar. Ayrıca, 7.2 mm dinamik sürücü ve gürültü azaltma özelliği ile HD ses kalitesi sunan Redmi Buds Essential, ter veya yağmura karşı korunur. Tek bir şarjla uzun saatler boyu kesintisiz müzik deneyimi vadeden Redmi Buds Essential kulaklığın işlevsel düğmeleri ile müzik, arama veya sesli asistan kontrolü yapılabilir. İki farklı renk seçeneği ile piyasaya sürülen Xiaomi Redmi Buds Essential, hafif şarj kutusu ile birlikte gelir.
Redmi Buds Essential kulaklık özellikleri ile dikkat çeken modeller arasında yer alıyor. Performansı ve tasarımı ile kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Söz konusu ürünün genel özellikleri aşağıdaki şekilde incelenebilir: - Sürekli müzik dinlemek için 18 saate kadar varan ekstra uzun pil ömrüne sahiptir. - Kulaklıklar için 43 mAh, şarj kutusu içinse 300 mAh pil kapasitesi ile öne çıkan Redmi Buds Essential, tek bir şarj ile her iki kulaklıkla 5,5 saate kadar pil performansı sunarken şarj kutusuyla beraber 18 saate kadar kullanım ömrü vadeder. - Redmi Buds Essential’i kutusu üzerinden kolaylıkla şarj etmek için USB kablo yeterlidir. Redmi Buds Essential modelinde kulaklıklar 1,5 saatte, şarj kutusu ise 2 saatte şarj edilebilir. - Birden fazla cihazla kolaylıkla eşleştirilebilen Redmi Buds Essential kulak içi kulaklığı başka bir cihazla eşleştirmek için yalnızca şarj kutusunun kapağını açarak kulaklıkları çıkarmak yeterlidir. - İlk eşleştirmeden sonra kullanıcılar kulaklıklarla anında bağlantı kurarak her zaman müziğin keyfini çıkarabilirler. - Hiçbir kısıtlama olmadan her bir kulaklık tek başına kullanılabilirken, tek kulaklık veya çift kulaklık modu arasında serbestçe geçiş yapılabilir. - Redmi Buds Essential kulaklığın pek çok işleve erişim olanağı sunan fonksiyonel düğmeleri üzerinden kulaklığı kolayca kontrol etmek mümkündür. - Tam olarak kullanıcının ne istediğini bilen Redmi Buds Essential’in düğmeleri, parmak uçlarıyla yapılan her işlemi hassas, sorunsuz bir şekilde gerçekleştirir, yanlışlıkla dokunmayı önler. - Telefon aramalarını yanıtlamak veya müziği kontrol etmek için düğmeye bir kez dokunmak ya da basılı tutmak, sesli asistanı uyandırmak içinse düğmeye üç kez basmak yeterlidir. - Sol/sağ kulaklığa bir kez dokunarak gelen aramaları yanıtlanabilir, oynatma/duraklatma yapılabilir. - Sol/sağ kulaklığa iki kez dokunarak arama reddedilebilir/sonlandırılabilir, sonraki şarkıya geçilebilir. Sol/sağ kulaklık düğmeleri 1,5 saniye boyunca basılı tutularak düşük gecikme moduna girilebilir/çıkılabilir. Sol/sağ kulaklığa üç kez dokunularak sesli asistan etkinleştirilebilir.
Xiaomi Akustik Laboratuvarı’nın profesyonelce tasarladığı 7,2 mm dinamik sürücülü Redmi Buds Essential, müziğin harika tonlarını zengin derin baslar, parlak berrak tizlerle kulaklara yansıtır. Bu dinamik sürücüler sayesinde kullanıcılar hem bas tonların hem de canlı tizlerin tadını çıkarabilirler. 7,2 mm dinamik sürücülerle profesyonel ayarlar, boşluk dokusunu iyileştirirken, bozulmayı da etkili bir şekilde azaltır. Redmi Buds Essential TWS, telefon aramalarında netliği üst seviyelerde tutmak için gürültü önleyici bir sistemle donatılır, insan seslerini doğru bir şekilde yakalayarak arka plandaki gürültüyü kaldırır. Her notanın net bir şekilde duyulmasını sağlayan Redmi Buds Essential’in AI algoritması ile desteklenen Aktif gürültü önleyici özelliği, mikrofonunun da yardımıyla aramalar sırasında ortam gürültüsünün etkili bir şekilde filtrelenmesini, seslerin daha net bir şekilde karşı tarafa ulaştırılmasını sağlar. Redmi Buds, Bluetooth 5.2 teknolojisi ile bağlantı kuran kablosuz bir kulaklık modelidir. Bu kulaklığın çevre gürültüsüne karşı yüksek parazit önleme özellikli Bluetooth 5.2 çipi, kablo karmaşasını tamamen ortadan kaldırarak daha konforlu bir tam kablosuz kulaklık deneyimi vadeder. Bluetooth 5.2’nin sunduğu kaliteli bağlantı özelliği, düşük gecikme süresiyle daha dengeli ses aktarımı sağlar. Böylece favori müzikler gün boyu kesintisiz bir şekilde devam eder. Redmi Buds Essential, yaklaşık 10 metreye kadar kablosuz menzil mesafesine sahiptir. Xiaomi Redmi Buds Essential Bluetooth kulaklık, gelişmiş Bluetooth çipiyle kesinti sorunlarını büyük oranda ortadan kaldırır.
