Teknoloji ürünlerini Vodafone FLEX ile SEÇ SEÇ AL

Vodafone FLEX nedir ?

Vodafone FLEX, müşterilerinin ihtiyaç ve talepleri için çok geniş ve çok çeşitli ürün portföyü sunan bir son teknoloji dünyasıdır. Vodafone müşterileri zengin seçenek alanından aradığı ürüne kolayca ulaşabildiği gibi kendine uygun ödeme yöntemini de seçebilir. Vodafone FLEX dünyası ; “ürünü seç, ödemeni seç ve kolayca al” ilkesine dayanır.

Ürününü SEÇ Ödemeni SEÇ Kolayca AL

Ürününü SEÇ

Ödemeni SEÇ

Kolayca AL

Ürününü SEÇ

Vodafone FLEX dünyası ile aradığınız tüm son teknoloji ürünlerini Vodafone’da bulabilirsiniz. 1000’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Vodafone FLEX dünyasında akıllı telefonlardan, akıllı ev kategorisine, ulaşımdan müzik kategorisine, 10’dan farklı ürün kategorisinde Vodafone müşterilerinin aradıkları ürünleri onlarla buluşturuyor.
  • Yeni bir akıllı saat almayı planlıyorsanız çok zengin bir ürün seçenekliliği içinde sizin aradığınız özellikleri taşıyan modeli kolayca bulabilirsiniz.
  • Yeni bir fitöz aradığınızda teknik özelliklere, markaya ya da modele göre filtreleme yaparak istediğiniz özellikleri taşıyan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
  • Akıllı telefon arayışında da yine Vodafone FLEX dünyası ile en yeni modelleri, özelliklerine yada fiyatlarına göre süzerek değerlendirebilirsiniz.
Cep telefonu, bilgisayar, elektrikli mutfak aletleri, ev elektroniği gibi onlarca farklı kategorideki ihtiyaçlarınıza hızlı bir şekilde ulaşmak için Vodafone FLEX’i tercih edebilirsiniz.
vf-flex-image
vf-flex-image

Ödemeni SEÇ

Vodafone FLEX dünyası ile ürününüzü seçtikten sonra, kendinize ve bütçenize uygun ödeme yöntemine kendiniz karar verebilirsiniz. Dilerseniz eski telefonlarınızı Vodafone’da değerlendirerek yeni ürününüz için peşinat yapabilir ya da indirime dönüştürerek Vodafone Flex içerisinde indiriminizi kullabilirsiniz. Vodafone’da sunulan ödeme yöntemlerimiz:
  • Taksitli alışveriş : Vodafone’dan satın almak istediğiniz son teknoloji ürününü, ürünün satış fiyatı kriterlerine göre faturaya ek 12 aya varan taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.
  • Ön ödeme : Satın almak istenilen ürüne müşteri limit puanı yetmediğinde ya da yeteri kadar bütçeniz olmadığında, ön ödeme ile ürünün belirli tutarını önden ödeyip, kalanını daha az taksit tutarıyla taksitlendirebilirsiniz.
  • Eskiyi getir, yeni son teknoloji ürününü götür : Eski telefonunuzu Vodafone’da birbirinden farklı kategorilerde ürünleri indirimli alabilmek için kullanabilirsiniz. Evinizde tuttuğunuz eski telefonunuzu Vodafone’da değerlendirerek, ister yeni bir telefon için indirim olarak saydırabilirsiniz, isterseniz dilediğiniz son teknoloji ürününü indirimli alabilirsiniz. İndirim tüm kategorilerdeki ürünlerde geçerlidir. Detaylar için tıklayınız.
  • Eski telefonunu nakte dönüştür : Vodafone’da paran değerli ! Evinizde tuttuğunuz eski telefonunuzu Vodafone mağazaları ya da Yanımda üzerinden teslim edip, 24 saat içerisinde nakte dönüştürebilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Kolayca AL

Vodafone Flex dünyası ile satın almak istediğiniz teknolojik ürünleri dilerseniz Vodafone mağazalarımızdan, dilerseniz Faturaya Ek Cihazlar online sayfamızdan satın alabilirsiniz
  • Vodafone Mağazaları : 2500 noktada aktif satış yapan Vodafone mağazalarından istediğiniz ürünü yerinde inceleyip kendinize uygun ödeme imkanıyla hızlıca satın alabilirsiniz.
  • Online : Tüm Türkiye’de kapıya teslimat hizmeti sunularak, İstanbul içerisinde ise aynı gün hızlı teslimat seçeneği sunularak müşterilerin kolayca cihaz alabilmesi sağlanmaktadır. Faturaya Ek Cihazlar için tıklayınız.
  • Tobi : Online’a özel cihazları, Vodafone mağazalarında deneyimleyip cihazı TOBİ’ye sorarak Faturaya Ek Cihazlar online sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz. Mağazalarda anlık stoğu biten ürünlere hemen sahip olabilmek için aradığınız ürünü TOBİ’ye belirterek cihaz satın alma sürecinizi ilerletebilirsiniz.
vf-flex-image
Vodafone FLEX; telefon, tablet, notebook, kulaklık, akıllı saat, hoparlör, akılı ev ürünleri, scooter, takip cihazı, çocuk saati, çocuk kulaklığı, gaming & hobi ürünleri, şarj cihazı, hafıza ürünleri ile zengin bir kategori yelpazesine sahip. Böylece ön ödemeli mouse, taksitle kulaklık gibi arayışlarınıza kolayca yanıt bulabilirsiniz. Taksitli akıllı saat almak, taksitli telefon almak gibi konularda güvenle ilerleyebilirsiniz. Vodafone güvencesiyle taksitli akıllı ev sistemleri veya ön ödemeli teknolojik ürünler satın alabilirsiniz. Bütçe dostu fırsatlar sunan Vodafone FLEX; taksitli alışveriş, eski cihazı nakite çevirme ya da indirime dönüştürme gibi avantajlarla çok cazip.