Söz konusu ürün tasarımı ve ergonomik yapısı ile dikkat çeken modellerden oluyor. Xiaomi Redmi Buds Essential siyah bluetooth kulaklık en çok tercih edilen renk seçeneği arasında yer alıyor. Şık açık mavi ve siyah renk seçenekleri ile piyasaya sürülen Xiaomi Redmi Buds Essential Bluetooth kulak içi kulaklık, minimal çizgileriyle modern bir görünüme sahiptir. Kompakt tasarımlı kutusu hem şarj edilebilir hem de taşınabilir özellikte olduğu için her yerde kesintisiz müzik keyfi sunar. Redmi Buds Essential’in kenar tasarımı, daha rahat bir tutuş için kaymayı engellemeye yardımcı olur.
IPX4 özelliği ile suya dayanıklılık sağlar. Kulaklıkları dökülen sıvılara ve tere karşı korur. IPX4 suya dayanıklılık özelliği ile ustalıkla tasarlanmıştır, Su sıçramalarına karşı profesyonel koruma, Günlük ulaşımınızdan spor salonundaki zamanınıza kadar çeşitli ortamlarda olağanüstü performansın keyfini çıkarabilirsiniz. Bluetooth ® 5.2 çipi, yüksek oranda parazit önleme özelliğine sahiptir ve daha düşük gecikme süresiyle kablolu kulaklık karmaşası olmadan kesintisiz ve dengeli müzik dinlemenin keyfini çıkarmanızı sağlar.
Xiaomi Redmi Buds Essential fiyatları modellerine göre farklılık gösterebiliyor. Kaliteli ve uzun ömürlü kullanımlar sağlamayı amaçlayan marka çıkan her serisinde farklı özelliklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Teknik ve donanımsal özellikler değiştikçe fiyatlarda da değişiklikler olabiliyor. Vodafone satın alacağınız ürün hakkında detaylı bilgi sunuyor. Satın alınacak ürünün teknik ve donanımsal özellikleri kolayca incelenebiliyor. Ayrıca Vodafone Faturaya Ek ürün listesi ile hem ihtiyacınız olan cihazlar genelinde hem de Redmi Buds kablosuz kulaklık ya da bluetooth kulaklık özelinde detaylı araştırma yapabilirsiniz. Faturaya ek bluetooth kulaklık satın alma seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra bu kulaklığın sizin için uygun olup olmadığına gerekli değerlendirmeler sonrasında ulaşabilirsiniz. Karşılaştır seçeneği ile incelediğiniz ürün ile başka ürünler arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Karşılaştırma yapabilmek için en az iki ürün seçmelisiniz. Özellikle de iki ürün arasında kararsızlık yaşadığınız durumlarda bu özelliği kullanarak seçim yapma işleminizi daha kolay ve pratik hale getirebilirsiniz. Çeşitli aksesuar modellerinden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda sadece kulaklık ya da aksesuar değil, bilgisayar ve telefon gibi diğer teknolojik ürünleri de Vodafone rehberliğinde inceleyebilirsiniz.
Ağırlık & Boyut
Ağırlık
35 gr
Batarya
Değişebilir Batarya
-
Pil Kapasitesi (mAh)
-
Pil Türü
-
Şarj Girişi
Kablosuz Şarj Kutusu
Şarj Süresi
-
Kablosuz Şarj
-
Bağlantı
Bluetooth Versiyonu
Bluetooth® 5.2
Wi-Fi
-
GPS
-
NFC (Yakın Alan İletişimi)
Yok
Sensörler
-
Kulaklık Özellikleri
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
-
Kablosuz (Wireless)
Evet
Bluetooth Versiyon
BLE/HFP/A2DP/AVRCP
Mikrofon
Var
Telefonla Konuşma
Var
Müzik Dinleme
Var
Konuşma Süresi (saat)
5.5 saat
Müzik/İçerik Dinleme Süresi (saat)
5.5 saat
Çift Telefon Desteği
-
Frekans yanıtı (Hz-kHz)
-
Kulaklık Tipi
Kanal İçi
Kullanım Tipi
Kulakiçi
IPX7 özelliği (su geçirmezlik)
Sıçramaya Dayanıklı
Uyumlu İşletim Sistemi / Marka
Android-IOS-Windows
İletişim mesafesi (m)
-
Kulaklık şarj süresi (saat)
-
Şarj kutusu şarj süresi (saat)
-
Global versiyon
Evet
Gaming Kulaklığı
Hayır
Diğer
Çift Sim
-
SIM Kart Türü
-
USB Bağlantı Tipi
-
UBS 2.0
-
Xiaomi Redmi Buds Essential
Xiaomi Redmi Buds Essential
4.60
/ 5 üzerinden
7 değerlendirme
Genel Değerlendirme
5
% 824
% 143
% 42
% 01
% 0

Ürün Özelliklerine Göre Değerlendirme
Batarya
5
Dayanıklılık
5
Kullanım Kolaylığı
5
Genel Memnuniyet
5
7 yorumdan 5 tanesi gösteriliyor
71 Gün önce, SA** Ç.** - Nevşehir

çok güzel bir ürün yüksek ses ses kalitesi mükemmel bence almak isteyenler hiç tereddüt etmesin direk alsın

HA
93 Gün önce, HÜ** A.** - İstanbul

mükemmel

MB
113 Gün önce, ME** B.** - Balıkesir

güzel

İM
162 Gün önce, İS** M.** - İstanbul

harika

GT
186 Gün önce, GÖ** T.** - İzmir

güzel

Cihaz/Garanti Belgesi/Hızlı Başlangıç Kılavuzu/Kulaklık İçin Yedek Silikon